2096
  • Csokis
    #253
    Milyen szép tenger, ugye?!



    Na és hol vagyok, ahol ilyen szép a tenger?!



    Bezony, megszüntettem a demó lezárt részt.
  • Prince23
    #252
    Nagyon szépe képek, de mintha túl steril lenne a szétblurozott effektekkel:(
  • gabesz752
    #251


    és egy 506m-es bázisugrás!

  • gabesz752
    #250
    A demo legmagasabb pontja :) Látni a hófedte hegyek is. Hatalmas pályát kapunk megint.
  • grebber
    #249
    Ismerősöm MSN-en megdumáltuk most csak 1 van bent neki!De gondoltam ide is beírom.
  • Maxtreme
    #248
    3x1=1?
    Fasza.
  • grebber
    #247
    Kevés az 1GB ram neki minimum gépigénynél is 2GB-ot írnak!
  • Firerock
    #246
    aha
    köszi
  • norbi2fraktal
    #245
    minden indításkor 30 percet demozhatsz
  • Firerock
    #244
    időkorlátos a demó?
    ezek a krekkek nekem nem szimpatikusak mert ha a steam accountomat emiatt törlik akkor kiherélem magam:D
  • grebber
    #243
    Nekem szintre friss a Win 7 mégis okádékul fut.
  • IgH
    #242
    érdekes, amitt itt egyesek írnak gépigény terén, akkor nem tudom nálam mi a probléma, lehet, hogy az elég régi, szennyezett vista teszi...
  • Rowlend
    #241
    nekem egy E7400, Core 2 duoval, 2GB rammal és egy 9600GT-vel jól futott maxon, picit levettem az élsimítást, És így 30-40 FPS
  • FlyHigh
    #240
    Nálam tök jól fut fullhd-ban maxon, 4XAA meg AF. Pedig egy régi szar E6550 van csak 3.2-ig ráncigálva, mondjuk a vga az egy HD4870, ami még azért egész jó, memböl meg 2gb van csak + win7.
  • tutituti
    #239
    Akkor örülök hogy segíthettem.CSak egy tipp volt,hátha.
  • Csokis
    #238
    Meg persze a Steam\steamapps\common\just cause 2 demo\JustCause2.exe file-t adtam hozzá.
  • Csokis
    #237


    Így állítsd be. Bocs, hogy angolra van állítva, de NFOHump fórumára készítettem, mert oda is beírtam.
  • tutituti
    #236
    Na akkor hogy is van?nézzük meg mit állítottál ba ha sikerült?MErt nekem visszaszámol a mocsadék.
  • Csokis
    #235
    Igen, és bevált. Egyszer kiírta, hogy 30 perc, de nem kezdett visszaszámolni és többet ki sem írta.
  • tutituti
    #234
    Valako próbálta már a Cracklock progival kiküszöbölni a számlálót?
  • HKS
    #233
    a demó csak szabad kóborlásból áll ?
  • Knabb
    #232
    Lenyomod a grappling hookot és nyomvatartod... becélzod a másik pontot és elengeded... ekkor összeköti a kettőt
  • Maxtreme
    #231
    Pedig simán megy


  • Viktor9202
    #230
    Helló

    Nekem ezt irja ki a játék indításánál: Nincs elég szabad memória a művelet befejezéséhez. Mi lehet a probléma? Tudna valaki segíteni?
  • Csokis
    #229
    Képet meg nem akarja megjeleníteni...

  • Csokis
    #228
    Nem saját.


  • Shep
    #227
    Szar is lenne ha azon a gépen nem futna jól!!!!!!!!!!
  • strebacom
    #226
    Van kedvenc zenétek.... akkor várom hogy ide toljátok a mocskos...:
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1228948494

    Wazze
  • Shep
    #225
    Nálad a hiba, nekem 1-2 dolgot levéve, meg a GPU-s vizet kikapcsolva 35+ fps és bőven jól játszható, nincs itt semmi gond. A játék meg egész jópofa, kérdés, hogy a küldetések milyenek lesznek.
  • tmisi
    #224
    Grebber: Felbontást vedd lejjebb! Nálam bevált, 1440x900-ban már volt ahol szaggatott, de 1280x800-ban sima lett. De örülök, hogy nincs CPU limitem, hanem a VGA a gyengusz (nesze neked 256 bites memszél).
  • strebacom
    #223
  • norbi2fraktal
    #222
    nagyon király a game, és jól van optimalizálva
  • strebacom
    #221
    Hát nem kutya, hanem ö az egyik ISTEN, meg Evin, Meg Ibrik, meg panyi...meg mindenki akinek a ssooook sssokk magyaritást köszönhetjük.....
  • The Protector
    #220
    i2k se kutya
  • Kongy
    #219
    No, kiprobáltam a demot. Háátt... elég uncsi, kellett volna valami misszió. De fél óráig elmegy. :D A graf szupcsi, és jól is fut, 60 fps-el lazán. (Q9400 + HD 5770 + 4 Gb RAM + Win7 64 bit)
  • strebacom
    #218
    Nagyon faxa......EVIN remélem megoldja a magyarosítást.....nekem ó a No1........
  • grebber
    #217
    Lehet csak én képzelem ennyire fejlettnek a game-et ,de szerintem ez csak valami upgade után lesz majd elérhető!Bár lehet alapból van valami megoldás rá.
  • tutituti
    #216
    Hát én feljutottam 2 méterre és szétszaggatta a repesz a testem kb.
    De valaki meg tudta azt csinálni a grapling hookkal hogy nekilövöd valakibe és aztán máshova?mert nekem nem sikerült.
  • gabesz752
    #215
    Nekem elsőre sikerült :) Jó móka, csak az emberekbe ne kellene ennyi golyó...
  • grebber
    #214
    Engem a büdös életbe nem akart felvinni :(