2096
  • ntex
    #13
    Meg igen... Azért meg lehet nézni hogy Xbox 360-on hogy néz ki a játék, kicsit szebb mint PC-n, és mennyire folyamatos ott a grafika. Itt is szívtak a PC-sek, meg szerintem ugyanez lesz a 2. résznél is. PC-sek kapnak megint egy optimalizálatlan, bugos átportolást

    Just Cause X360 gameplay
  • Vlala #12
    Szerintem az egyes rész nagyon jó volt. Várom.
  • ntex
    #11
    Én abban bízom hogy nem lesz olyan rövid mint az 1. rész, továbbá nem fog úgy szaggatni, és változatosabb küldetések (főleg a mellékek) legyenek.

    Emlékszem mekkora volt a térkép az első részben, a GTA: SA 5x belefért volna. Ekkora térképre rengeteg küldit ki lehetett volna találni, még akár versenyeket is mint a GTA-ban. Nekem igazából az a 6 órás játékidő vette el a kedvem ami a végigjátszáshoz kellett. Amúgy a játék atmoszférája hihetetlen hangulatot árasztott szerintem, ahogy a sziklás parton krúzoltam a motorcsónakkal és úgy hullámzott a levegő mintha 40 fok lenne... rengetegszer volt hogy megálltam gyönyörködni a tájban.
    Meg amikor felmentem a TV torony tetejére, beláttam a környező szigeteket. Ennél látványosabb játékot (a táj megjelenítését értem ezalatt és nem a textúrák minőségét) azóta sem láttam, talán a Crysis.

    Remélem a 2. rész csak überelni fogja mindezt
  • Ikarus E94
    #10
    lehet....de én a cég helyében nem a kettőt folytatnám hanem valami más projektel álnék elő...mint pl. a Max Payne alkotóitól az Alan Wake.Mert gondolom sok kudarc volt a Just Caussal(nekem bejött de gyorsan meguntam)és inkább valami újjat mutatnék fel.Ez az én véleményem :)
  • ntex
    #9
    Igaz nem mai hír, de máshol is írják hogy lesz PC-re

    VideoGamesBlogger
    Máshol ezt olvastam :

    "Speaking to Swedish publication Kong, representatives from Avalanche confirmed that Just Cause 2 is in the pipeline and that it will be released on Xbox 360, PlayStation3, and PC."

    Szal szerintem 100% hogy lesz PC-re is.
  • Attila889
    #8
    forrás: Gamestar


    Már rosszul kezdődik :D :D
    Mert a Gamestar egy ultrafos :D
    Mert a Midnight Club 3-ra is azt írja hogy jön PC-re aztán semmi életje nincs XD XD
  • sweech
    #7
    bőven elég egy jó játékhoz
  • tobias88
    #6
    a képek nem mutatnak valami egetverő grafikát szerintem
  • Tinman #5
    Első részt letoltam, marha jó lett volna, ha a hangulat is megvan az odavágós graf mellé... azért így is jó volt. Ez is jónak tűnik, várom

    Mikor jön kb.?
  • ntex
    #4
    Ez az első részből való :)
  • Sml
    #3
    Itt meg egy ingame vidi:

    http://www.youtube.com/watch?v=K3D0p0ukLkk

    Érdekesnek tünik...
  • ntex
    #2
    Ja és még egy kép Slide Show :

    Just Cause 2 Screen Slide Show
  • ntex
    #1
    A svéd Avalanche Studios szép sikereket ért el a kissé komolytalan hangvételű, ám szórakoztató Just Cause-zal. Jófajta pisztolypárbajok keveredtek autós üldözéssel, elképesztő légi mutatványokkal, vontatott ejtőernyővel, s tipikusan latin hangulattal.
    A folytatás sem kínál mást, mint felhőtlen kikapcsolódást a téma iránt fogékonyak számára.

    (Forrás : Gamestar)

    És akkor 3 kép a motorról ami mondjuk nem lesz csúnya :