Drift City

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Fabio Capello
#476
Minden driftesnek boldog új évet 😊

Grove4
#475
Hogy tudok veletek talizni?

2 szó, mindig és soha.Juventus mindig és más csapat soha. \"Juve, storia di un grande amore... \"

DJ RX7
#474
buék
egy nappal közelebb kerültünk a globális felmelegedéshez, a meteorhoz, világvégéhez

:3

jakewyler
#473
BÚÉK

10-20 perc azt megyek

DJ RX7
#472
online vagyok, láthatod az aláírásomban a nevemet.

:3

miki36
#471
BUÉK!😊

\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"

V43 1105
#470
BUÉK 😄 most frissítek, utána TS? 😄 meg game?😄

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

jakewyler
#469
egy 2008-as tali vhol?😄
goo game😄

Grove4
#468
BUÉK!!!!

2 szó, mindig és soha.Juventus mindig és más csapat soha. \"Juve, storia di un grande amore... \"

báttyó02
#467
bujék 😮)

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

#466
http://drift.ijji.com/
Ide felmész,bejelentkezel,rányomsz h play game,letölt egy progit,feltelepíti,utána updatel a kliens,és tudsz játszani.

RAZOR27
#465
http://drift.ijji.com/
KAtt a play-re az oldalon!

\"If you want to go fast, go alone. If you want to go far, go together.\"

#464
közös chatbe beírod: /join crew HUNSG
majd kiírja h az admin nincs fennt... elvileg ha belépek majd megkapom az üzit és feltudlak venni de nem mindig jön ki és újra kell próbálni ha fenntleszek :-/

V43 1105
#463
Hol kell belépni játékba? 😄 Regeltem, levan töltve, de nem tok belépni .. :S

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

DJ RX7
#462
Énis most jöttem le 😄 az fgjm szerverrõl.

:3

V43 1105
#461
Nah, regem is kész 😄

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

dragon11
#460
Mit kell beírni h joinoljak az sg-s teamhez?plz help...akarok sg-s klubb tag lenni.thx

Máté94
#459
Én is jövök!Hol tali?😄
dragon11
#458
Hát nem...am petárdáztam de minden haver elfoglalt/nincs otthon ...szal mek drift city-izni...felmek a klubba😄

V43 1105
#457
😄 Lassan elkezdeknék én is játszani, csak most CoD4 aaaaaa 😄

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

DJ RX7
#456
Látom nem csak én egyeüdül töltöm otthon a szilvesztert.

:3

Rage47
#455
én nappal voltam és rengeteg magyar volt :]
Máté94
#454
Nem tudom hol rontom el de én egy magyart a játékba még nem láttam.<#confused>Nem Teamspeakkel játszok.
#453
ma este kezdtem el jáccani! nagyon jó eza játék! bocika11 néven jáccok vegyetek fel barátnak! egy sg bandi nevû magyar játékkossal már taliztam a játékban😄

PS3 Slim 160Gb AsRock Fatality z87 Killer|Core i5 4570S|CM Hyper 212|ASUS GTX 760 DCUII OC|8GB DDR3 1600MHZ| FSP Aurum Pro gold 750w|

Grove4
#452
Valaki fel is vehet barátnak,a nevem Grove4 ,nincs semmi tapasztalatom online játékba,örülnék ha valaki segítene.

2 szó, mindig és soha.Juventus mindig és más csapat soha. \"Juve, storia di un grande amore... \"

#451
F8at megnyomod és meglátod!😊

Bandi 18
#450
nem tudjátok miért van az hogy csak rokie szinten tudok menni battle-ba és nem enged amatõrben. Lv13-as vagyok V2-es géppel Panda

Grove4
#449
Valaki le írná priviben nekem a fontosabb dolgokat,mindig az rettent el az online játéktól,hogy sok a szöveg,összezavarodon nem tudom mit kell csinálni,lehet láma vok,bocsi.

2 szó, mindig és soha.Juventus mindig és más csapat soha. \"Juve, storia di un grande amore... \"

tdu Toyota
#448
kösz jó állat topik jó gyors 😄 és nézett ezt már szeretem 😊

VAMOS MI SEVILLA!!!!!!!!!!

báttyó02
#447
car dealerbe tudod megnézni hogxy hanyas szint kell azokhoz,meg mennyi máni

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

#446
Ok, megnyugodtam, csak latom, hogy ugyanolyan kocsija van, csak tuningolt, szarny minden, es a szintunk sem ter el sokkal, gondoltam biztos befizetett lovet, vagy van vmi olcsobb hely. Ezek szerint gyujtoget felnire, ami nem sokat javit a kocsin, na mind1. Tenyleg, felni, szarny ilyesmi megmaradnak, vagy csak 1 jarmure vonatkoznak?

hoy ehh

tdu Toyota
#445
és azt nem tudja valaki mikor adja ki a evot vagy a suprát corollát cecilát hanyas szinten???

VAMOS MI SEVILLA!!!!!!!!!!

jakewyler
#444
menj oda ahova a nyíl vezet, és ott fill up asszem...
vagy aukción is tudsz venni.

tdu Toyota
#443
áhhhhh xD hogy erre nem jöttem rá😄 köszi xD

VAMOS MI SEVILLA!!!!!!!!!!

#442
ahol a küldit kapod, ott katt a tankolásra, kiválasztod mennyit akarsz tankolni, aztán kifizeted 😄D


ha lenne rá kod, akkor minek lenne dolcsis fizetés szted ?<#idiota>

tdu Toyota
#441
hello hol lehet tankolni??? meg nincs olyan kód hogy ha tuningolnék akkor ne kérjen érte dolcsit igazi pénzt mert ez kicsit szemétség

VAMOS MI SEVILLA!!!!!!!!!!

cicai
#440
jóötletXD

De a pénztől 20 nőből 10 boldog. A maradékból 1-nek szerelem kell 8-nak diszkó drog 10 szerelmes nőből 1-et szeretnek csak viszont. Mert 10-ből 8-an nem szerelmet keresnek csak viszonyt

akyyy
#439
néztem walkitakit, de ott csak a barátlistát nézhettem.

a crew tagokra rá se tutam menni, lehet mert nincs fent a házigazda????

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

#438
egy amerikai törvény szerint csak 18 évesen regizhetsz -.-

írd át az 1991-t 1982-re és jó lesz, vagy add meg anyád ímélcímét fent<#idiota>

#437
drift shopba, nyugi, mi se találjuk a logikát benne 😄D

a kasztni tuning 500 pénz, 4 ronda felni meg 30.000 pénz <#idiota>

cicai
#436
Mi lehet a baj??? Ha rámegyek a nextre nem csinál semmit:S

De a pénztől 20 nőből 10 boldog. A maradékból 1-nek szerelem kell 8-nak diszkó drog 10 szerelmes nőből 1-et szeretnek csak viszont. Mert 10-ből 8-an nem szerelmet keresnek csak viszonyt

#435
Kocsira szarnyat, legterelot ilyesmi tuningot lehet venni aukcios hazban? Mert Drift Shop-ban rohadt draga... vagy en keresem rossz helyen?

hoy ehh

#434
én is várom, most 5 autóm van, de egyiket se lehet eladni (max 200 pénzért 😮 )

jakewyler
#433
alap😄
Én azt várom, hogy lehessen autót is aukcióra tenni és aukción venni, mert még egyenlõre nem mûködik az a funkció...

SimaSuna
#432
áhh.. az 1sõ képen csõrös kamcsi kéne..Convoy feelingel 😄
SimaSuna
#431

hónap lefordíjom..ma má nem 😄
#430
kedvenc kis lowpolys gépeim 😄D


akyyy
#429
én találkoztam egy kamionossal neki is mentem nem direkt, de akkor ez nem én voltam a magam lvl8ával😄

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

#428
én is jártam már így nyugi.. 😄

#427
jobb alsó sarok, szavazás :Hány autó jelenjen meg egy hónapban ? 1 2 3 4 5+ , sztem egyértelmû hogy 5+ 😄D