28
Pc Pimp ,avagy \"kusztomizáljuk\" a számítógépünket!
  • RAZOR27
    #28
    Itt vannak modding cuccok és van jópár pest viszonteladójuk.A többire nemtudok válaszolni
  • the1gabor
    #27
    Szisztok!
    Azt szeretném megkérdezni hogy budapesten vagy neten tudtok e ojan boltot mondani ahol pc costumizálásához való cuccokat árulnak. pl ijet hogy sinek görgök motorok.
    És hol lehet kicsi/olcso hegesztőkitet kapni?:P
    Miért? Mert suliba leépités volt és hozzámvágtak 1 übernagy ronda szerverházat és szét akarom a haverommal furni/fargni/festeni.
  • RAZOR27
    #26
    akkor BMW-s kinézetű ház... szerintem egész szép
  • tihs
    #25
    ez a mesébe se BMW-s ház

    a BMW nem adta a nevét hozzá és logo sincs rajta

    ez sima Delux ház van asszem mercedes kinézetűbe is
  • Solten
    #24
    hokponthu webshop (hoc..)
  • RAZOR27
    #23
    Talán ITT, de árajánlat sajna nincs.
  • madass
    #22
    nem tud nekem valaki linkt adni h hol és mennyiért lehet kapni kábelharisnyát?
  • Solten
    #21
    Így van :)
  • RAZOR27
    #20
    ízlések és pofonok :D
  • Solten
    #19
  • RAZOR27
    #18
    nemrossz, nemrossz
  • F1re
    #17
    nekem ien volt a gepem de mar mas benne a neon meg 1 csomo minden :D jobban nez most ki sztem
  • barret
    #16
    Legalabb 1 hete lattam... Legalabb a Maxtornak is talaltak hasznalati lehetoseget :D
  • ColdFire
    #15
    :D
  • reaper4
    #14
    lol :D
  • Naxos
    #13
    egy kis off-ot ez megér: lol lol
  • Attila8805
    #12
    KÉPT pls!
  • SimaSuna #11
    én tervezem h egyedi házat építsek...
    de mivel a mosógép dob PC-t már megcsinálták ezé 1enlőre bérház tervem van..
    ami magasítható lehetne a többi PCvel együtt...

    így fellehetne építeni akár a WTC mását is..

    1 asztalon lennének a gépek, és nem voglalna túl sok helyet..

    már csak meg kéne valósítani :D
  • Inquisitor
    #10
    Számomra elég gáz, hogy itthon a ház Modding sokaknak azt jelenti, hogy valami eszement ronda házba betesznek egy-két plexi oldallapot, meg egy halom világító bizbaszt és akkor az milyen jól néz ki, közben meg nem.
    Persze lehez iléses egy ilyen világítós ház, ha elég letisztult és a világítása egységes, de sajnos nagyon nem jellmző.
    Mivel régebben sikerült látnom pár iszonyat jól kinéző, de nem karácsonyfa kinézetű moddolt házat, nem preferálom a félig vagy egészen átlátszó és/vagy világító házakat.
    (Egy gépen, plusz monitoron és egyébb eszközökön, világító led már alapból idegesítő lehet, há még ha jól pofánvilágít egy halom neon.)
  • ScarY MAN
    #9
    hány lyuk van a kapu-hálón?
  • RAZOR27
    #8
    Szép darab

    #7: Igen ,pont ezért nyitottam a topikot
  • czky
    #7
    Szerintem meg ez így jó, ahogy van.
    Az, hogy milyen házat akar venni valaki és az, hogy milyen extra dolgokkal akarja "feloptikázni" a gépét, az két külön dolog.
  • cucmalajmc
    #6
    most nyitottak milyen házat vegyek? topikot. ez oda mehet.
  • SimaSuna #5
    nekem most van 1 BMW-s házam csak pirosba ..benne 3 neon (2UV+1 kék Liquided) narancssárga Uvs harisnyák a kábeleken..ha az UV neont bekapcsolom izzó kábelnak látszik :)
    van benne még 1 Coolermaster csöves erősítő hangszín szabályozóval(
    így néz ki)
    az 1ik 5'25ös helyen van a 3 kapcsoló..
    ilyenre fogom őket lecserélni hamarosan
    a házban van 1 Counter Strike lila neonos ventillátor dísz..+ 1 UV reagens csajos is :)

    de készülök jövő nyárra a PC modding + SZT 11 találkozóra, hogy újra nyerjek szép ajándékokat :D
  • Nagy01
    #4
    egyszerűbb ha nem tesz vesszőt;)
  • gz8
    #3
    off
    A szóközt legalább a vessző után tedd, kifolyik az ember szeme...
    on
  • RAZOR27
    #2
    Kezdésnek itt egy igen elburjánzó pc-modding ,amit egy háznélküli pc-készítésére szakosodott emberke csinálta egy Hulk bábúból XD
  • RAZOR27
    #1
    Azért lett nyitva ez a topic ,mert sokan házilag turbózzák fel gépüket külsőleg.
    Viszont aki nem érti ,hogy kell ,az nem is fog bele ,itt lehet kérdezni ,diskurálni a különböző fogásokról ,házilag barkácsolt ,vagy gyári cuccokról ,ha már nem hasít jobban a gép ,legalább jól nézzen ki.