Drift City

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Tomi77
#2529
impact

RAZOR27
#2528
mármint 41

\"If you want to go fast, go alone. If you want to go far, go together.\"

RAZOR27
#2527
Máris jönne az elsõ kérdésem xD
Mien autót ajánlotok lvl 14-re? Én az evo-ra gondoltam (in-game nevét nemtudom, talán fondo)

\"If you want to go fast, go alone. If you want to go far, go together.\"

RAZOR27
#2526
Na végülis csak visszatértem xD
Vmeik Crewba van felvétel épp? lvl 38 vagyok és unlimitem van.

\"If you want to go fast, go alone. If you want to go far, go together.\"

Pistike 007
#2525
Üdv! A regisztrációnál miért nem lehet országot kijelölni? És miért írja ki hogy "Please enter your state or province.", amikor már bejelöltem egyet (az amerikai államok közül, mert csak azok vannak:S)?
<#conf>

mabbak
#2524
jóvammá bazmeg akkor beírhatnátok vmit, hogy tudja szegény gyerek, hogy mi van, de ha én beírom akkor egyböl jön "én minden nap vagyok" lecseszõ szándékkal -.-
PeeTeR
#2523
neszopass ma en minden nap vagyok

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

mabbak
#2522
fogadd bocsánatkérésemet -.-
Tomi77
#2521
én mindennap vok minimum 2 órát

mabbak
#2520
Én is arról beszélek amirõl te, mikor írja waiting for gps response v vmi ilyesmi. 😊) Csak ezt mi gps-lagnak hívtuk mondjuk helytelenül de ez lényegtelen. 😄 Magyarok nagyon megfogyatkoztak, báttyó még tartja magát amennyire tudom, mások csak naonnaon ritkán vannak. Majd ha jobban fog hasonlítani szkidrasra, akkor többen lesznek szerintem, én legalábbis tuti visszatérek. Nehéznek régen sem volt nehéz csak kicsit vontatott...
RAZOR27
#2519
azis? xD
igazából arra gondoltam, most direkt precízen írom le:
Amikor belépek a játékba, pontosabban a tényleges játékba, amikor kézhez kapom az irányítást, elkezdek vezetni Na akkor az elsõ néhány percben szaggat a játék (a gépen, nem laggol, hanem szaggat) 😄

egyébként megéri visszatérni?még mindig olyan nehéz? magyarok még vannak elegen? sok kérdés mi? 😄

\"If you want to go fast, go alone. If you want to go far, go together.\"

mabbak
#2518
ha a gps-lagra gondolsz na az még van...
RAZOR27
#2517
belépsz a játékba, mármint amikor már vezetsz, na akkor nemcsinálja?

\"If you want to go fast, go alone. If you want to go far, go together.\"

báttyó02
#2516
belépéskor? O_o

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

RAZOR27
#2515
Üdv!
Lehet, hogy visszatérek játszani, azért megkérdezem, hog csinál-e még olyat a game, hogy oknélkül szaggat belépéskor?

\"If you want to go fast, go alone. If you want to go far, go together.\"

báttyó02
#2514
oh értemm akkor te is aktívak között vagy😊
nekem meg gépet kéne venni mer eszméletlen h hogy szaggatok..bár nekem már játék elejétöl iylen:\

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

PeeTeR
#2513
bratyesz en vagyok minden nap csak nemtok versenyezni 😊 ujra kene rakni a windows -t mert elkezdett szaggatodni a jatek de nagyon...

AH -ban eltokolok egy par orat es egyenlore ennyi 😊

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

Zomil
#2512
nah akkor a kedvetekért: tdu nagyon jóóó
😄DD

amugy dc-re sem mondanám h szar amig játszottam vele kellemes perceket okozott 😊

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

báttyó02
#2511
jónyóc

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

kemszi2
#2510
na jól van talán majdegyszer összefutunk még az utakon😊jóccakát
báttyó02
#2509
hát attól függ mit nevezünk aktívnak..én spec minden nap fenntvagyok több kevesebb idõt,akit tudok még h jön az szivik meg mabbak de õk ritkábban..
meg van pár magyar akik most tüntek fel de azok most kezdték
régiek közül meg mindenki kuka jóformán
szerk: ja meg píterbát szoktam látni

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

kemszi2
#2508
magyarok közül márcsak ti vagytok amúgyaktívak?
(ma felmentem pár percre ,de az egész crew-ban 1ember volt aktív,õ is csak kéthetetnte megy fel)
CivicVTi
#2507
<#bohoc>

báttyó02
#2506
zorall :}

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

kemszi2
#2505
és elmondjátok milyen érzés?😄
báttyó02
#2504
kb 1honapja már a ch9 😄

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

CivicVTi
#2503
Ja ja, mar eleg regota😮

báttyó02
#2502
KÖSSZIKE-.-.-.- :SAdsadas

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

báttyó02
#2501
kikkel? minnyá kapsz v két tockost----
ték 😮)

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

kemszi2
#2500
van már cseneletek?😄
CivicVTi
#2499
Noobz R Uz baa, a ket szoszatyarral egyutt itt lejjebb<#gonosz1>

kemszi2
#2498
volt az több is szerintem 😄 amúgy most milyen crewba vagy?
CivicVTi
#2497
Persze mer legalabb 1 honapja nem lattalak<#mf2><#idiota>

báttyó02
#2496
szaréskész-

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

mabbak
#2495
mi értelme van beirogatni h minuszfav meg h tdu sokkal jobb meg h jo h nem jáccok már ezzel a szarral meg ilyenek? nemértem... -.-
kemszi2
#2494
töröltél a walkítóki listáról<#rinya><#nevetes1><#idiota>
CivicVTi
#2493
<#ejnye1>

báttyó02
#2492
az egy szar-

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

LeWyTy
#2491
<#levele><#felkialtas>
A TDU sokkal jobb!<#hehe>

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

PeeTeR
#2490
jah 😊

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

Tomi77
#2489
akko most rakják be a 350z-t?

kemszi2
#2488
gehehehe,a jó öreg drift city😊
#2487
uhh, szép kis enzo 😮

báttyó02
#2486
-------

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

CivicVTi
#2485
Na igen, vagyunk kb 3 an<#gonosz1>

báttyó02
#2484
:SS
igencsak célzás szagot érzek:SS






Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

CivicVTi
#2483
Pfu jol porog a topic<#vigyor1>

báttyó02
#2482
D:

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

mabbak
#2481
ögrí -.-
Rage47
#2480
bankkártyával