23
PTI
  • Ben007
    #23
    egyébként már volt egy pti-m és nagyon megvoltam vele elégedve azthiszem 868c 2gb utána vettem valami orionszart 4-nap múlva eladtam
  • Ben007
    #22
    Hi szeretnék venni egy PMP22-est (csak simán nem +c meg +r) hol tudnám megvenni legolcsóbban a 4gb-set meg a 2gb-set előre is kössz
  • 5c0rp330n
    #21
    jó? nem jó. de inkább a qrvára szar kifejezés írja le azt, hogy valójában milyen. ha nem 2 napra veszel lejátszót, és a hangminőség akár minimálisan is számít, messziről kerüld el.
  • fendair
    #20
    Sziasztok!
    Egy PTI -PMP22+C-m van, de elvesztettem a Touchscreen Pen-jét. Nem tudjátok véletlenül, hogy Pesten hol tudok beszerezni hozzá egy másikat?
    Előre is kössz!
    Kristóf, [email protected]
  • #19
    sziasztok az a helyzet találtam egy mp4lejátszót.de nemtudok márkát. és bevan törve a kijelzője. megkéne csináltatni de nemtudom h hol tudják. [email protected] aki megpróbál segíteni:) Köszi:P
  • shark11
    #18
    nekem egy PTI PMP-80-am van remek kis gép
    csak az a gond hyogy a témáknál elvannak csúszva a menük ezért elég érdekesen jelenítimeg
    nem tudjátok PTI-hez honnan lehet leszedni témát/játékot vagy egyéb plusz cuccut??
  • derdani
    #17
    Milyen ez a PTI márka ,jó? Nincs vele semmi gond?
  • takysoft
    #16
    vettem valami ilyet havernak

    gyário video-konvertáló persze 5 gépből 0-n működött, pedig vagy 10féle fileal próbálkoztam..

    hinye, mire sikerült rá videót tenni.....
    vagy egy órát szívtam vele...
  • Martinho
    #15
    köszi a tippeket, majd holnap elmegyek és alaposabban szétnézek hátha találok vmi jót.
  • simirizsa
    #14
    Én inkább az igazi ritka és megbizhatóság mezejére terelnélek:
    Gondolok most Iaudio (Cowon) és Iriver márkákra.
    Tökéletes választás,tökéletes minőség!
    Samsungot semmikép mert meg sem közelíti a fent említett márkák hangminőségét,tudását.

    Lényeg:Ajánlom az Iaudio U3-at! link
    És a G5 is kitűnő választás, annyira bejött nekik hogy újrakezdték a gyártását!

    Sok szerencsét!
  • MaSzKa
    #13
    zárható
  • blackgamer
    #12
    én a helyedben megtoldanám 5000 forinttal és egy Samsung YP-T10-re ruháznék be
    ez már márkás, igényes, tovább bírja

    ismeretlen márkák lutrik, főleg ha nagyon akar hasonlítani egy másik gyártóra, az jót nem jelent
    nekem is olcsó gagyi van de nagyon megbántam, firmwareben hatalmas bugok (pl. képernyő nem kapcsol ki->lehúzza az akkut), javítani pedig már nem lehet mert nincs mögötte terméktámogatás
  • Martinho
    #11
    http://depo.hu/pti/am886c-bl_
    azt hiszem ezt láttam én csak picit drágábban
    vélemények?
  • mikike
    #10
    a húgomnak majdnem ilyet vettünk 10800-ért, de inkább kapott egy Canyon CN-MP4DF (1 GB, FM)-t 9e-ért.
    az kisebb
  • Martinho
    #9
    Én múlt héten jártam a Media Markt-ban karácsonyi ajándék után nézve amikor megbotlott a szemem egy ilyen "mini ipod" féleségen. Ilyet azelőtt még nem nagyon láttam mert van régebbóta egy mp3 am és azt használtam csak most tönkrement. Nagyon megtetszett és elég sok minden volt mellé írva hogy mit tud és az ára is csak 20e volt. Pontosan nem tudom melyik modell volt de most utánanézek mert szerintem 20at megér egy ilyen Mp3/Mp4 lejátszó.
  • Martinho
    #8
    PTI-k
  • [HUN]FaTaL
    #7
    Én is tegnap kaptam egy PTI lejátszót, nekem egyelőre nagyon bejön (a fülest nem próbáltam mert sonym van), nagyon szépen szól dehát később még kiderül, remélem meg leszek vele elégedve:)
  • praksi
    #6
    amit kihagytam:
    a beállításoknál (SYS Setup) meg kell keresni az "Automata KI" és "LCD set" funkciókat; az előbbi egyfajta alvásidő, a másik a képernyő kikapcsolása, mind a kettő takarékossági szempontok miatt hasznos; viszont dobozból kiszedve baromi idegesítő idők vannak beállítva (a kijelző kb 5 másodpercenként kikapcsol...)
  • praksi
    #5
    anyám most kapott karácsonyra egy PTI 891-est, kb. egy órá szöszölés után igyekszem objektív lenni.

    ami nekem pozitív:
    - nagy kijelző, szép színek
    - külső hangszóró
    - alapból 1 Gb, de ha jól láttam memóriakártyával bővíthető
    - zenelejátszáson és diktafon funkción kívül tud videót, képeket (JPG), szöveget (txt) megjeleníteni
    - játékok
    - saját akksija van, amnek a töltése egy egészen érdekes konstrukció: adott az adapter, amelyen semmilyen vezeték nincs, hanem a kábelt külön kell csatlakoztatni; ez a csatlakozó viszont szabvány USB (a töltőkábel jár hozzá)
    - egyszerű kezelés, 4 kurzor gomb, 1 Mode gomb, 1 Play/Pause gomb
    (illetve van egy Rec gomb is, de azt gyakorlatilag felesleges használni, mert a Record külön elérhető a menünből is)
    - magyar menü
    - CD melléklet, ami tartalmazza a lejátszó driver-ét (Win 98 esetén); Win 2K, vagy afölött már felismeri az oprendszer (megjegyzem említ még MacOS és Linux változatot is, de azt nem jegyeztem meg)

    ami negatív:
    - baromi lassan bootol
    - hajlamos egy kis időre kiakadni
    - az egyszerű kezelés az néha a hátrányára válik, ugyanis nem mindegy pl, hogy a Mode gombot milyen hosszan tartod nyomva - ez befolyásolja a funkciót is.
    - a magyar menüben "Informacije pomilnicja"... (ami mint kiderült a háttértár állapotát jelzi)
    - adtak hozzá angol és magyar nyelvű használati utasítást; az angol szép terjedelmes, sok oldalas, egyszerű nyelvezetű, képekkel illusztrált; a magyar pedig egy 5-6 oldalas leporelló, amiben csak a hangfelvétel és -lejátszás van leírva, a többi funkcióról, a CD-n lévő driverről, beállításokról, stb. említést se tesznek..
    - a gyári füllhallgatónak a bal oldala nem szól (apám szerint a boltban még működött); a jobb oldalon egy kis műanyag díszelem hiányzik.


    Boltfüggő:
    - az árát nem tudom, mert édesapám vette.
    - a boltban voltak kedvesek minden sz***al teleszemetelni, kb. 26%-ban foglalt a háttértár.
  • Gabosh
    #4
    Thx ,ezesetben ott szétnézek.
  • blackgamer
    #3
    ez valszeg egy S1 MP3 Player
    várunk szeretettel ide az MP4 lejátszók topikba
  • Halfer
    #2
    Én épp most kaptam PTI AM868C-t. Olcsó és tudásban elég nagy. A zenelejátszás minősége a lehető legjobb, bár a gyári fülest azonnal cserélni kell, ha nem akarod, hogy a jobb minőségű számok recsegjenek. De ez igazából alap dolog, talán egy 60-70k-s ipodnál van másképp. A szöveg lejátszás külön jó funkció, a kép és videó/film lejátszást valószínű ritkábban fogom használni, de nem is lényeges ez. Úgy 1 hét után úgy érzem mindenképpen jó vétel volt, jól jön bárhol, hisz zene nélkül nem tudok meglenni ;)
  • Gabosh
    #1
    Hi! (topic cimét elrontottam , nem márka hanem lejátszo , de mind1. :D )

    Rákerestem itt PTI re , utána csodálkoznom kellet azon hogy még nincs topic ilyen néven (remélem ).

    Google ba utána néztem és elég sok dolgot találtam, (ezt a részt nem szükséges elolvasni , nyugodtan hagyd ki ) pl.: PTI (Public Technology Institute) , PTI (Press Trust of India) , PTI (net content)
    , PTI (PTI Technologies Inc.) , PTI (Pittsburgh Technical Institute PTI)
    PTI (Photon Technology International ) PTI m (Public Technology Institute) .... sorolhatnám még oldalakig

    Amit eddig összetudtam szedni hogy valami kinai cég ami "ipod" másolatokat gyárt ,amik nemvalami jok.

    Én személy szerint egy PTI AM889C készülékkel "rendelkezem" , és már több mint fél éve kitart. Elég sokat használom de eddig jolbirja.
    Keresnék rá firmwaret ,vagy bármit. Az ilyen dolgok sose ártanak, 1-2 honlapot találtam ami ezzel foglalkozik ,de elég csekély adat van rajtuk , igy szinte semmit se tudtam meg.

    A topic lényege azlenne hogy személyes tapasztalataitokat a márkával kapcsolatban megosszátok , és linkeket ,esetleg a PTI honlapját ha tudja valaki beirná. :D

    Thx előrre, boldog ünnepeket.


    ( Remélem nincs ilyen topic ,de ha mégis akkor törölhető. )