Drift City

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

LeWyTy
#2429
Nálam most jó az oldal<#nyes>

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

Fabio Capello
#2428
pf... mitörtént?

báttyó02
#2427
nem

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

báttyó02
#2426
röviden tömören sehogy 😄

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Fabio Capello
#2425
plánebaj 😄

amúgy hogy sikerült a gcoinos dolog? arról még nemszámoltál be 😊

LeWyTy
#2424
Havonta van nem?

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

LeWyTy
#2423
Hát engem 5 perce felengedett és 260an voltak is.
De kb 5 perc után kidobott.

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

báttyó02
#2422
érzésem szerint nem is lesz jó ideig:d

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Fabio Capello
#2421
elégbajaz-.-

báttyó02
#2420
ez csak vmi karbantartás
de amugyse volt szó ápdétról

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Fabio Capello
#2419
óremek. és nekünk nemjön semmi?

báttyó02
#2418
Dear users,

The ijji.com Service is temporarily offline for maintenance.

Period: March. 20, 2008 11:30 am ~ 1:00 pm (PDT)

This time is approximate. Every effort will be made to minimize this downtime.

We sincerely apologize for any inconvenience.
Thank you for your continued patience.

-ijji.com

Thank you very much.

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

báttyó02
#2417
igencsak pornófan vagyok,SAZL neszojjábe :-}

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

báttyó02
#2416
😄ddd
igen igen a smartos alakítás odabaszott-.-

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Fabio Capello
#2415
már megint nõket vettél fel a szexirózsaszín turbógigasodba mi? 😄 Oszt csodálkozol hogy állandóan legatyásodsz, nem kell pornóra meg nõre költeni 😄 Attól még hogy jó a verdád, nemkell menõzni... 😄

mabbak
#2414
kivel mással -.- am meg akinek sok pénze van annak megéri megvenni egy verdát fasza accal, de nem feltétlenül jön ki versenyben, hogy több az accod, ha nem hibázol sokat. sok bz tapasztalat ez 😄DD vertem már meg smarttal vipert -.-
báttyó02
#2413
hámé?😄d

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Fabio Capello
#2412
kicsit mintha el lennél szegényedve tesókám-.- 😄

báttyó02
#2411
asszem mabbakkal beszéltem h mér oylan drága az enzo..én kajak nemtudom,itt egy összehasonlitás,gigas mindenbe veri,egyedül az acc ami kurvajó a ferkába




viszont nincs rá bodykit se O_O ami ugye +20at ad...

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

kemszi2
#2410
de jó éppen most szántam magamat rá egy kis játszásra<#falbav>
LeWyTy
#2409
Nem 😞
Reméllem feltöltenek valamit<#buck>

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

Tomi77
#2408
nektek se hozza be a drift.ijji.com-ot?

LeWyTy
#2407
1 hét mire törlõdik

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

Fabio Capello
#2406
vázeee

(a multkor nekem azt irta ki hogy a krúd megszünt... :S)

LeWyTy
#2405
Jóféle<#idiota>
Mi a fura a képen?

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

LeWyTy
#2404
De mé nem hoznak át egyszerre többet<#nevetes2>
Ez így sokkal gyérebb mint az eredeti.
Pl nekem a Commuflage tetszene a legjobban. a videókban vol.

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

báttyó02
#2403
mert azt még nem hozták át SR-böl

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

nesto
#2402
mért van a játékba az options-ba a controller menüpont ha mindig inaktív?

nesto
#2401
milyen survey lehetõségre gondolsz?
amúgy Photoshop CS3 <#eljen>

mabbak
#2400
érdekelne, hogy mivel/milyen teknikával csináltad az alsó képet 😊
LeWyTy
#2399
<#wilting><#szomoru1>

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

Fabio Capello
#2398
:ASDFAD😄ADSF

mabbak
#2397
Ez nagyon szép, csak az vele a baj, hogy Mo-n jelenleg nincs ilyen survey lehetõség...
nesto
#2396
A játék tiszteletére:<#nyes>



NA jó csak utankoztam 😊

LeWyTy
#2395
KÉrhetnék fordítást?

Yea, Blah blah OMG SCAM
ahh keylogger!
Dont give me none of that
Cause if you do..
then you are calling Ijji a keylogger!

IF you want G-Coins for I dont know, Special boost or whatever, then do this

1. Log on to
2. On the right hand side, there should be your account...
Code:

It should say something like Hello, Your username
If you see that, you're in the right box!!!
Look down and you'll see....
My Account My G Coins: 0 G coins
My Profile: Edit

3.Good, your not retarded, click on G coins
4.On the Left Hand side, there is...
ADD G COIN
FREE G COIN
5.Click on the one you think suits you...(retard test 2)
6.You should then proceed with the Surveys.

Each Survey gives G coins...
SO get that Special Boost and those awesome wheels!

Thanks and Rep and a maybe... a sticky?
5 G COINS EACH.... Only about 10 mins each survey
and theres a 3/10 chance you can actually get it.
Quote:

When the survey tells you that you failed, quickly go back a page.

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

LeWyTy
#2394
http://www.gamerzplanet.net/forums/drift-city/231198-tut-how-get-g-coins-free.html

és kattintás( helyes upcorner) 'register' amikor you've ajánlott tudsz elkezdeni elkészítés pénz éppen néhány kattanással(éppen kattintás 'surf ads' és választottam egy).
normaly tudsz kapni $0.25 egy nap. De ha mondasz ez néhány barátok és õk kiközvetítés te és õk látogatás legalább 10 hirdetés egy nap tudsz kapni fel $1.25 egy nap. Így az fel $8.75 egy hét. amikor neked van végül $10 akkor te tud cashout és kap tiéd G pénzérme


Ez használható?

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

LeWyTy
#2393
Akkor B.<#vigyor3>O.<#vigyor3>C.<#vigyor3>S.<#vigyor3>Á.<#vigyor3>N.<#vigyor3>A.<#vigyor3>T.<#vigyor3>
Csak nekem ez picit soknak tûnt.<#ravasz1>

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

PeeTeR
#2392
mi meg negyen osszekomboztunk 110000 -et ugy hogy egy patrolt sem mentem le. csak porogtunk folyamatosan.
tehat amit ok csinaltak meg csak nem is olyan sok...

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

nesto
#2391
hûû. F4 <#hehe>

#2390
hy!kezdõ vagyok még benne vagyis 6 os szintû,és az lenne a kérdésem h az autómat hogyan tudom fejleszteni::???

Gigabyte-P35C-DS3@F5 rev. 2.0, Core2 Duo E8400@3GHZ, 4*1024MB DDR2 1066Mhz Kingmax, MSI NX8800GT-T2D512E-OC, Samsung 2232BW

báttyó02
#2389
tebajod😛
de volt ez 250k is,csak azok a képek másik vinyon vannak..de majd vmikor felteszem

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

LeWyTy
#2388
Szóva bocs de ezt nemhiszem el.

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

LeWyTy
#2387
<#idiota>jóféle<#nyes>
De ezzt má nagyonnehéz elképzeli!
mivel mind a négyen szinte megállás nélkül drifteltünk vagy 1órán át.
éshogy csak minden 10.et számolja

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

Fabio Capello
#2386
😄DDDDD Kombóverseeeeeny! 😄

báttyó02
#2385


Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

LeWyTy
#2384
Találtam Combos pajtásokat<#nyes><#nyes>

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

báttyó02
#2383
belédkötök b+ mer nem tetszik az alád :-{

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

cicai
#2382
majd akko szojjá ha kérdezlek-.-

De a pénztől 20 nőből 10 boldog. A maradékból 1-nek szerelem kell 8-nak diszkó drog 10 szerelmes nőből 1-et szeretnek csak viszont. Mert 10-ből 8-an nem szerelmet keresnek csak viszonyt

mabbak
#2381
6 -.-
mabbak
#2380
finoman meg akartam kérdezni h ej mi dolgod lesz drága barátom -.-
gecikém -.-
de am meg leszarlak nem leszel itt nem leszel itt...