10497
1418666835.png
  • Legend Killer
    #396
  • Norbu
    #395
    Végre sikerült letölteni a játékot, de vmiért a patch-elésnél nem tudja letölteni a patch/patch.006 -ot.
    Másnál nem volt ilyen hiba?
  • DJ RX7
    #394
    Felrakod a játékot, megnyitod a játék honlapját, katt rá a play game gombra és onnan megy tovább.
  • Fabio Capello
    #393
    olvastam semmi problem :)
  • norbi56
    #392
    letöltöttem csináltam accountot az ijji-n és akko hogylehet elinditani?
  • DJ RX7
    #391
    Most letölt valami sz*rt is még,
  • dragon11
    #390
    nah lvl5 cappelo írtam privit neked olvasd el lécci és még1x bocsi ne haragudj rám légyszi !! köszi!!:) am jó gém tetszik
  • Legend Killer
    #389
    Klánba jelentkezhetek még, ha beszerzem a játékot?
  • DJ RX7
    #388
    Installálom.
  • autoszimulator
    #387
    Delivery missiokba kicsit terjesztem a HUNSG-t :D Itt ott benne vagyok a top20-ba, csak jobb kocsi kellene...
  • Fabio Capello
    #386
    lehetséges, a szükséges kódot alább találod
  • pries
    #385
    Lehetne még csatlakozni? pries_HUN a nick
  • jakewyler
    #384
    mondok jobbat:D
    Vettem az aukció házba vmi szar fire-t 400M-ért, és megtaláltam hogy tudok én is eladni és pont ott volt a fire, beírtam 15000M-t, 30 perc alatt elkelt:DDDDDDD
  • Fabio Capello
    #383
    ha a játékban akarsz regisztrálni akkor az oldalon de gondolom nem ez a kérdés szóval a csapathoz való belépéshez:

    /join crew HUNSG - ezt írd a chatbe, remélhetőleg én látni fogom és visszaigazolom :)
  • akyyy
    #382
    óó, hogy lehet megcsinálni hogy gyorsabb kocsim legyen?

    mert nem birokmenni max 150-el, ezt a rendőrös küldit mkor 4en vannak lehetetlen megcsinálni.

    próbáltma f3-al a kocsira szerelni valamit, fel is ment, de semi érezhető javulás nem történt.


    vagy egy új kocsit kéne vennem?

    szte pénzem sincs rá:DDD

  • DJ RX7
    #381
    Hát persze :)
    Egyébként hol kell majd regisztráljak?
  • Fabio Capello
    #380
    szintén a csapathoz csatlakoznál?
  • DJ RX7
    #379
    20 perc és énics ottleszek. Barney Tech néven,
  • Fabio Capello
    #378
    oké fennvagyok
  • dragon11
    #377
    Dragon11 köszi.
  • báttyó02
    #376
    külföldi fórumon találta megy iylet,plz valaki forditsa le nagyjából



    [TuT] Get 30K Mito In 30 Minutes!
    I've been using this trick for like, two months already, now I have a fondo coupon, a solution coupon, viper coupon, 120K and driving an unlimit with other cars such as Eric and Invention. Plus, its LEGAL.

    If you are a lazyass please do not attempt to do this as I do not want posts of "omfg u noob this takes soo long" -__-

    First, Start Drift City and stay at the part where you have to choose your character. Create a new character and well, train it to level 13 which is where you get the quest to chase Branton and realize he got away which leads you to the 2nd City, Koininia. On that quest you'll receive 20K which will total up to about 30K with the money you earned from the other quest.

    Once you've done that, go back to your "main" on the same ijji account and auction something useless like a OMDSS Coupon or something for 30K and go back to your level 13 and buy it with your 30K.

    There, you've just earned 30K! You can use this method for getting more money if you've the patience to train this account to level 27 and get 70K.

    Training it to level 13 doesn't take so long though, once you've done them a few times, you should get the hang of it. Just do your missions as per normal, except dont try too hard. If it has a crash limit, and you're a perfectionist, its fine to get crashes just dont get it to the crash limit.
  • Fabio Capello
    #375
    5 perc és fennleszek :) nicket pls
  • dragon11
    #374
    Szeretnék joinolni sg-sek clubbjába...lécci help...
  • Fabio Capello
    #373
    jupa: köszönöm a megtiszteltetést :)
  • Norbu
    #372
    Hát nekem egyszerűen nem akar lejönni a játék a GamersHell-ről mert mindig megszakad. Próbáltam már a beéptített Firefox letöltővel, Flashgetel és Free Download Manager-el, de mindegyiknél megszakad 20% körül.
    Mit csinálok rosszúl?
  • DJ RX7
    #371
    Közben elkezdtem tolteni.
  • Szabi1991
    #370
    HUNSG :DD
  • kemszi2
    #369
    mindenki buék!majd holnap vagy vmikor remélem találkozunk kint a pályán XD
  • DJ RX7
    #368
    Az sg.hu-nak mi a Crew neve?
  • jakewyler
    #367
    A "Exp"-vel mit tudok csinálni?
  • dragon11
    #366
    Hát mozzilám van és nehéz vele, de megoldottam már patcheli thx.
  • 0Fritz0
    #365
    Van egy másik nagyobb magyar Crew, a HUNDrifterek.
    Velük lehet szövetséget kötni?
  • jupa
    #364
    Abszolút könnyű,minden logikus rá lehet jönni.
  • jupa
    #363
    Oké megnézem miket lehet és szavazásra bocsátom de kb 7 féle van és mind gagyibb...
  • DJ RX7
    #362
    Látom nagyon megy a játék, akkormár én is letöltöm :D
    Mennyire bonyorult a dolog?
  • báttyó02
    #361
    auto tradet még mindig nem tudja senki hol van ? :SS
  • Doog
    #360
    THX
  • Danman
    #359
    csinálsz azon az oldalon amit behozott egy accountot (Sign up) aztán amikor kész van ott van a gomb hogy 'Play Live' akkor indítja el magát a játékot és léphetsz be drift citybe -.-
  • dragon11
    #358
    Hogy tudok vele online játszani?Mert elindítom a gamet és internet explores ablakot hoz be...help pls...thx.
  • kemszi2
    #357
    érdekes ki játék amúgy :)