Drift City

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

báttyó02
#2379
nemleszek itthon-
ezen mi nem világos gecikém---------

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

cicai
#2378
jah😄

De a pénztől 20 nőből 10 boldog. A maradékból 1-nek szerelem kell 8-nak diszkó drog 10 szerelmes nőből 1-et szeretnek csak viszont. Mert 10-ből 8-an nem szerelmet keresnek csak viszonyt

Fabio Capello
#2377
pláne rohaggyanakmeg -.-

cicai
#2376
7-.-

De a pénztől 20 nőből 10 boldog. A maradékból 1-nek szerelem kell 8-nak diszkó drog 10 szerelmes nőből 1-et szeretnek csak viszont. Mert 10-ből 8-an nem szerelmet keresnek csak viszonyt

Fabio Capello
#2375
ja, scheudled maintenance, hatkor lesz megin

LeWyTy
#2374
Má megin levan állítva a szerver vagy mi?
Én nemtok föllépni<#falbav>

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

mabbak
#2373
há mér mi lesz veled?
Fabio Capello
#2372
lol. nem mintha nagyon érintene, de ez sokakkal kibaszás lesz az biztos 😄

sokmásnapos hülye amcsi fel se fog kelni akkor 😄

báttyó02
#2371
Drift City - Channel Battle Time Change! - Channel Battle will now take place every Saturday at 11AM PDT.
This will be effective starting on 3/15 Saturday.


kurvajó hogy szombaton pont nemleszek:\

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Fabio Capello
#2370
plusz nyolc, tehát 19 asszem

amúgy most mit csinálnak nálunk? vagy nemlesz dc-ben semmi új?

mabbak
#2369
1810kor lesz megint dc, érdeklõdni szeretnék, hogy a 11 am az nálunk mennyi?
mabbak
#2368
tudni kell azt forgatni, nekem egy forgótáras pisztolyka jobban bejönne 😊
Fabio Capello
#2367
😄D irigylem is tõle azt a katanát keci, multkor nézegettem neten, eredeti japán katana, régi technikával készítve már hétszámjegyes kategória

mabbak
#2366
abba a filmbe az a legjobb h lemészárol 400 embert lecsonkol 600 végtagot de a katanája nem csorbul ki 😄 viszon lucit sajnáltam 😞
Fabio Capello
#2365
bill az 😄 elvégre meg akarja ölni Uma Thurman 😄

mabbak
#2364
pingvint csak a nagyon hárdkór arcok használnak 😄
Fabio Capello
#2363
😄DD Lehet áruló és pingvint használ 😄

mabbak
#2362
nézd annyi pénzzel én kajak leszarnám h bizonyos elemeiben szar az a mit gyártok 😊
Fabio Capello
#2361
keci lassan már több reinstall lesz rajta, mint billgates bácsi gépén (érdekelne mit reagál amikor kékhalált kap a gépe 😄)

mabbak
#2360
hát akkor max az ujravindóz segithet amennyire én értek hozzá mást nem tudok mondani 😊
Fabio Capello
#2359
sajnos erre is megvan a válaszom: za+nod32 volt ezelõtt is, most is, za-n engedélyezve van, nod32 meg nem ilyenkorra van belõve, az bekapcsolásnál futtatja a keresést

mabbak
#2358
hát tesokám akkor sajnos több ötletem nincs max még annyi h nem tettél e fel véletlenül vmi tûzfalat, és esetleg az blokkolja, bár az meg azért nem jó, mert akkor az egészet tiltaná, vagy esetleg virusellenörzõ megy a háttérbe és az lassitja...
Fabio Capello
#2357
gyááá azokkal nincs gond

viccelsz? BZ-zni nem is merek, mert a probléma már akkor elõjön amikor belépek a gammába, és nem hajlandó megszûnni... 😞

mabbak
#2356
hát a grafikai beállításokat 😄
az velem is elõfordul h ha 16an vagyunk egy meccsnél és notiról játszok akkor bizony jelentõsen beszaggat és bizony néha ez ugy is tûnik mintha laggolna az egész cucc.
Fabio Capello
#2355
a grafbeállítások alatt mitértenél?

mabbak
#2354
és ha esetleg nem a neted miatt laggol, hanem a géped nem bírja a graf beállitásokat, de mondjuk ha eddig is errõl ment jól akkor ez se megoldás, nem tudom...
Fabio Capello
#2353
jahm. nemhinném hogy bármi bezavarna, eddigis arról ment ráadásul folyamatosan adja a HSDPA gyorsaságot (7,2)

mabbak
#2352
vezetnélküli neted van az a fajta vodás? mert akkor nem lehet az a baj h amiatt akadozik az átvitel, mittomén vmi zavarja vagy ilyesmi?
Fabio Capello
#2351
a torrentes progik tiltottak nekem a vodás netszerzõdés miatt, úh. ilyenek helybõl nem futnak

mabbak
#2350
ne töltsél közbe, lime, torrentprogik ne legyenk bekapcsolva, nekem azok is zavartak. ugy ennyit tudnék csak hozzátenni
Fabio Capello
#2349
Skacok némi segítséget igényelnék, mert mostanság kurvára laggol a gamma, úgy két hónapja.
A paraméterek: winfos pista, 1,5giga ram, 7,2mbps net, dualcore proci, semmi más netes gammával nincsen gond, a DC-t mégsem viszi rendesen 😞 Próbálkoztam gameboosttal de sajna szériaszámbéli problémáim akadtak, amit a törvények értelmébe itt nem részleteznék 😄, úh azt nem tom maximálisan kihasználni... Vkinek vmi ötlet? <#rinya><#help><#nemtudom>

nesto
#2348
mi volt itt emberek? 😄

Fabio Capello
#2347
csak nemazthitted mostantól örökharag és minden versenyen kiütöm a kocsidat a pályáról? 😄DD

CivicVTi
#2346
Cb re tutik mehettek, csak nyerni nem fogtok, ez teljesen biztos. Sokminden kell a cb nyereshez<#szomoru1>

LeWyTy
#2345
Akkor eljuthat.
Vagy nem erre gondoltál?

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

báttyó02
#2344
örülök neki
lewy: azzal inkább ne számolj..

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Fabio Capello
#2343
túltettem-.-

LeWyTy
#2342
akkor ma du. 4:00 vagy 5:00 kor legyél fenn.
És Fabio: maj egyszer ez a crew is eljut a cb-ig.

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

báttyó02
#2341
nagyon vicces
tedd már túl magad rajta-.-

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Fabio Capello
#2340
nicsak dicsak te is alapítottál krút amit majd felbontasz hogy CB-t nyerj? 😄 <#idiota>

nesto
#2339
sárga mini cooper amúgy

nesto
#2338
wow. LeWyTy téged már felvettelek két napja barátnak. csak nem nesto a nevem a játékba

LeWyTy
#2337
Egy kis csapat bárkit bevesz HUNStreeTerS.
Általában napsütötte dome B5 parkoló<#idiota>

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

nesto
#2336
hol lehet titeket megtalálni a játékba? egy barátlistára való felvétel erejéig feljöhetnétek

CivicVTi
#2335
Utolag is kosz<#mf2>

kemszi2
#2334
boldog szülinapot utólag!!Mostmár akkor játszhatsz szülõi felügyelet nélkül dfirt city-t?
mabbak
#2333
Igen jók voltatok testvérem, én meg a támadó csapattal foglaltam egy csenelt, 4szer sikerült utána bevédeni, viszont 5szörre jöt berserk és visszaszerezték 😞 De nem baj kövi héten difoltnak 2 csenelje lesz az is tuti 😄DD
CivicVTi
#2332
Grat, jol nyomjatok!<#alien>

báttyó02
#2331
(H)(H)(H)(H)(H)(HÖH))H))H











uccsonak meg vitalytikét vertük (az elvileg õ mapjukon<#mf2>)

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

CivicVTi
#2330
<#gonosz1>