1365
  • akyyy
    #1205
    neten szarul van kiiírva a nyitva tartás:D

    és a zsóbeszéd helyett érdemes zárás előtt menni, ugynais akkor már kevesen vannak, hamar sorra lehet kerülni legalábbis hamar kapsz sorszámot, aztán nem kell a sok cigó közt álni:D

    persze ki is lehet fogni jó napot.
  • Bulykin
    #1204
    ha sikerült a vizsgám hétfőn akkor megyek veled, várj be :P
    ha nem akkor még nemtudom...
  • karajjj
    #1203
    foggalmam sincs, majd ha lesz kedvem
  • Bulykin
    #1202
    mikor mész?
  • karajjj
    #1201
    jövőhéten megyek úgyis be a munkaügyibe, aztán körbekérdezek mindent
  • akyyy
    #1200
    szóval most suli fizette tb-t, és kb fél évig fizeti is, viszont utánna ha nincs meló, óvatosan a kórházzak, dokival meg bármi amihez tb kell, mert nem lesztek támogatva.

    szal ha kb őszig nem lesz meló vgy uj suli, akkor irány ott a főtéren az a nagy épület a bíróság mellet, ott van valami szociális központ, ki van irva melyik ajtónál lehet igényelni aaz eü támogatást, de előtte kérni kell tán kérvényt a munkaügyibe, ugyhogy azt is érdees megcsinálni. bár nemtudom hogy hogy van, mert mikor én kértem ilyet, pont kifogtam egy rendes (meg jó:D) csajt a munkaügyibe, aki átírt valaimt a rendszerben hogy én régebóta tag vagyok és ezért nekem jár:D
  • akyyy
    #1199
    nah most ujra tiszta vagyok:D jövőhéten vérvétel meg ultrahang, a végén kiderül hogy én vagyok desmond xD
  • akyyy
    #1198
    vagy a balesetem jön mki most rajtam ilyen formán, vagy idegi vagy agyi baj:(
    remélem doki nem beutalót ad, hanem jóü ksi gyógyszert vagy szurit, ami hat egy hétig:D
  • akyyy
    #1197
    amint jobban leszek, írok hogy mi van, írok, de megint szarul vagoyk mint a multkor, inkább törne el a csontom, vagymitomén, dee igy szar hogy elvileg semmi bajom, csak képzelődök O.o
    pedig nem is voltam most berugva.
  • Lyukasbogrács
    #1196
    tehát meló mindenképpen jó ha van. mondjuk nem értek hozzá, csak azt nem akarom mint egyesek, hogy nincsenek bejelentve, és csak kiskönyvvel csinálnak valamit, aztán a munkaügyisek írnak levelet, hogy "Kedvező állásajánlat érkezett...", aztán menjél be, meg stb. hercehurca. Muter is kiskönyvvel csinál melót, és havonta kell neki beírni, egy munkahelyet, hogy ő márpedig ott volt, megpróbált munkát keresni. Ő is fizeti ezt a tb-t, mert ugye már nem jár családjogi alapon (pár éve).

    Javíts ki ha valamiben tévedek. Így suli után bővítenem kéne az ilyen ismereteimet :D
  • akyyy
    #1195
    az oké, de ha elmész munkanélkülibe jelentkezni, vagy regisztrálni, még nem kapsz tb támogatást, és azt fizetni kéne napi 150 ft :| nekem igy gyült össze vagy másfél év, de senki sem szólt. annyi hogy balesetem után mentem be valami szociális épületbe, ahol kértem támogatást.
  • Lyukasbogrács
    #1194
    barcika felejtős.
  • karajjj
    #1193
    ezzel csak az a baj, hogy az önkormányzathoz/timpanonhoz benyalt triak és a másik cég mellett esélytelenek vagyunk itt barcikán :S
  • Lyukasbogrács
    #1192
    nekem fater úgy mondta, hogy 200 napnak kell lennie bedolgozva, akkor mehet valaki ilyen álláskeresői pénzre, vagy minek hívják, segíjjre :D nem tudom, több az ilyenekkel a papírmunka, meg a szaladgálás, minthogy keressen valaki munkát és dolgozzon :/

    karesz, mi nekünk meg külön vállalkozást kéne indítani, nem ilyenekkel foglalkozni, mert tudás megvan hozzá, csak elindulni kéne.
  • karajjj
    #1191
    és biciklive, görkorival, busszal, vagy vonattal? -.-
  • akyyy
    #1190
    menj GTR-hez futárnak
  • karajjj
    #1189
    megyek majd valamelyik nap úgyis a munkaügyibe megérdeklődni, hogy most mi a toszt csináljak, ha végeztem a sulival
  • akyyy
    #1188
    csak ha votl munkahelyed, az is ami legalább 1 évig tart én ugy tudom...

    DE:

    ha belátható időn belül (kb félév) nem lesz munkahelyed, vagy nem mész megint suliba, akkor menj kérni tbtámogatást, vagy ugy jársz mint én hogy küldi az apeh a levelet, hogy na fizess kurvasokat tb miatt:D
  • karajjj
    #1187
    a munkaügyiben vagy az önkormányzaton lehet valami pályakezdő támogatást igényelni, hogy amíg nem találok munkahelyet, kapjak valami minimális pénzt
  • karajjj
    #1186
    kíváncsi lennék, hogy mennyit adott ki a város ezért a bullshitért
  • akyyy
    #1185
    nem azk, csak a honlap:
    http://kvtv.hu/
  • zotja
    #1184
    mivót benne,?
  • karajjj
    #1183
    én, eléggé béndzsa lett
  • akyyy
    #1182
    kvtv-t láttátok? te voltál a karesz?
  • Lyukasbogrács
    #1181
    wat
    nem hallottam semmit.
  • Bulykin
    #1180
    nemtudom de kúrvaidegesítő volt és kúrvaalacsonyan repült -.-
  • akyyy
    #1179
    sztem szunyogirtó

    nem én képem
  • akyyy
    #1178
  • karajjj
    #1177
    nemtom, de fatert felébresztette :D
  • akyyy
    #1176
    kié a repülő?
  • akyyy
    #1175
    tegnap voltam az irinyibe. ütöttem el gtrs kocsival a sok diákot
  • Bulykin
    #1174
    fuuuu





    :p
  • akyyy
    #1173
    fuuuut csináljon valaki xD
  • akyyy
    #1172
  • karajjj
    #1171
    énnem soha
  • akyyy
    #1170
    te nem szoktd hallani estefelé ezt a riasztó féle hangot? rövid ideig szól, kb 3-4 másodpercig, de elég magas hangon, és kb óránként, vagy nemtudom. napközbe sose hallom, csak este.
  • akyyy
    #1169
    Valakit nem érdekel Lost kiállítás megnyito? ha nyerek páros jegyet egyedül nem mennék fel pestre:D
  • akyyy
    #1168
    Köszi
  • Bulykin
    #1167
    Boldog szülinapot akyyy!
  • akyyy
    #1166
    lol vihetek csomagot a szemerére, vajon kinek monjduk már kétszer voltm aott :D