Drift City

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#727
Jha azokat add be,én még venni is szoktam az aukciós házba😄

#726
Jáj! Most jut eszembe hogy nekem olyan izéka ami +3pontot ad a crew-nak abból van vagy 150db...

HONDA - The Power of Dreams - EK4 -

#725
elég hamar 😊

HONDA - The Power of Dreams - EK4 -

#724
Jó hír:
A crewünk C kategóriából átkerült B kategóriába!<#taps>

#723
elöbb nem lehet? 😄

Amugy jólvan nemtudtam... bocs...

HONDA - The Power of Dreams - EK4 -

jakewyler
#722
na akkor, aki akar jönni huv partyzni az jöjjön a station 3-hoz 21:30-ra!!!!

én ott leszek😉

#721
Mint már mondtam énis jelentkeztem.

#720
ez kint van hiv oldalon is 😊

pár tipp a faq hoz: tetején is legyen hely kihagyva (úgy mint az alján)

"mindig a hivatalos oldalra kel felmenni, a jobboldalon fent"

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

Fabio Capello
#719
jupa mint témaindító, már jelentkezett ha jól rémlik délelõttrõl 😊

#718
nekem megy enélkül is😄

#717
24 óráig nem joinolhatsz crewbe.

#716
igen énis benne vagyok.

Capello: jah majd szólok szabinak hogy egészítse ki a FAQ-t mert még nagyon hiányos.

Amugy ki mit szólna hozzá hogy házigazda legyek? szerintem tettem eleget a topicért, játékért.

HONDA - The Power of Dreams - EK4 -

Fabio Capello
#715
Aki Firefoxon keresztül akar bejelentkezni és játszani annak szüksége van erre a programra

Firefox Launcher

remélem segíthettem... 😊

XXLászlóXX
#714
ez komoly gamma, gamershellröl zuzza 20kval -.- elfog tartani egy ideig, és majd honlapon kell regelni és azzal az accal lehet onlineba nyomni?

Fabio Capello
#713
én benne vagyok.

jakewyler
#712
pont végére értem oda😞


Skacok, 10-11 fele nem csinálunk egy nagy huv partyt?
Nem ártana pár exp gondolom senkinek...😄

Fabio Capello
#711
jó kis felvételek <#eljen> 😊

Máté94
#710
<#help><#help><#help><#help><#help><#help><#help>
0Fritz0
#709
Készült videó is a versenyekrõl. 😊

Az elsõ versenyt vegyétek ízelítõként, hogy milyen finomságok is várják a játékosokat a V5-ös kocsik által. (Meg hogy a fék bizony néha a barátunk)
Természetesen nem volt egyenlõ verseny és nem kétséges, hogy azonos kocsik mellett egészen más végeredmények születtek volna.

ELSÕ VERSENY


A következõ futamnak már izgalmas vége lett (bár nem akartam mindent beleadni), hiszen Collector-ral szinte egyszerre értünk célba, mindkettõnk nem kis meglepetésére. 😊

MÁSODIK VERSENY


A harmadik futamon már sokkal jobban ment a többi SG-s szekér is. 😊


HARMADIK FUTAM


Mára ennyi. 😊

Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.

Máté94
#708
Kérlek magyarázzátok el,hogy kell ehez a severre csatlakkozni??????
#707
okéj köszi most megyek fel jáccani enmsokára...

PS3 Slim 160Gb AsRock Fatality z87 Killer|Core i5 4570S|CM Hyper 212|ASUS GTX 760 DCUII OC|8GB DDR3 1600MHZ| FSP Aurum Pro gold 750w|

AntiHero
#706
ja

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

#705
de hogyan?? beírom a közös chatbe h /join crew HUNSG???

PS3 Slim 160Gb AsRock Fatality z87 Killer|Core i5 4570S|CM Hyper 212|ASUS GTX 760 DCUII OC|8GB DDR3 1600MHZ| FSP Aurum Pro gold 750w|

RAZOR27
#704
Esküszöm bekéne írni a bannerba, hogy hogy kell crewba csatlakozni.

\"If you want to go fast, go alone. If you want to go far, go together.\"

#703
hellosztok! szeretnék csatlakozni az SG-s Crew hez!! ez hogy lehetséges???? legyetek szivesek segíteni!! elõre is köszi!!

PS3 Slim 160Gb AsRock Fatality z87 Killer|Core i5 4570S|CM Hyper 212|ASUS GTX 760 DCUII OC|8GB DDR3 1600MHZ| FSP Aurum Pro gold 750w|

RAZOR27
#702
Partyba vállalunk HUV-küldiket, így több az Exp ,Dõlnek az extra itemek és a partykombók, tehát megéri, de csak ha elkapjátok az összeset.

\"If you want to go fast, go alone. If you want to go far, go together.\"

Tufa
#701
partyhuv amikor pl soloban jön a sárga telefonhívás, ugyanaz csak partyban 😊 45 fölött beachen pl már csak igy fejlõdnek....

AntiHero
#700
Ok ty

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

Doog
#699
PLS segítség !!!!
Beírom a játékba : "/join crew HUNSG" És nem tudok csatlakozni mert ezt írja ki: "Joining in a crew is possible only after about 24 hours"

Most tényleg várnom kell 24 órát hogy tudjak csatlakozni ???

Meg a nevem mellett nem is jelenik meg semmi csak a nick "SG_Doog" ennyi.

Vagy mert JUPA még nem vett fel ez esetben PLS vegyen fel valaki.
<#sir><#shakehead><#rinya>

...::::::...

báttyó02
#698
most ez a party huv ez mi végülis? együtt mentek vhova vagy mi?
és tényleg annyira növeli a ponrtokat?

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

RAZOR27
#697
Csak odamész egy stationhoz ,utána katt a battlezone-ra és látod is a futamokat.
HA valakihez odaakarsz menni, megkérdezed holvan (város/station) és elmész oda XD

\"If you want to go fast, go alone. If you want to go far, go together.\"

AntiHero
#696
Valaki magyarázza már el azt hogy hoyg tudok valakihez oda menni gyorsan avgy ha van egy verseny azt hogy találom meg gyorsan?

Mert most is láttam hogy verseny van de hoyg hhun meg merre azt nem tudom😞
Bocsi, de kezdõ vagyok még.

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

RAZOR27
#695
PartyHUV

Kis verseny

És fun

\"If you want to go fast, go alone. If you want to go far, go together.\"

Doog
#694
De most valaki PLS segítsen. <#help><#help><#help>
Beírom a játékba : "/join crew HUNSG" És nem tudok csatlakozni mert ezt írja ki: "Joining in a crew is possible only after about 24 hours"

Most tényleg várnom kell 24 órát hogy tudjak csatlakozni ???

Meg a nevem mellett nem is jelenik meg semmi csak a nick "SG_Doog" ennyi.

Vagy mert JUPA még nem vett fel ez esetben PLS vegyen fel valaki.
<#sir><#rinya>

...::::::...

norbi56
#693
ts-en beléptem a szeróra de nem enged be a drift city szobába miért?

Core 2 Duo E8200 @ 3.00GHZ | Cooler Master Hyper N-520 | Gigabyte EP-45 DS3 | CSX 4x1GB 1066Mhz DDRII CL-5 | Gainward HD4850 512MB Samsung SyncMaster T200(20\") | Logitech G9 | Logitech G35 |

#692
na figy, szimpla kérdés, G érme nélkül nem elhet vásárolni ugye, és az meg pénzbe kerül, máshogy nem lhet szerezni? nincs paypalom vagy ilyesmi, vagy ezt kaphatom máshogy is?

aaasdd
#691
Még lemaradt pár:


aaasdd
#690
Versenyeztünk párat:








báttyó02
#689
õõ az pontosan mit is jelent? mármint h huvokat csinálnak :d

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Tufa
#688
HUV-okat csinálnak nonstop(nekünk sem ártana 25 fölött partyban)

Máté94
#687
Hogy kell csatlakozni erre a serverre?<#help>
báttyó02
#686
nem nagyon tudok angolul.. :S

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

SimaSuna
#685
ha van paypal-ja elég gyorsan szerezhet..
am nemtom..kérdezd meg õket 😊
báttyó02
#684
egy dolgot kurvára nem értek...nézegettem egy két iylen skyline meg mustnángos csóka adatlapját, 60as level tegyük fel
ment 5000mérföldet!! meg összvissz vagy 20battlen volt O_O de van vagy 30ezer pontja...most ezt hogy a faszba? ha nekem nicns küldetés,mást nem tudok csinálni,rávagyok szorulva hogy menjek battlezni,ezeknek meg van össz vagy 20battlejük,mégis 60as level,meg 30ezer acc. pont....há honnan szerzett az pontot??

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

dragon11
#683
Nah 16os 90%al vok meguntam, majd 9fele felmek és luppolok kicsit unom már -.-'😄

#682
Nem azt tartotta poénosnak hogy nem tudod uninstalállni,csak kicsit szokatlan kifejezés h leinstallálni.

n3whous3
#681
hátbazmeg megmutassam videón? A játékot le lehet installálni, ellenben a plugineket az istenért sem tudom kiszedni. Azokat a fos cuccokat, amiket a végén kellett felrakni.

púúúúú

jakewyler
#680
kaptál egy coupont, amivel autót tudsz venni

#679
Ha nyertél egy kupont akkor az mutatja,ha ráklikkelsz megmutatja h pontosan melyiket és eltünik a villogás.

akyyy
#678
Bal felsõ sarokban villog egy COUPON felirat, ahol a telefon szokott lenni. az micsoda?

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;