Drift City
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
HONDA - The Power of Dreams - EK4 -
HONDA - The Power of Dreams - EK4 -
A crewünk C kategóriából átkerült B kategóriába!<#taps>#taps>
Amugy jólvan nemtudtam... bocs...
HONDA - The Power of Dreams - EK4 -
pár tipp a faq hoz: tetején is legyen hely kihagyva (úgy mint az alján)
"mindig a hivatalos oldalra kel felmenni, a jobboldalon fent"
[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ
Capello: jah majd szólok szabinak hogy egészítse ki a FAQ-t mert még nagyon hiányos.
Amugy ki mit szólna hozzá hogy házigazda legyek? szerintem tettem eleget a topicért, játékért.
HONDA - The Power of Dreams - EK4 -
Firefox Launcher
remélem segíthettem... 😊
Skacok, 10-11 fele nem csinálunk egy nagy huv partyt?
Nem ártana pár exp gondolom senkinek...😄
Az elsõ versenyt vegyétek ízelítõként, hogy milyen finomságok is várják a játékosokat a V5-ös kocsik által. (Meg hogy a fék bizony néha a barátunk)
Természetesen nem volt egyenlõ verseny és nem kétséges, hogy azonos kocsik mellett egészen más végeredmények születtek volna.
ELSÕ VERSENY
A következõ futamnak már izgalmas vége lett (bár nem akartam mindent beleadni), hiszen Collector-ral szinte egyszerre értünk célba, mindkettõnk nem kis meglepetésére. 😊
MÁSODIK VERSENY
A harmadik futamon már sokkal jobban ment a többi SG-s szekér is. 😊
HARMADIK FUTAM
Mára ennyi. 😊
Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.
PS3 Slim 160Gb AsRock Fatality z87 Killer|Core i5 4570S|CM Hyper 212|ASUS GTX 760 DCUII OC|8GB DDR3 1600MHZ| FSP Aurum Pro gold 750w|
PS3 Slim 160Gb AsRock Fatality z87 Killer|Core i5 4570S|CM Hyper 212|ASUS GTX 760 DCUII OC|8GB DDR3 1600MHZ| FSP Aurum Pro gold 750w|
\"If you want to go fast, go alone. If you want to go far, go together.\"
PS3 Slim 160Gb AsRock Fatality z87 Killer|Core i5 4570S|CM Hyper 212|ASUS GTX 760 DCUII OC|8GB DDR3 1600MHZ| FSP Aurum Pro gold 750w|
\"If you want to go fast, go alone. If you want to go far, go together.\"
Beírom a játékba : "/join crew HUNSG" És nem tudok csatlakozni mert ezt írja ki: "Joining in a crew is possible only after about 24 hours"
Most tényleg várnom kell 24 órát hogy tudjak csatlakozni ???
Meg a nevem mellett nem is jelenik meg semmi csak a nick "SG_Doog" ennyi.
Vagy mert JUPA még nem vett fel ez esetben PLS vegyen fel valaki.
<#sir>#sir><#shakehead>#shakehead><#rinya>#rinya>
...::::::...
és tényleg annyira növeli a ponrtokat?
Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -
HA valakihez odaakarsz menni, megkérdezed holvan (város/station) és elmész oda XD
\"If you want to go fast, go alone. If you want to go far, go together.\"
Mert most is láttam hogy verseny van de hoyg hhun meg merre azt nem tudom😞
Bocsi, de kezdõ vagyok még.
Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun
Kis verseny
És fun

\"If you want to go fast, go alone. If you want to go far, go together.\"
Beírom a játékba : "/join crew HUNSG" És nem tudok csatlakozni mert ezt írja ki: "Joining in a crew is possible only after about 24 hours"
Most tényleg várnom kell 24 órát hogy tudjak csatlakozni ???
Meg a nevem mellett nem is jelenik meg semmi csak a nick "SG_Doog" ennyi.
Vagy mert JUPA még nem vett fel ez esetben PLS vegyen fel valaki.
<#sir>#sir><#rinya>#rinya>
...::::::...
Core 2 Duo E8200 @ 3.00GHZ | Cooler Master Hyper N-520 | Gigabyte EP-45 DS3 | CSX 4x1GB 1066Mhz DDRII CL-5 | Gainward HD4850 512MB Samsung SyncMaster T200(20\") | Logitech G9 | Logitech G35 |
Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -
ment 5000mérföldet!! meg összvissz vagy 20battlen volt O_O de van vagy 30ezer pontja...most ezt hogy a faszba? ha nekem nicns küldetés,mást nem tudok csinálni,rávagyok szorulva hogy menjek battlezni,ezeknek meg van össz vagy 20battlejük,mégis 60as level,meg 30ezer acc. pont....há honnan szerzett az pontot??
Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -
púúúúú

