3008
Milyen legyen a számítógépház?
  • trident
    #2288


    TT Element S.
  • KranaZoli #2287
    "Mert amugy teljesen atlagos hazikonak tunik. Vagy csak en latom igy?"

    Igen, Te látod így. Nem egy teljesen átlagos házikó, hanem végre egy teljesen átlagos házikó! Nekem tetszik mind a külső, mind a belső ill. az anyaga.

  • Solten
    #2286
    Új Scythe ház: itt a FenrisWolf



    "A termék tervezésénél a Scythe mérnökei együttműködtek az ismert német modderrel, Benjamin „benny” Franz-cal, tulajdonképpen ezért is kapott helyet a kis „b” betűt formáló logó a ház oldalán."

    Fantasztikus.. Hogy rakerulhessen egy "b" betu? Mert amugy teljesen atlagos hazikonak tunik. Vagy csak en latom igy? Ket szupi 120-as Scythe ventillator mondjuk fincsi "gyarilag".
  • Solten
    #2285
    Chieftec Dragon CH-07B-R teszt



    LED-hegyek...
  • KranaZoli #2284
    Ezzel csak annyi a probléma, hogy Én pályafutásom alatt is láttam hasonlókat és attól tartok még fogok is. Szal nem tartok, inkább legyen így. :)

    A sűrített levegő Nálam csak itthon jöhet szóba. Melóban kompresszor. De naggyon faszán ki lehet vele dzsuvázni gépeket.
  • CroftManor
    #2283
    de dúrva
  • tmisi
    #2282
    Írhattam volna Codegent is.
  • Solten
    #2281
    "Sokan sajnos nem gondolnak eléggé arra, hogy a por a gép legnagyobb ellensége a Crysis mellett."

  • tmisi
    #2280
    Írtam anno egy cikket erről Logouton.
    LINK
  • Solten
    #2279
  • trident
    #2278
    Sok sikert!:)

    (Solten javaslatait is nézd át, a Lian Li is gyárt nagyon jó házakat).
    De remélhetőleg elfér minden.
  • Hecker007
    #2277
    ez a CM632-es is egész pofás, még gondolkozom melyiket fogom megvenni, majd a boltban leméretem melyikben mennyi hely van belül:D :P, hogy kényelmes legyen azért szerelni, Zalmanra várni kéne kb egy hónapot úgyhogy az felejtős viszont a CM632 és 690 van helyben, megnézem őket élőben és sztem majd ott fog eldőlni

    Köszi mindenkinek a segítséget! További szép napot!
  • Solten
    #2276
  • KranaZoli #2275
    Csendes gépet szeretnél? Portalanítsd!



  • trident
    #2274
    pcgear.hu, computermode.hu, depo.hu

    A Zalman nagyon fitos, azért előre elfért volna egy 12 cm-es venti (ha jól tudom nincs), az alulra helyezett tápokkal annyi a bajom, hogy több port gyűjt.

    Úgy láttam a visszafogottabb külsejű gépeket nézted, esetleg nézd meg a CM 632-t. Relatív jó áron, az ajtó csökkenti a zajt, de e mellett elég levegőt tud bepumpálni, oldalra ha kell a vga-d miatt még rakhatsz egy ventit is. A táp felül.

    Ennél Solten jobb házakat ajánlott (bár a Panzerboxot én ugyan kihagynám:)), ez viszont beleférhet a keretbe, ha nem lesz nagy mozgástered.
  • Hecker007
    #2273
    hát igazából mindegyik tetszik, az fog dönteni hogy igazából hogy a mostanit mennyibe tudom elpasszolni, én valahogy a zalman felé húzok csak nem tudom hogy mennyire jó vagy esetleg rossz, ha nem lesz elég lóvém akkor maradok a CM690-nél az nem is drága és a hűtése is elég jó, legfeljebb veszek bele még néhány ventit
  • Solten
    #2272
    Antec pl, NZXT-t tudtomal (sajnos) csak a pixmania arul.
  • Hecker007
    #2271
    antec és nzxt házakat itthon (Mo.) hol lehet kapni?
  • Solten
    #2270
    Hi. Wow, komoly cucc. Figelmedbe ajanlom meg: CM HAF 922/932, CM Storm Scout/Sniper, NZXT Panzerbox, Antec 900/902 Nine Hundred, Antec P182, Lian Li-k.
  • Hecker007
    #2269
    Hi!
    erről mi a véleményetek?
    úgy néz ki hogy egy pár hét múlva házat cserélek és ezt a zalmant és a cm690-es coolermastert néztem ki, de nem tudom melyik lenne jobb :S
    szerintetek melyik a jobb? vagy esetleg nézek másikat?
  • Ari18
    #2268
    300$
  • Firerock
    #2267
    mennyiért fogják vesztegetni?
  • Máté94
    #2266
    Szép és letisztult!:D
  • Solten
    #2265
    Corsair ház



  • KranaZoli #2264
    Előre elnézést, hogy az alábbi HSZ-t ide is beollózom, de nem lelek megfelelő topic-ot. :(((


    És egy naon picit kapcsolódik a szgép házhoz is. :)

    Egyelőre nem találtam megfelelő topic-ot...

    Következő lenne a problémám:

    Van ez az Audigy 2-es hangkártyám. Napokban ruháztam be egy fülesre és egyelőre csak úgy tudtam megoldani a fülest, hogy hátul a hangkártya kimenetére tettem egy jack elosztót. Egyikbe a füles, másikba a hangfal. Ezzel az a probléma, hogy amikor a fülest használom állandóan ki-be kell dugdosni + amikor a füles csatlakoztatva van, akkor a hangfal hangereje is kicsit "kisebb" lesz.

    Ez utóbbi nem akkora probléma, úgyis kikapcsolom. Lehet a gagyi elosztó miatt van, de a fő probléma nem is ez, hanem az állandó "dugdosás". :(

    Nem sikerült még megoldanom, hogy a szgép ház tetején lévő "speaker"-t bekössem, ui. nem tudom, hogy hova kellene dugni a csatit az Audigy 2-es kártyán?!?! Van rajta egy olyan rész, hogy asszem vmi olyan neve van, hogy "Audio Extension", de ez nincs feliratozva, hogy mit hova kellene csatlakoztatni. Pontosabban Engem csak a front speaker kimenet helye érdekelne. Nem tudom mennyire lehet ezzel kísérletezni, mert rövidre sem akarok zárni semmit pl... Az alaplapon van olyan, hogy HD Audio, de az az alaplapi chipset. Az Audigy-n meg nincs ilyen felirat. :(

    Már rákerestem google-ban is, de eddig csak olyat leltem pl. PH-n, hogy másnak is dettó ue. volt a problémája. :(

    Vkinek vmi 5lete?!
  • Máté94
    #2263
    :D
  • KranaZoli #2262
    Amíg nem ereszt, biztosan.
  • mrzoltan
    #2261
    Szerinted???
  • Máté94
    #2260
    Hülye kérdés:Ezek a vízhűtéses dolgok jobbak mint a hagyományos levegős módszer?:)
  • Solten
    #2259
    NXZT Panzerbox

    19 cm-es venti elol es a teton (12-es hatul).. :O Alaplapi talca kiszedheto.



    Erdekes, a tap "elforgatva" epitheto be, total huvos levegot sziv be:



    Szuper.
  • Solten
    #2258

    Lian Li PC-B71


    Na igen, ANYAGBOL van:



    :))
  • Solten
    #2257
    Haziko vizhutessel: GIGABYTE 3D Mercury

  • pista89
    #2256
    Hát eddig semmi bajom nincs vele, proci picit gyengécske de fasza eddig minden.
  • mrzoltan
    #2255
    Mien a traktor?
    Jól megy?
  • pista89
    #2254
    csapágyas sztem az én aero első kisventillje :D
  • Met
    #2253
    köszi, akkor megrendelem :)
  • Solten
    #2252
    Ja. Siman belefert a "pottom", 150 mm szeles hazamba is.
  • Met
    #2251
    A Cooler Master Elite 335-be befér ugye a 136.5 mm magas CM Hyper TX 2 hűtő?
    Ph-s teszten azt írják 166,6mm is belefér de azé' megkérdem
  • Solten
    #2250
    Antec az egyik best...
  • KranaZoli #2249
    Többre számítottam. Néztem a videót és az tetszett benne, hogy kúrvára átgondold ez a házikó, mérnöki munka.