2096
  • JaSoN HuNTeR #293
    Siker. Nekem jól megy(Y) Jó kis játéknak igérkezik remélem a küldik is jók lesznek :)
  • JaSoN HuNTeR #292
    Csak simán bemásolom a játék mappájába?
  • tutituti
    #291
    Felraktam a demo hacket amit linkeltél. Az időt átírja de aztán kifagy egy idő után.
  • norbi2fraktal
    #290
    nekem is nagyon bejön, gépigényileg, grafikailag,írányítás, mozgás tökéletes, csak egy kicsit a járművek mozgása zavar, de mondjuk ilyen volt az első részben
  • strebacom
    #289
    Ez a játék nekem nagyon bejön egyszerüen faxa és szép is.....
    Ja és DEMO Hack Pack....
  • rumkola
    #288
    csak steammel műxik a demó? nem tudom az nélkül kipróbálni?
  • grebber
    #287
    Just Cause 2 - Exclusive Nvidia Support trailer
  • berczely
    #286
    Nem nyert!

    Windows 7 Home Premium 32bitem van!
  • Prince23
    #285
    Win Xp-d van, azért.
  • berczely
    #284
    Én leszedtem Steam-en a demot de nem indul!Rámegyek és nem csinál semmit!
  • Pretorian
    #283
    Egy új Ghost Recon-játékhoz adja magát ez az engine, bár azért kicsit át kéne dolgozni, hogy ne legyen ilyen színes-szagos mézes-mázas az egész. A progi maga egyébként nekem nem igazán jön be, ez egy tipikus konzolos játék: gyűjtögess hülye acsívmenteket ugrabugrálás közben, és kb. ennyi. Ha nincs multi, kb. 2 nap alatt megunod.
  • alma2
    #282
    Azt is mondanam, ezt az oriasi teruletet, bar nem tudom, hogy mennyire lesz egyben, na es a hozza tartozo engine-t, egy-ket haborus jatek keszito ceg nyugodtan megvehetne. Rajuk ferne, nev nelkul :p
  • alma2
    #281
    tyu, nagyon pofasra sikeredett meg kell hagyni. Jol is van optimalizalva, remelem sikeres game lesz. valtozatossag, ujdonsag elmeny stb teren kb ezerrel a gta4 felett jar szamomra. Bar ez a mercenaries-nal is mar elmondhato volt :)
  • Csokis
    #280
    Jaja, sajna többeknél nem működik.
  • Evoluti0N
    #279
    Hm nekem ez annyit csinált, h nem írja ki a figyelmeztetéseket időnként, h mennyi van még hátra a játékból. Azonban így is csak fél órát enged játszani. :S
  • strebacom
    #278
    Viszont egyet nem értek, bejártam már az egész szigetet, de küldit nem ad???
    Miért???
  • norbi2fraktal
    #277
    köszönöm
  • Csokis
    #276
    Nincs idő- és területkorlát! Arra figyeljetek, hogy nehogy frissítse a Steam, mert már van a demóhoz is patch!

    SendSpace
    Megaupload
  • Shep
    #275
    Na sikerült, de továbbra sem túl izgi a játék, ebben a kategóriában a Mercenaries 2 sokkal jobb. jó igaz ez még csak demo.
  • strebacom
    #274
    Köszi, müködik minden faszányosan.....
  • gabesz752
    #273
    Sokkal egyszerűbb ha előbb ráugrassz, majd utána lősz bele ;)
  • Shep
    #272
    Ja ok, kösz.
  • Firerock
    #271
    a tetejére kell célozni:)
  • Csokis
    #270
    Mert nem közvetlen a tetejére célzol! Csak akkor marad rajta, ha a tetejére célzol a palacknak. Ahogy a videón látod, belelősz, majd rögötn a tetejére célzol és már meg is kapaszkodik. Én ezen videó alapján már meg tudtam csinálni.
  • Shep
    #269
    Hát de nekem nem marad rajta hanem leugrik.
  • csoli31
    #268
    Azt hittem hogy nem fogok tudni vele játszani a szaggatás miatt. De végül is 720x480-ban 2x élsimítás mellet (a többi kikapcsolva, vagy a legalacsonyabban), van kemény 22-45 fps-em. Valami borzalmasan néz így ki a játék (de nekem így is tetszik)az MSI GX700 Notebookomon. De mivel tönkrement az asztali gépem, kénytelen vagyok ezen játszani (bár igaz azon meg nem tudtam volna kipróbálni, mivel xp van rajta). Viszont már most észrevettem hogy van egy hibája a játéknak. Még egy függőleges terepen is lehet felfelé gyalogolni.
  • tutituti
    #267
    Na minden küldit megcsináltam,minden 100%-osítottam.
    szerintem nagyon jó.
    Várom a teljest.Bár vannak bugok egykétszer(Hook-kal odakapszkodok valahova és a kövi hookolásnál beleragadok a levegőbe és újra kell tölteni a checkpointtól)
  • Csokis
    #266
    Így.

  • Shep
    #265
    Ha palackkal, hogy lehet felrepülni? Nekem nem akar sikerülni.

    Egyébként nem tánik nagy valaminek a játék, kb. ugynolyan unalom, mint az első rész volt.
  • Csokis
    #264
    Azért próbáld már meg te is a Cracklock 3.8.8 progit. Telepítsd fel, de nem kell elindítani. A JUSTCAUSE2.exe-n nyomj jobb gombot, majd tulajdonságok, és lesz egy Cracklock fül. Mind a két opciót pipáld be, majd menj a megjelenő Options fülre és elsőnek az Alter részen válaszd ki a time-ot, majd csak utána a Freeze date/time-ot. Alkalmaz és OK, majd indítsd rögtön az exe-vel. Nekem így megint jó.
  • Csokis
    #263
    Angolul én is csak szótárazok, szóval...
  • strebacom
    #262
    Köszi szépen ezt már olvastam, de nem lehetne magyarul, mert igy elég kusza...
  • Csokis
    #261
    A módosított exe file! Időmegállítás nekem működik Cracklock, de van egy fajta megoldás.

    "In order to properly freeze the timer (not quite the same value as the one tested earlier in this thread, mind you), do the following (CheatEngine is needed, google it):

    1) Start Just Cause 2, trigger the timer by jumping off the platform. Press F1 (or 'Back' if you're using an Xbox 360 controller) and check what the timer says. Memorize it.

    2) Alt-tab out and start CheatEngine. In CheatEngine, browse the processes and select JustCause2.exe. Choose 'Unknown initial value' from the 'Scan type' drop-down list, '4 Bytes', and hit the 'First Scan' button.

    3) Go in-game again, un-pause and let some time go by.

    4) Again, open the PDA and check how many seconds have gone by. Alt-tab back to CheatEngine and search for a new value, this time a 'Value increased by...' (or, as listed by the program, 'Increased value by...'), and enter the appropriate value (the time in seconds that passed) in the 'Value:' box.

    5) Repeat steps 3 and 4 until you find the correct value, usually an address starting with '1A5'.

    6) When found, double-click it to add it to the box below. Freeze it and play for as long as you want.

    This works for me, I managed to play for quite some time (before I quit manually, that is ).

    Credit goes to user Nioreh83 (is that you, JBeckman? Wink) on the SweClockers boards, I merely translated it."
  • strebacom
    #260
    "akkor feltehetem a módosított exe file"----légyszi tedd fel, na és az idöstop????
    Köszi!!!
  • Csokis
    #259
    Nem nehéz, de ha nem megy, akkor feltehetem a módosított exe file-t.

    Először is kell nekünk egy hex editor. Én az ingyenes XVI32-t használom, letölthető innen! Fontos!!! Készítsünk biztonsági másolatot a Steam\steamapps\common\just cause 2 demo\JUSTCAUSE2.exe file-ról!!! Ha megvan, indítsuk el az xvi32-t, majd nyissuk meg vele a JUSTCAUSE2.exe file-t. Utána Ctrl+G (ez a Goto address) és a hexadecimal-t válasszuk ki és alá írjuk be, hogy $03F206D Itt 75-nek kell szerepelnie, amit írjatok át EB-re. Alapból a jobb oldalon áll a kurzor, szóval kattintsatok bele a bal oldalra, ahol a 75 van és oda írjátok az EB-t! Mentsétek el és kiléphettek. Mehettek játszani.
  • Csokis
    #258
    Sajna minden kihalt, és tele vannak grafikai bugokkal. Mondjuk várható volt. De épületeket találtam, pl ezt. Leírom a menetét a következő hozzászólásban.

  • tutituti
    #257
    Jaja infót kérünk de gyorsba:D
  • strebacom
    #256
    Irj le mindent, ahogy már kértem is.....
  • Fehercsoki
    #255
    Ezt meg hogy?És a többi területre is mehetsz szabadon?:O Ott vannak járművek/emberek vagy üres?
  • gabesz752
    #254
    mesélj ;)