2096
  • skyman14
    #53
    várhatóan mikor is fog megjelenni a játék?
  • grebber
    #52
    Új Trailer
  • ntex
    #51
    remélem mire kijön fel tudom újítani a gépem mert ezen tuti nem fog menni :(
  • Hellsing47
    #50
    ez nem trailer hanem fejlesztői napló
  • grebber
    #49
    Új Trailer (Island of Panau)
  • grebber
    #48
    Új képek + Trailer
  • CS@
    #47
    Jópofa és hangulatos.
    Remélem az irányítást sikerül majd jobban megoldaniuk a PCs verzióban, mert ebben elég ótvarnak tűnik.
  • strebacom
    #46
    nagyon faxa..
  • grebber
    #45
    10 perces gameplay
  • grebber
    #44
    Új képek
  • grebber
    #43
    Megnyílt a hivatalos oldal!!
  • grebber
    #42
    Új Trailer ÁÁÁÁ de várom már!!!
  • grebber
    #41
    Preview
  • tutituti
    #40
    hát én ismét kijátszom az 1-et.Csak a feeling kedvéért.Aztán megvárom míg nagyot üt a 2. rész.
  • grebber
    #39
    Ez nagyon jó lesz! 2010-es év nem lesz gyenge játékok tekiktetében az már biztos!
  • tutituti
    #38
    10 perces gameplay videó

    Elég szép és kész ahhoz képest hogy jövőre jön ki.
  • grebber
    #37
    Ez kegyetlen jó lesz nem mellesleg szép is!
  • STREEX
    #36
    E3 trailer
  • bcrics
    #35
    Huj de szerettük az első részt...nagyon flash volt,,várjuk tisztelettel a második részt is:)

    de vmi kurva jó grafja van..alig várom lezúgjak 1 verdával a szakadékba vmi kurvanagy magasságból:DDD
  • Prince23
    #34
    némi infók + képek
  • grebber
    #33
    19 új kép
  • grebber
    #32
    Képek
  • grebber
    #31
    Just Cause 2: megjelenés

    Ezév harmadik negyedében érkezik a Just Cause 2 a boltokba. A készítők szerint az új sziget nagyobb,...

    Ezév harmadik negyedében érkezik a Just Cause 2 a boltokba. A készítők szerint az új sziget nagyobb, zöldebb, szebb... stb. ahogy annak lennie kell egy folytatásban. Az eredetileg 2008 végére kitűzött megjelenést további polírozás miatt eltolták.

    Megmarad a küldetésorientáltság, de a melléküldetéseket ezúttal kihagyják, ám a szigeten továbbra is szabadon garázdálkodhatunk, és csapódhatunk bizonyos frakciókhoz, hiszen minden destruktív cselekedetünk bizonyos ponttal jár a megfelelő csoport felé.

    Az új rész ezúttal Playstation 3-ra is megjelenik, így tehát teljes a paletta (PC, Xbox360).

    info: Gamepod
  • grebber
    #30
    Drasztikus leépítés a Just Cause fejlesztőinél.

    Elég két meghiúsult üzlet, s máris beüt a krach. Az új irányba tapogatózó svéd fejlesztőcsapat majd' fele utcára került.

    A 2003-ban alapított stockholmi Avalanche Studios fennállása óta egyetlen játékot adott ki. A Just Cause 2006-os megjelenése óta kitartóan dolgoznak a folytatáson és egy új, a virtuális vadászat örömeibe bevezető ingyenes MMO-n (The Hunter). Úgy tűnt, minden rendben van a stúdió körül, ám Christofer Sundberg CEO néhány napja bejelentette, hogy a 160 fővel dolgozó stúdió 77 munkatársától válnak meg. Az ok két meghiúsult szerződésben keresendő, ami 34 millió dollárt jelentett volna a független cégnek.

    cause04.jpg


    Sundberg meggyőződése, hogy sikerül újra talpra állniuk, de abban már kételkedik, hogy a jövőben a korábbi méretekre duzzadna fel a létszám. A tervek szerint ezentúl csak két projektet futtatnak párhuzamosan. Így most minden erejüket a Just Cause 2 és a The Hunter MMO befejezésére fordítják.
    Hozzátette még, hogy több kiadóval is folytatnak tárgyalásokat egy új, eredeti ötleten alapuló projektről.

    info: Gamestar
  • JackSparrow88
    #29
    Hát reméljük azért ez az új rész sokkal jobb lesz mint az első, mert az elég szar volt enyhén szólva is, kb úgy 80 vhány százaléknál töröltem is egy idegesítő küldi miatt, szal remélem az előzőnél jobbra sikerül...
  • grebber
    #28
    A csúszás hírben!
  • dronkZero
    #27
    Ja, azt lefelejtettem, hogy ha megcsinálják azokat a dolgokat, amiket ígérnek, még GTA trónfosztó is lehet.
  • dronkZero
    #26
    Nem volt rossz játék az első része sem, bár rettentő unalmassá vált, a szabadság, a terület nagysága, és a fíling nagyon ott volt. Ami kicsit hazavágta a dolgot, az egyrészt a memory leak probléma, a másik meg hogy nem tudok DVD9-et írni, így megváltam tőle... :P
  • grebber
    #25
    Most néztem meg 2009 Q1-re van írva a megjelenés :(
    De hihetetlen hogy még egy rendes ingame videot sem mutatnak.Valami nagyra készülnek az tuti remélem.Remélem kihoznak sokat a graf motorból.
  • Prince23
    #24

    banner?
  • ntex
    #23
    Grebber nagy rajongója lesz a játéknak már látom :D

    Amúgy elég nagy a csend a game körül, vagy csak én nem tudok róla semmi újat ? o.O
  • grebber
    #22
    Hamarosan bemutatkozik a Just Cause 3 ?
  • grebber
    #21
    Új Képek
  • grebber
    #20
    Idei E3-as listában ott figyel a game akkor majd kapunk képeket vidókat.Legalábbis nagyon remélem!
  • grebber
    #19
    Infok + képek
  • grebber
    #18
    Just Cause 2 cikk
  • CS@
    #17
    HiHi ez tök vicces :)
    Az én akkori gépemen egy 6600Gtvel is jobban nézett ki a játék, mint itt az X360as bemutatón.
    No persze aki játszott vele PCn valamiféle elfogadható beállítások mellett az azért látja még ezen a meglehetősen ócska videón is, hogy itt biza nagy turpisságok vannak beállítások terén.
    Ettől függetlenül az tény és való, hogy a PCs verzióban felelhető hang általi laggzás kimondottan zavaró és élményt romboló hiba volt(ez Xen nincs). Az hogy a készítők erejéből nem futotta egy ezt javító patchre sem az az igazi szívás.
  • ntex
    #16
    Erről :)
  • grebber
    #15
    Egyátalán nem szebb mint a pc-s nemtudom te mit néztél.
  • ntex
    #14
    Aztán ha valaki talál valami infót, képeket, videót a játékról az kommentelje be pls :)