12
  • virs lee
    #12
    Ott is úgy kenik a döntéshozókat mint nálunk.
  • RecoPhile
    #11
    Én szerintem azt hamarább fogjuk megélni, hogy kínaik tönkre teszik amerikaikat mint hogy kidobják mikroszoftot onnan :D
  • Su0my
    #10
    nem hiszem :(
  • Su0my
    #9
    ki fizet azért, hogy olyat vegyenek állami pénzekből qrva nagy tömegben?
  • Su0my
    #8
    én nagyon szimpatizálok az APPLE-lel, de valószínűleg ilyesféle okok állnak a háttérben :D
  • rigidus
    #7
    > több rendszer több rés.

    Ami ugye elony, nem mint pl. az egy rendszer egy res, ami a jolly joker "tolvajkulcs" minden autohoz.
  • rigidus
    #6
    > Természetesen ennek is megvan a maga hátulütője, hiszen a Mac elterjedése, vagy akár csak csekély mértékű térhódítása is kiválthatja a kártevők készítőinek érdeklődését.

    Nem tokmindegy, hogy a US Army milyen platformot hasznal a szervereibe? Akik oda akarnak betorni es tudjak, hogy mire van szukseguk azoknak tokmindegy, hogy eppen mi a nepszeru platform...
  • beef
    #5
    Az eddig használt hardveren nem futott volna Unix? Ugyan már.
  • floatr
    #4
    Kormányzati stratégiaváltás...

    A végén még megérjük h az ámerikai kormányzati szervek megszabadulnak a mikorszofttól
  • Dark Angel 666
    #3
    ". Kiderült, hogy a hadseregben egyre több tiszt szeretné növelni a Macintosh számítógépek arányát, mivel ebben látják a megoldást a biztonság növelésének problémájára."
    Kiderült hogy az Apple több csuszópénzut fizet ha a cuccait veszed
  • sathinel
    #2
    "az olyan adatközpontokban, amelyek korábban szinte kizárólag Windows-alapú számítógépekre épültek, így ki voltak téve az internetes támadások egyre erősödő áradatának."

    Erre valami idióta cowboy kitalálta hogy egy másik zárt rendszerrel megint jól járnak. Vagy sok pénze lett ebből valakinek, vagy nem néztek szét IBM, SGI, SUN, stb szervereknél ahol UNIX, LINUX nyílt rendszereit is beépíthették volna, és maguk szája íze szerint alakítják. Ennyi erővel C64-re is lehetne váltani mert azt sem használják sokan. Rájönnek hogy zárt win-el sokat szívnak erre áttérnek egy másik zárt rendszerre. Bush féle inteligencia.... Nem a MAC-et bántom de szerverek, nagyrendszerek terén kicsit elmaradása van nagyon sok céghez képpest.
  • PíszLávJuniti
    #1
    több rendszer több rés.