11
  • Frosty01
    #11
    privi.hu :)
  • Gerygrey
    #10
    A hotdognál igénytelenebbül kódolt és szarabbul kezelhető weboldal vajon létezik a világon? Szerintem kár bármiféle cikkben mégcsak megemlíteni is, megérdemelné a készítője hogy éhen dögöljön...
  • aDannyBoy
    #9
    Aki nem 6 éve járt suliba, annak lehet új :)
  • Sadist
    #8
    Nyehehe, netes érdemjegy napló újdonság? Nálunk suliban már 6 éve is volt.
  • Frosty01
    #7
    félsz hogy porba aláz mi?
  • BiG G
    #6
    :DDD majd rájön magától is
  • szurop
    #5
    Unokaöcsém 8 éves, 1 éve nyomja a cs-t botok ellen, de már olyan szinten hogy ihaj. A botok ellen már jobb mint és, mert ő azokat szokta meg, én meg a neten tolom, de simán ki lehetne engedni netre, hadd jáccon normál ellenfelek ellen, gyorsan megszokná, de nem mutatom meg neki hogy kell.
  • BCS pixel
    #4
    nem tökmindegy, hogy műanyag katona vagy gta? :D
  • kricsi
    #3
    Tesóm most 8éves, és tegnap kapta meg a laptopot...Mondanom sem kell kicsit furcsáltam, dehát anyuék döntöttek így.

    Mi a legfurcsább?

    Keni vágja, netezik, zenét hallgat és ráadásul vistája van, amit nekem nehezebb kezelni...Nagyon furcsa..

    Tesóm beböki hogy rakjam fel neki a san andreast, de mondom abban ölni kell, hát őt az nem zavarja.

    Most félre ne értsetek:D Nem egy pszichopata húgom, aranyos meg kis rózsaszínes korszaka van, csak azért ÉRTSETEK MEG:D
  • bvalek2
    #2
    Gyerek, ne tapizd a Windowst, még lefagy

    Rabláncon felnövő generáció... na majd jön Linus "Conan" Torvalds és felszabadít
  • Lazarus
    #1
    GTA-t a 6 évesnek kk