39
  • Radi
    #39
    Az első rész remek volt, ezt még nem láttam de tuti megnézem. És elvárom hogy tetszen :D
  • Kis-Bob
    #38
    asszem volt benne valami effejta szöveg: "...az ősi amerikai nyelv..." :D:D:D:D
  • Szilvi79
    #37
    Igazm a Legenda vagyok nekem is csalódás volt, DE

    Az ilyen zombis, egyetlen túlélős, mutáns vírusos, kannibálos filmekhez képest egyben teljesen más: Will Smith nagyon jó! A dráma végig érződik, a megőrülés kezdeti stádiumát jól beleszőtték a filmbe.

    Amúgy igaz: ez egy jóóóóó drága drámára sikeredett.
  • Hoz_Hun
    #36
    Mondok: Alien vs Predator 2
    Nem remake, nincsenek benne zombik és az első 5 percben felzabálnak egy 8-10 éves kisfiút. De a terhes kismamák sem járnak jobban a filmben. Egyébként undorítóan rosszra sikeredett a film szerintem.
  • loga
    #35
    De ha veled volt és nem valamelyik rokonod akkor biztosan nem a lelki világa hanem a testi aérettsége és adottságai miatt voltál vele
  • Kferro
    #34
    Laci az AGY!

    Az a szerencsétlen séró gondolom azért van, mert Cage kopaszodik. Mondjuk ez már az első filmjeinél is jelen volt, de akkor még középen volt haja. :)
  • kadar1
    #33
    Szerintem egész jó film. A vége mintha össze lenne csapva.
  • JTBM
    #32
    Moziban néztem meg, de nekem nem tudta felkelteni az érdeklődésemet. Azért vannak rosszabb filmek is ennél. ;-)))
    Kétszer nem nézhető.
  • alma2
    #31
    Az a baj, viccesnek nem vicces a film, kalandnak meg bun gyenge, komolyan venni viszont lehetetlen az idiota, raboljuk el az elnokot es hasonlo probalkozasaival. Siman ravagom harmatgyenge Indi koppintas a rosszabbik fajtabol.
    Nekem 2/10. Bar aki mellettem ult o adott volna ra egy 6/10-et, de tegyuk hozza, hogy lany volt, es meg lelekben 8 ev alatti :)
  • Batistuta007
    #30
    Nem volt rossz!nem volt olyan mint az első de azért még mindig ott van!A legend meg oylan amilyen!

    Amúgy nem tudom minek kritizálják olyan emberek a filmet akik nem is kedvelik ezt a műfajt!Azokról nem is beszélve akik még a filmekhez se értenek!Nem kell mindenkinek magára venni:D
  • stonesour
    #29
    Mondj már nekem ilyen filmeket légyszi!
  • asdasdasd
    #28
    Az I Am Legend akkor lenne jó ha:
    - nem remake lenne
    - nem lenne évi 6 zombis, menekülős film
    - egy kisgyereket megennének a 5 percben

    Így csak az látszik, hogy drága film volt.
  • azirafael
    #27
    Már az első szar volt... ezt meg se nézem.
  • Wittgen
    #26
    Az 1. rész tetszett, ez a 2. nem.
    Unalmas flm, hülye sztori, szar párbeszédek. Egyáltalán nem találtam szórakoztatónak, aliug vártam, hogy vége legyen.
  • DOGMAN
    #25
    "Persze nem kötelező, amerikai filmeket nézni, de azért akkor is bosszantó, mert ilyen nagy költségvetésű cuccok főleg ott készülnek."

    Mostanában egyre több "újhullámos" japán fantasy, horror és krimit nézek, Klint Isztvúd meg bekaphatja :D
  • Laci az AGY
    #24
    az a szerencséten séró ami van Nicolas Cagenek... nevetséges
  • echo
    #23
    úgy értem, hogy régebben olyan lett a film amit a történet megkívánt. ma meg bele kell nyúlni és kis kedvesre alakítani. meg lehessen nézni gyerekekkek, vagy épp randira is OK legyen stb. itt egy kutya ott egy tinédzser vagy gyerek szereplő, vér semmikép(az ideál egy bud spencer film), egy vicces szereplő(még a gyűrűk urában is, idétlen lett a törpe). és a vége ez lesz. egy felejthető, közepes film, ami épp, hogy de azért megnézhető egyszer.
  • echo
    #22
    Van egy olyan érzésem, hogy az, hogy mindenki célközönség egyszerre(tehát a gyerekek is) egyre inkább ezeket a közepes fimeket hozza létre hollywood-ban. Ha megnézzük, hogy a ben hur és mondjuk a trója, vagy az indy és ez között mi a különbség akkor sejthető mire gondolok. Persze nem kötelező, amerikai filmeket nézni, de azért akkor is bosszantó, mert ilyen nagy költségvetésű cuccok főleg ott készülnek.
  • chronos75
    #21
    Az i am legend egynek nem volt rossz (sőt will smith alakítása egyenesen kiváló), de felhivnám a figyelmeteket a következő linkre: http://www.imdb.com/title/tt0058700/
    erősen rimékszagú a cucc :)

    hogy a témához is szóljak: nic cage már ilyen casual player mindenféle rissz-rossz filmet csinál just for the money..
  • cyberdj
    #20
    A film itthon nem gyengén, hanem az elvárások szerint indult... Nemtom a cikkíró honnan ilyen jól értesült, hogy tudja a forgalmazó céljait. Egyékbént 100 ezer néző fellett van országosan a film két hétvége után...
  • stonesour
    #19
    Magyarul kellene csak. :(
  • xen
    #18
    Richard Matheson - afilm alapjául szolgáló könyv írója a
    regény címe: I am Legend

    A www.bookstation.hu-n a szerzőre rákeresve megtalálod a könyvet, angolul megrendelhető.
    Magyar címét nem tudom.
  • winnie
    #17
    ha nem olvasod, csak rá kell keresni a nevére:)
  • stonesour
    #16
    2008!!!!!!!!!!!
    Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek!
  • stonesour
    #15
    jajj bocs,
    Már volt egy korábbi hír, itt az SG-n, hogy a Legenda vagyok trilógia lesz.

    Na mindegy szerintem jó kis film volt.

    Az eredeti könyvről tudsz valamit? Szerző? Cím? És persze,hogy honnan tudnám megszerezni. Előre is kössz
  • stonesour
    #14
    Már volt egy korábbi hír, itt az SG-n, hogy a Legenda vagyok trilógia lesz.

    Na mindegy szerintem jó kis film volt.

    Az eredeti könyvről tudsz valamit? Szerző? Cím? És persze,hogy honnan tudnám megszerezni. Előre is kössz
  • Loverman
    #13
    "Indiana Jones, Lara Croft és Rick O'Connell elmehetnek a sunyiba"
    Robert Langdon-t nem említi:D Éljen Langdon!!!
  • Loverman
    #12
    Jaj de kár, helyette biztos sokkal fontosabb és az emberiség számára értékesebb dolgod lett volna!
    LOL
  • Adam II
    #11
    Az elsőt végignéztem jó volt.
    Ezt elkezdtem nézni és otthagytam mert unalmas. Az idióta veszekedős mindenki megállás nélkül fossa a szót üvöltve 10 percen át részek kimondottan szarok voltak. Meg az ovális irodás bénázás még egy huszadrangú vígjátékban is viccesebb szituációk vannak. Kár ,hogy elpazaroltam rá az időmet.
  • solikka
    #10
    Azt mondjátok sokkal rosszabb mint az 1 rész? Hát ez még akkor is kó film lenne, mert nálam az 1. rész benne van a TOP 5 -ben már vagy 5-6 szor legalább láttam. Szóval szerintem ez sem lesz rossz...de majd meglátjuk.
  • virs lee
    #9
    családi filmekre van szüksége a népeknek

    Csak az igényteleneknek. Már a tököm tele a varázslós-kiskutyás-kisgyerekes szarokkal, ezeknél bármelyik Michael Dudikoff "szuperprodukció" fényévekkel jobb. DragonLance / RiftWar / Cthulhu filmeket (nem az eddigi Alone in the dark szerű szarokat) mikor fognak már végre csinálni?
  • winnie
    #8
    az, hogy csak egy szokásos hollywoodi feldolgozás, ami simán gyengébb, mint az eredeti? gondolom nem azt vártad, hogy az lesz az első film, ami mindenkinek tetszeni fog. sokan megnézték, ez a lényeg, nem?

    a könyvnek sem lett folytatása, a filmnek sem, amiből készült. attól, hogy nyitott a befejezés, még nem biztos, hogy folytatni fogják. (persze folytathatják, hiszen a pénz az úr és sok a zombi)
  • stonesour
    #7
    Nem tudom bi bajotok van az I am Legend-del. Szerintem fergeteges a hangulata, izgalmas, és szomorú. Will Smith pedig nagyon jól játsza az utolsó élő embert. A befejezéssel is meg vagyok elégedve. Lesz folytatás.
    A Nemzet Aranya 2-t félg láttam. Az első rész nagyon tetszett, ez már kevésbé.
  • yossarian76
    #6
    Nem tudom hogy milyen lett a második rész (bár az első nagy kedvencem lett)de csatlakozom az előttem szólóhoz a "Legenda vagyok" kapcsán.Miszerint annak vajon milyen kritikája lesz ha ennek a filmnek is ilyen lett amilyen.Hozzáteszem nem láttam a Nemzet Aranya második részét ellentétben a Legenda vagyok-al.Hát az tényleg siralmas lett pedig az alapötlet kitünő volt.A Tikok Könyvét pedig igyekszem bepótolni.
  • Toportyán
    #5
    Ez a film egy emberiség elleni bűntett! Nincs rá megfelelő jelző, a borzalmas és szörnyű dicséretnek minősülnek.

    Iszonyatosan gyenge, erőltetett és izadtságszagú történet, a szereplők gyengék és hiteltelenek, színési játékot minősíteni nem lehet, mert nincs. A "vicces idióta" szereplőből több is van, síralmas.

    A "nyomozás" a southpark egyik epizódját idézi: "Csokipapir! Csoki... Édesség!... Édesség... Cukor!... Cukor? Fehér... Fehér... Festék... festék? Festék! A mázoló a gyilkos!"
  • wolverine375
    #4
    Hozzáteszetm, h azért érdemes volt megnézni!
  • wolverine375
    #3
    Megnéztem a filmet. A vége számomra nagyin laposra sikeredett, körbenéztem a moziban és nem 1 ember vette fel az alvásra legalkalmatosabb pozíciót. Túlságosan elveszett ereklyék fosztogatóis volt. Aki megnézte tudja miről beszélek.
  • Aram95
    #2
    Én a Macskafogó 2 kritikájára!
  • lipike008
    #1
    Kivancsi leszel a Legenda vagyok kritikájára...