51
KGB tomorito program 98% tomoritesi arannyal...!!!!!!!!!
  • Vaxi
    #11
    másik gépen van :S
  • Hedgehunter #10
    En az MS Office 2007 lattam betomoritve 630 megarol 1.4 re... Ja es nem hulyitett mert o ezt hasznalja tomoritesre..... Rendszeresen....Itt lehet letolteni es kiprobalni...
  • Dynamic
    #9
    Ennyi.
    Szal, azért attól messze vagyunk, hogy 10 megabájtos dvd filmeket szedjünk le.
  • Vaxi
    #8
    Nekem van valahol egy rar file, 2 mega, és egy tomb raider játék van becsomagolva, ami 4,7 Gb.
    Nemvágom hogy xD és nincs crc hiba, ha kicsomagolom..
    linket lehet vágni róla?
  • AranyKéz
    #7
    Volt pár ilyen kamu program, hogy állandóan valami 97% vagy 99.7%-os tömörítést produkált, rejtett szektorokba rakta az adatokat (amit kedvesen bad sectorként jelölt meg), aztán ha másik gépen próbáltuk meg kicsomagolni, mindig CRC hibát jelzett.

  • blackgamer
    #6
    haverod valszeg megtréfált, azonos karakterek vagy nil értékek vannak a fájlban
    régen fat fájlrendszerben hexa editorral átírtuk a fájl méretét több száz megabájtra és hülyítettük a többieket hogy mekkora kapacitású a kislemez :)
  • a_n_d_r_e_w
    #5
    Jó, hát ennyi erővel pl hellgate maxi image 7GB betömörítve 8KB
    azaz 99.9998%-os arány rarral
    Szóval csak tömörítendő állománya válogatja.
  • SötétBarom
    #4
    Na, akkor holnaptól 2 másodperc alatt szedek filmeket.. -.-
  • NEOreg3
    #3
    hát ilyen szvsz nincs, én úgy tudom, csak doc fájlok tömörítésénél magaslik ki, tehát szöveges dokumentumok tömörítésére jó
  • Petko
    #2
    én is tudok zippel is akár 99,99% os tömörítést ha csinálok egy 700megás filet ami csupa "a" karakter és azt tömörítem
  • Hedgehunter #1
    Tegnap mutatta a haverom 630MB-ot 1.4MB-ba tomoritett be..!!!!!!!!! Nem hittem volna el ha nem latom a sajat szememmel... Igaz a tomoritesi ido 2 ora korul volt de akkor is a MS Office 2007 egy floppy-a mentve nagyon brutal szerintem.....