1365
  • karajjj
    #1165
    volt az a fidesz lejáratós újság vagy 3 hete, ez most a válasz rá, igaz, hogy nincs ráírva semmi a készítőről, de ránézésre megmondom, hogy ki csinálta :D
  • zotja
    #1164
    Undorító újságokat nektek is küldözget a Fidesz? :) Szitka lejáratásos...

    Ez a kampány? mások fikázása? miért nem magukkal foglalkoznak?

    Hányok..
  • akyyy
    #1163
    de én konkrétan vele beszéltem bár csak telefonon. sajna ma nem dógozok, igy biztos kolléga fogja neki kivinni :( peidg kértem volan autogrammot
  • karajjj
    #1162
    én meg egyszer álltam reggel az okmányiroda előtt, ő meg akkor jött dolgozni és köszönt nekem... -.-

    meg fogtam vele kezet a városi ballagáson
  • akyyy
    #1161
    Beszéltem telefonon Szitka Péterrel (tudom hol lakik meg a számát). Befolyásos ember lettem háhá,kérj tőlem autogrammot xD
  • karajjj
    #1160
    nekem az tetszett, hogy azért szavazzak mindkétszer a fideszre, mert ő nem tud családot alapítani, hát kérdem én, hogy a mai világban ki nem szarja le, hogy mit nem tud a másik? :\
  • zotja
    #1159
    engem is felháborít...igy kezdte az irást..dühös vagyok...hát én is bazdmeg! azzal a levéllel gyújtanák alá annak aki kiküldte!
  • Lyukasbogrács
    #1158
    Yeah, 2 nap múlva kampánycsend
  • karajjj
    #1157
    akkor nem jól tudtad
  • akyyy
    #1156
    én úgy tudtam, csak a kopotgatócédulát leadtam, abból nézheti meg a párt hogy ki küldte.
  • karajjj
    #1155
    panaszkodhatsz bárkinek, én is kaptam, de ehhez joguk van, vagy 2 héttel ezelőtt az irodák kiadhatták a pártoknak a választásra jogosultak személyi adatait, szóval nem csak a fidesztől kaphatsz
  • akyyy
    #1154
    én ig emert azt hittem valami szar büntetés már megint.
  • Bulykin
    #1153
    kaptam én is -.- fel se bontottam :D
  • akyyy
    #1152
    Kaptam ma ilyen fideszes szar reklámot névreszólóan, címtelen boritékon. Engem ez kruvára felháborit, nem lehet ezt jelezni valahol?
  • karajjj
    #1151
    az Egressy volt a Lenin út, a Mátyás meg a Szabó Lajos asszem
  • Lyukasbogrács
    #1150
    néhol a házak falán van egy tábla, pirossal áthúzva, jobb ötletem nincs, esetleg régi térképek.
  • akyyy
    #1149
    Hol lehet megtudni régi utcák neveit? Régen a Csalogány votl asszem az Engels, meg az árpád térnek is volt más neve.
  • akyyy
    #1148
    boonon kint van hogy hol mi épül, ott van barciaki is, erre leirják azokat amiket rég tud az ember, de azt hogy a körforgo melet mi épül azt nem (persze mi tudjuk:D de aki nem?)
  • zotja
    #1147
    ki jár hova? és minek? :|
  • akyyy
    #1146
    rossman drágább, mint a dm, mégis odajársz-.-"
  • akyyy
    #1145
    profi a legszarabb, menne csődbe, és lenne helyette meki vagy burgerking :D
  • Bulykin
    #1144
    ez meg jóak lesz ha kész elsz, csak győzzük kivárnixD
  • Bulykin
    #1143
    a coop az drágább :)
  • zotja
    #1142
    legundorítobb,legdrágább bolt..a pénztárba még én is beülhetnék kb,ostobább bolt nem igen van erre fele mint az!

    A pénztáros csaj tényleg jó..de ha tehetem elkerülöm mint a pennyt mert az meg nyugdíjas otthon..

    "sokat kell utazni" Ezen igazán jót nevettem :D
  • Lyukasbogrács
    #1141
    nem sokszor voltam bent, de tény hogy normális bolt :)
  • akyyy
    #1140
    mert az a legnormálisabb bolt sztem ( meg jólnéz ki a pénztáros csaj:D)
  • Lyukasbogrács
    #1139
    el fogják lepni barcikát a plázabiccsek, nem mintha olyan kevés lenne belőlük. már én is azt hittem, hogy két spár lesz. "Minek ide mégegy?" :D
  • akyyy
    #1138
    akkor ez tényleg megépülni látszik? az hittem kettő lesz a városba:D de igy szegény kretvárosiaknak lesz szar, sokat kell utazni egy normális bolthoz. nekem jü mert közelebb lesz, sőt, akár gyalog is lemehetek simán:D buszmegálloniyra lesz , gyá
  • karajjj
    #1137
    yep, mivel a mostani helyén ez lesz
  • Lyukasbogrács
    #1136
    kajak spár épül a körforgalomnál?
  • akyyy
    #1135
    lol jött egy levél egy cégnek barcikán, utánvétes, ezért postán nem lehet leadni, pedig főtér 2-nek van irva, gondolom postafiók.
    postán a cimét nem adják meg.
    neten rákerestem a cégnévre, semmit nem találni, valami cégnyilvántartóba volt egy cim megadva, kossuth 38 tán.elmentem oda, erre egy romos épület van ott:D
    sztem kurva nagy fantomcég, hatalmas adocsalásokkal.
  • akyyy
    #1134
    barcikán mit kapcsolnak le este? egresy világitását?
  • karajjj
    #1133
    kötekedhetnékük volt...
  • akyyy
    #1132
    nem volt nálam forgalmi. persze szoltam be fönöknek oszt kiihozták de attól zugy látszik megbüntettek pff.
  • karajjj
    #1131
    miért büntettek meg? :D
  • akyyy
    #1130
    MEgbüntettek barcikai rendőrök 15ezerre, ez befizethetem, leülhetem 15 napra, vagy 3 npaot kell dolgoznom.
    nos az a 3 nap ha jól olvastawm, 6 órát jelent / nap. és 5k-t "fizet". Nos ez nekem még mindig jobban meéri, mint a futárkodás, kérdés mit kéne csinálni, utcát seperni?:D vagy sztem levekelet szedni ilyesmi. és így a pénzem is megmarad, meg 6 óra munkaidő lófasz a futárkodáshoz képest:D
  • akyyy
    #1129
    hugóó xD
  • karajjj
    #1128
    mivel idén nb1-es sakkcsapata van a városnak, bár valszeg kiesnek...
  • akyyy
    #1127
    jah ghát én csak annyit olvaytam el, érvényesül a papírforma, nb1... :D
  • karajjj
    #1126
    ja és ez az első 12 db hír témája, amiből 3 szól a fociról