2096
  • JonasSandor
    #2096
    A repülős küldiket rohadt nehéz megcsinálni.
  • bajgunar
    #2095
    Ez már csak ilyen.... Kilépeget, hiába eredeti. Vmelyik graf beállítást (Decals meg Motion Blur /ezt amúgy is útálom mindenhol/ ? ) ki kellett kapcsolni asszem (de már nemtommit ~5 éve nem toltam), hogy ne lépegessen ki.
    És asszem nem tudod megcsinálni 100% -ra! Be kell tenni hozzá egy (megkerestem neked) 100 % MOD -ot. Hogy mindent megtalálj/elpusztíts.
    Bakker, kipróbáltam tölthető -e. Nem.
    Valahol máshol keress rá, szedd le, tedd be, ha 100%-ra ki akarod vinni.
    Utoljára szerkesztette: bajgunar, 2016.05.31. 21:40:03
  • Bal0924
    #2094
    Mikor kijött a multi, akkor sokan voltak.
    Ezt teszi az időkereke...
  • ChaosTeam
    #2093
    próbáld Rendszergazdaként futtatni, nekem az segített!
  • JaSoN HuNTeR #2092
    Sziasztok a multinak mi értelme van? Alig vannak playerek :S
  • experto11
    #2091
    Sziasztok
    Ha felrakom a magyarítást akkor nem indul el a játék.
    Mit csináljak hogy elinduljon a játék magyarítással?
    Semmit se ír ki a játék csak egyszerűen nem indul el.
  • ntex
    #2090
    Pedig sokkal jobb mint az első rész :) Szebb, nagyobb, változatosabb.
  • totyak
    #2089
    Ma toltam kicsit a játékot, de még csak az elején vagyok (mivel fogta magát, lefagyott, majd némi gondolkodás után kilépett hibaüzivel - eredeti steames). Valahogy nekem az első részből jobb emlékeim vannak. Szebbre emlékszem, mint amilyen ez, meg a játékmenet is jobban tetszett. Remélhetőleg meghozza a kedvemet pár perc újabb játék után.
  • Jim Morrison
    #2088
    Leárazásnak nem tudtam ellenállni Már alig várom, hogy ökörködjek a haverokkal :D
  • Baxo
    #2087
    Jó, csak a linket elküldtem neki, mert Budai Zoli küldte nekem a magyarítások face csoportjából.
  • genndy
    #2086
    Nem kell, mert már megosztottam velük az összes lemenetett magyarításomat. Portálon kint vannak a linkek.
  • Baxo
    #2085
    Köszi szépen, így már telepítette. :) Én csak egy exe-t kaptam az volt a bibi. Küldöm a magyarítások tagjainak ezt a verziót ;)
  • genndy
    #2084
    Biztos hogy működnie kell, mert a lemezes is Steames, nincs más verzió.
    Egy .zip-et kellett leszedned, abban van egy .exe meg a Data1.bin is. Ha csak exe-d van az nem elég.
    Tessék, itt az enyém, ez biztos jó: JC2 HUN Google Drive (merthogy a MP se jó még igazán)
  • Baxo
    #2083
    Steam-es verzióm van és leszedtem a magyarosítást, de nem tudom feltelepíteni rá. Data1.bin fájlt kér telepítéskor. Valaki tud segíteni? Vagy ez csak a lemezes verzióval működik?
  • Plata
    #2082
    Sosem játszottam Just Cause játékokkal még,de pár hete beszereztem Steam verziót.És meglepődtem hogy mennyire nagyon klassz játék,rohadt nagy szabadság és csodás nagy terület.Már 32 óra játékom van benne.Viszont néha találkozom furcsaságokkal,másztam meg kötéllel egy felhőkarcolót mikor égő helikopter zuhant le nem messze tőlem,nem lőttem rá,már majdnem felértem a tetejére a felhőkarcolónak mikor egy égő jet esett le nem messze tőlem.Eredeti a játékom.
  • SzirmosSzisza
    #2081
    "C:UsersYOURNAMEDocumentsSquare EnixJust Cause 2Saves"

    itt nézted?
  • Dragonman
    #2079
    hali!
    valakinek megvan a nosteames verzió? kéne a save file hogy átrakjam egy eredeti just cause 2-be de sehol nincs a gépen.. nem értem eddig hogy mentett egyáltalán. sehol a file.
  • Ironman2
    #2078
    Akkor lehet a tört hibája volt.Kösz hogy irtad,mostmár úgyis erdeti van,nekem is a felhőben tárolja már a mentést
  • Ironman2
    #2077
    De van
  • mester1987
    #2076
    Faja!
  • SzirmosSzisza
    #2075
    Nekem megmaradtak a mellék küldik is. Illetve a Steam felhőben tárolja a mentést, tehát ha eredeti akkor nincs ilyen probléma se:D
  • genndy
    #2074
    De van.
  • mester1987
    #2073
    Akkor a végén nincs is szabad kóborlás/nem lehet megcsinálni? :(

    Far Cry 2-ben is kihagyták ezt, abban is találtam néhány melléküldetést, de szerencsére arról van mentésem, mert minden küldetés előtt elmentettem.
  • Ironman2
    #2072
    Nekem megvan a régi mentés is,csak az a helyzet ha a végére érsz a sztorinak,akkor el fogja venni az összes mellékküldetést,tehát meg kell csinálni minden melléket ha az utolsó agencyre mész.Nekem meg volt még jópár amit nem csináltam meg.Összesen 7 agency van ha jól tudom,rögtön az elején kell kettőt megcsinálni
  • SzirmosSzisza
    #2071
    Vedd meg eredetiben, általában le van árazva :)
  • mester1987
    #2070
    Én csak azt bánom, anno 2x elkezdtem, de nem mentettem le a mentésemet, pedig a küldetések nélkül elfoglaltam kb. a 40%-át a területeknek.

    Nem tudom újra kezdem-e egyáltalán, padig tetszik, meg minden, csak anno beleuntam, küldetéseket meg nem volt kedvem.
  • Ironman2
    #2069
    Ez hihetetlen vazze,a tököm kivan! A 4 bombás küldetésnél vagyok,mikor a háztetőn kell 4 perc alatt hatástalanítani őket.Rendben időre odaérek az utolsóhoz,már másfél perc is visszavan,erre mindig valaki odadob egy bombát amitől felrobbanik az egész.Pedig már egyszer megcsináltam.Hol van ez a bombadobáló,mert nem látom hirtelen,és rohadt idegesítő hogy emiatt újra kell kezdeni az egészet
  • mester1987
    #2068
    Akkor lehet jól csináltam, már nem emlékszem :)
  • Bal0924
    #2067
    A fő küldetések akkor jönnek elő ha elég pontod van, a területek foglalása és a küldetések utánból.
    (nekem mindig ott volt a főküldetések, mert mindig csak a falvakat a városokat és a többi területet foglaltam el. A küldetések mellékesek voltak :) )
  • mester1987
    #2066
    Én igazából már 2x elkezdtem, mindkétszer a területek elfoglalására feküdtem rá, de a sztoriról sok újat nem halottam, csak azt, hogy le kell kapcsolnunk egy bárót...amúgy az átvezetők meg a hangulat egész pofás volt 1-2 küldetés erejéig.
  • Bal0924
    #2065
    Nem a Story miatt csináltam. (mivel azt nem értettem :S )
    (A story nem az hogy egy diktátort kell levadászni - és a talpnyalóit - és felszabadítani a népet?!)

    Az a jó benne hogy nagy területen lehet mászkálni, városokat, falvakat, stb.-ket lehet visszafoglalni. :)

    Az első részt is végig vittem max-ra.

    De most már érteni fogom a story-t is, és úgy is végig viszem.
  • JaSoN HuNTeR #2064
    Jó a storyja? Nekem nem tetszett amikor játszottam vele.
  • Bal0924
    #2063
    10.000 Hála, hogy szóltál!

    Most mát gondolkodom rajta hogy 3x-ra is végig vigyem.:) (Vagy talán ez már a 5. lesz :D )
    Az utolsót 98,66%-san vittem végig. :) (97,63% igazából, a többi kis segítséggel volt)
  • ntex
    #2062
    miért ne használhatnád? szerintem még a mentésed is működik ha megvan
  • matecsavo
    #2061
    Csak, warezba meg volt ott használtam modot meg magyarítást és most megvettem és érdekelt, hogy használhatom e.
  • scomcomputers
    #2060
    A magyarítással nincs gond,módként működik,az előző hszm-ben van link ott találsz hozzá módokat!!
  • matecsavo
    #2059
    Sziasztok az lenne a kérdésem, hogy megvettem most a Just Cause 2-t és nem rég lett kész hozzá a magyarosítás és rá lehet telepíteni nem lesz belőle gond? Meg lehet hozzá modokat letölteni, abból lenne gond?
  • Ironman2
    #2058
    Magyar szeró van? Eredeti a játékom!
  • scomcomputers
    #2057
    ITT nézz szét,találsz rá megoldást és egyéb finomságok is vannak a játékhoz...
  • ntex
    #2056
    Pontosan kell célozni, meg néha váltogatni a fegyvert :)