10497
1418666835.png
  • jupa
    #717
    24 óráig nem joinolhatsz crewbe.
  • Gibor
    #716
    igen énis benne vagyok.

    Capello: jah majd szólok szabinak hogy egészítse ki a FAQ-t mert még nagyon hiányos.

    Amugy ki mit szólna hozzá hogy házigazda legyek? szerintem tettem eleget a topicért, játékért.
  • Fabio Capello
    #715
    Aki Firefoxon keresztül akar bejelentkezni és játszani annak szüksége van erre a programra

    Firefox Launcher

    remélem segíthettem... :)
  • XXLászlóXX
    #714
    ez komoly gamma, gamershellröl zuzza 20kval -.- elfog tartani egy ideig, és majd honlapon kell regelni és azzal az accal lehet onlineba nyomni?
  • Fabio Capello
    #713
    én benne vagyok.
  • jakewyler
    #712
    pont végére értem oda:(


    Skacok, 10-11 fele nem csinálunk egy nagy huv partyt?
    Nem ártana pár exp gondolom senkinek...:D
  • Fabio Capello
    #711
    jó kis felvételek :)
  • Máté94
    #710
  • 0Fritz0
    #709
    Készült videó is a versenyekről. :)

    Az első versenyt vegyétek ízelítőként, hogy milyen finomságok is várják a játékosokat a V5-ös kocsik által. (Meg hogy a fék bizony néha a barátunk)
    Természetesen nem volt egyenlő verseny és nem kétséges, hogy azonos kocsik mellett egészen más végeredmények születtek volna.

    ELSŐ VERSENY


    A következő futamnak már izgalmas vége lett (bár nem akartam mindent beleadni), hiszen Collector-ral szinte egyszerre értünk célba, mindkettőnk nem kis meglepetésére. :)

    MÁSODIK VERSENY


    A harmadik futamon már sokkal jobban ment a többi SG-s szekér is. :)


    HARMADIK FUTAM


    Mára ennyi. :)
  • Máté94
    #708
    Kérlek magyarázzátok el,hogy kell ehez a severre csatlakkozni??????
  • sztanko15
    #707
    okéj köszi most megyek fel jáccani enmsokára...
  • AntiHero
    #706
    ja
  • sztanko15
    #705
    de hogyan?? beírom a közös chatbe h /join crew HUNSG???
  • RAZOR27
    #704
    Esküszöm bekéne írni a bannerba, hogy hogy kell crewba csatlakozni.
  • sztanko15
    #703
    hellosztok! szeretnék csatlakozni az SG-s Crew hez!! ez hogy lehetséges???? legyetek szivesek segíteni!! előre is köszi!!
  • RAZOR27
    #702
    Partyba vállalunk HUV-küldiket, így több az Exp ,Dőlnek az extra itemek és a partykombók, tehát megéri, de csak ha elkapjátok az összeset.
  • Tufa
    #701
    partyhuv amikor pl soloban jön a sárga telefonhívás, ugyanaz csak partyban :) 45 fölött beachen pl már csak igy fejlődnek....
  • AntiHero
    #700
    Ok ty
  • Doog
    #699
    PLS segítség !!!!
    Beírom a játékba : "/join crew HUNSG" És nem tudok csatlakozni mert ezt írja ki: "Joining in a crew is possible only after about 24 hours"

    Most tényleg várnom kell 24 órát hogy tudjak csatlakozni ???

    Meg a nevem mellett nem is jelenik meg semmi csak a nick "SG_Doog" ennyi.

    Vagy mert JUPA még nem vett fel ez esetben PLS vegyen fel valaki.
  • báttyó02
    #698
    most ez a party huv ez mi végülis? együtt mentek vhova vagy mi?
    és tényleg annyira növeli a ponrtokat?
  • RAZOR27
    #697
    Csak odamész egy stationhoz ,utána katt a battlezone-ra és látod is a futamokat.
    HA valakihez odaakarsz menni, megkérdezed holvan (város/station) és elmész oda XD
  • AntiHero
    #696
    Valaki magyarázza már el azt hogy hoyg tudok valakihez oda menni gyorsan avgy ha van egy verseny azt hogy találom meg gyorsan?

    Mert most is láttam hogy verseny van de hoyg hhun meg merre azt nem tudom:(
    Bocsi, de kezdő vagyok még.
  • RAZOR27
    #695
    PartyHUV

    Kis verseny

    És fun
  • Doog
    #694
    De most valaki PLS segítsen.
    Beírom a játékba : "/join crew HUNSG" És nem tudok csatlakozni mert ezt írja ki: "Joining in a crew is possible only after about 24 hours"

    Most tényleg várnom kell 24 órát hogy tudjak csatlakozni ???

    Meg a nevem mellett nem is jelenik meg semmi csak a nick "SG_Doog" ennyi.

    Vagy mert JUPA még nem vett fel ez esetben PLS vegyen fel valaki.
  • norbi56
    #693
    ts-en beléptem a szeróra de nem enged be a drift city szobába miért?
  • csoola
    #692
    na figy, szimpla kérdés, G érme nélkül nem elhet vásárolni ugye, és az meg pénzbe kerül, máshogy nem lhet szerezni? nincs paypalom vagy ilyesmi, vagy ezt kaphatom máshogy is?
  • aaasdd
    #691
    Még lemaradt pár:


  • aaasdd
    #690
    Versenyeztünk párat:








  • báttyó02
    #689
    őő az pontosan mit is jelent? mármint h huvokat csinálnak :d
  • Tufa
    #688
    HUV-okat csinálnak nonstop(nekünk sem ártana 25 fölött partyban)
  • Máté94
    #687
    Hogy kell csatlakozni erre a serverre?
  • báttyó02
    #686
    nem nagyon tudok angolul.. :S
  • SimaSuna #685
    ha van paypal-ja elég gyorsan szerezhet..
    am nemtom..kérdezd meg őket :)
  • báttyó02
    #684
    egy dolgot kurvára nem értek...nézegettem egy két iylen skyline meg mustnángos csóka adatlapját, 60as level tegyük fel
    ment 5000mérföldet!! meg összvissz vagy 20battlen volt O_O de van vagy 30ezer pontja...most ezt hogy a faszba? ha nekem nicns küldetés,mást nem tudok csinálni,rávagyok szorulva hogy menjek battlezni,ezeknek meg van össz vagy 20battlejük,mégis 60as level,meg 30ezer acc. pont....há honnan szerzett az pontot??
  • dragon11
    #683
    Nah 16os 90%al vok meguntam, majd 9fele felmek és luppolok kicsit unom már -.-':D
  • jupa
    #682
    Nem azt tartotta poénosnak hogy nem tudod uninstalállni,csak kicsit szokatlan kifejezés h leinstallálni.
  • n3whous3
    #681
    hátbazmeg megmutassam videón? A játékot le lehet installálni, ellenben a plugineket az istenért sem tudom kiszedni. Azokat a fos cuccokat, amiket a végén kellett felrakni.
  • jakewyler
    #680
    kaptál egy coupont, amivel autót tudsz venni
  • jupa
    #679
    Ha nyertél egy kupont akkor az mutatja,ha ráklikkelsz megmutatja h pontosan melyiket és eltünik a villogás.
  • akyyy
    #678
    Bal felső sarokban villog egy COUPON felirat, ahol a telefon szokott lenni. az micsoda?