3008
Milyen legyen a számítógépház?
  • Solten
    #1087
    Hogy megvenném-e? Legalább akkora perverzió kell hozzá mint a gusztustalan zöld nvidia házhoz (CM Cosmos?)
  • MaSzKa
    #1086
  • MaSzKa
    #1085



    http://www.techpowerup.com/reviews/LianLi/Armorsuit_PC-P80R_Spider_Edition/4.html
  • MaSzKa
    #1084
    lian li grat

  • MaSzKa
    #1083
    jóféle csak ez is nyitogati :(
  • Solten
    #1082
  • mrzoltan
    #1081
    oks akkor lehet beszerzek egy ilyen házikót csak jót halottam róla.
    Mást nagyon nem akarok mert a gari viszont oda kötné.
  • Solten
    #1080
    Bátyám Londonból elég röhejes áron hozott mp3 lejátszót... Szóval a műszaki cuccok olcsóbbak szvsz... (Hardver sem kivétel..)
  • mrzoltan
    #1079
    Hali!Haminden jól megy juliusba megye ki a a világba kicsit kalandozni kamcsival.Azt szeretném kérdezni,hogy kinnt mennyivel olcsóbbak a cuccok?
    Pl egy Antec P182-es vagy mien az király kis házikó ott kb mennyi lenne?
  • Solten
    #1078
    Atombomba a csupasz pisztolyból...
  • MaSzKa
    #1077
    durva

    és a vázva mivel fém az egész jól adja át a hőt mivel h2o-os hűtésű
  • davidka003
    #1076


    Ez király ház:

    Link

    21 oldal. Lapozni az oldal alján lehet.
  • Peetboy
    #1075
    Családi házat vegyél wazze...
  • Solten
    #1074
    Szerintem pont azok a legtutibbak.
  • MaSzKa
    #1073
    vegyesek az érzelmek


    azok a gagyi kijelzők.........
  • Solten
    #1072
  • Solten
    #1071
  • MaSzKa
    #1070
  • mrzoltan
    #1069

    milyen "csecse"© smile!
  • Solten
    #1068
  • Solten
    #1067
  • mrzoltan
    #1066
    "ahogy én gondolom" köszönjük abból nem kérünk
  • MaSzKa
    #1065
    Hangtalan gép - ahogy én gondolom
  • Solten
    #1064
  • mrzoltan
    #1063
    Veszek is egyet és hajtogatok belőle kardot
  • MaSzKa
    #1062
    áááááááááááááááááá

    az az

    legalább éles és vágja el kezed :P
  • Solten
    #1061
    Na jó még egyet rúgok bele. Az év vicce: gyártói honlap szerint 0.7 mm japán acél!!! Wohháhhááá.... Fire!!!
  • MaSzKa
    #1060
  • mrzoltan
    #1059
    yaya pofátlanul drága és a pénzedértnem kapsz semmit.
  • Solten
    #1058
    Tudod mi a durva? 16-17k HUF ez a hulladék!

  • MaSzKa
    #1057
    én mondtam neked hogy 1 xar

    hypolt cuccokat soha ne vegyetek!
  • mrzoltan
    #1056
    yaalap.Nálunk a pc-sek az egyik legnagyobb görények egyik jobb mint a másik.De a mélypont a Kugli fedőnevű egyén.
    Oda be se merek menni...
  • Solten
    #1055
    A "csodás" pc-boltra...
  • mrzoltan
    #1054
    Ez most mire?
    Egyébként a oszt. társam vett náluk egy Ram-ot.Természetesen Levélben adják oda semmi csomagolás.
    Szal 3* kellett cserélni mire működőképes cuccot kapok.Szóval én nem hiszem hogy innen szerezek be akármit is.Még a Monitor törlőkendőt se veszem itt sajnos,így rá vagyok kényszerülve a szállításara és az nem a legolcsóbb.
    Legalább minőséget kapok.(IPON)
  • Solten
    #1053
    jézus...
  • mrzoltan
    #1052
    Szal foss? Nekem ajánlotta egy itteni pc-s bólogató Jancsi. Érted a honlapjukon volt egy olyan felhívás , hogy 2gb pendrive aki megtalálja a hibát. Észrevettem hogy a CPU hűtőhöz odaírja hogy X2-ig mondom bazd + olyan foggalat nincs.Mondom a gyökérnek azt mondja nem az a hiba.Azt nekiállt kimagyarázni.Ott is hagytam.Ekkora lámákat érted és vki rábízza a gépe összeállítását.Kilopja a cuccot azt mást rak bele.
    Ilyenre is volt példa.Érted mondom neki FSP mint (PSU gyártó) azt mondta hogy ő olyat nem ismer csak codegen meg chieftech mondom jó van CM-házad van,nincs de Raidmax
    Sagitta meg Nija minden mennyiségben.Mondom pfff.
    Nah ez csak úgy jött.

    Zole
  • Solten
    #1051
    Lol. A Metro-ban jártam (kék ibolya nem volt), és megláttam ezt:



    Ha valaki nem tudná ez a Raidmax Sagitta. Hm, gondoltam mindenki totál elvan ájulva tőle megtapizom... Blöeehh... KERÜLJÉTEK!!!! Borzasztó. Az oldallemezt szinte ujjal benyomható és rezonál ha hozzáér az ember (!!) 5× vékonyabb mint a Spire kuckómé (mondjuk ilyen anyagból lenne dobtam volna egyből a kukába). Az előlap igénytelen műanyag (újrahasznosított teszkógazdaságos ásványvízespalackból készülhetett, kínai játék a 80-as évekből feeling). A plexi szintén félmillis.

    Saját érdeketekben kerüljétek ezt a sz*rt.. Mellette állt egy ibm thinkpad gépezet, tapi: ahh, minőség, stabilitás, olyan érzésem támadt mintha egy betonbunkert fogdosnék
  • MaSzKa
    #1050
    ma már alap a jobb házaknál
  • PíszLávJuniti
    #1049
    mi ez a módi, hogy alul van a táp?
  • mrzoltan
    #1048
    A jó öreg Maszka mindig kedves.Egyébként szerintem is inkább valami olyat keressél amibe több az anyag és szebb is.