61
  • Attila889
    #61
    nem
  • longhaul
    #60
    a Play Station átkonverhátó Pc-re?
  • Máté94
    #59
    1.Nem lesznek.
    2.Te h*lye vagy?Azonnal írd be a googlebe hogy Play Station 3
  • longhaul
    #58
    ... és lesznek a játékban gyalogosok?

    a ps3 az milyen konzol? Olyan mint a nintendo volt anno.
  • Attila889
    #57
    köszi az infót de még mindig csak XBOX-os képek ezek :(
    Sztem nem fog jönni PC-re :(
  • Máté94
    #56
    Képek!
  • Attila889
    #55
    van egy pár újj kép is:





  • Attila889
    #54
    nemtudom hogy át-e lehet helyezni ezt a topikot a konzoloskba.....Ha igen szóljatok és szólok a modiknak...nah ezt jól megaszontam :D
    Egyébként egy kis ingame trailer:
    Midnight Club Los Angeles In-game trailer
  • Attila889
    #53
    Tegnap már beszámoltunk a Take Two pénzügyi konferencián elhangzottak főbb eseményeiről, de a Bioshock 2 hivatalos bejelentése és a Borderlands csúszása miatt elsiklottunk a Rockstar városi arcade-járól, a Midnight Club: Los Angeles-ről, amely elméletileg idén tavasszal debütált volna, azonban sajnos nem fog. Az új felállás szerint a T2 a negyedik negyedévre halasztotta a megjelenést, ami augusztus elsején kezdődik és október 31-én ér véget, azaz csak ősszel gördülhet a boltok polcaira a Midnight Club legújabb felvonása.
  • Attila889
    #52
    XBOX360-as képek ha jól látom...vagy PS3-as :)
  • Máté94
    #51
    Képek
  • Attila889
    #50
    én is ezt mondom :D
    Vannak oylan játék cégek ahol nem jelentik be előre a PC-s megjelenést.Mindenesetre infókat lehet írni majd ha lesz újj infó
  • Balumann
    #49
    A San Andreassal is ugyan ez volt ennyi idővel a megjelenése előtt, hogy nem jön pc-re, nem?
    Sztem van remény.
  • Attila889
    #48
    hááát majd meglátjuk :)
    Addig zárjuk be a topicot amíg semmi infó nincs róla hogy jön PC-re? :)
  • cicai
    #47
    Lipcsében a Rockstar bejelentette eddigi legambiciózusabb utcai autóverseny játékát, a Midnight Club: Los Angelest. A fejlesztőknek nem ez az első próbálkozása a műfajban, a korábbi epizódokból is több milliót adtak el. A sorozat rajongóinak kérését meghallgatva az eddig kizárólag éjjeli pályák mellett nappali és szürkületi pályák is tarkítják a játékot. A grafika teljesen kihasználja az új generációs konzolok (PS3 és Xbox 360) fejlett képességeit és lélegzetelállító élethűséggel mutatja a kocsikat és az utcákat. Aki már járt Los Angelesben, az a versenyek során több jellegzetesen Los Angeles-i épületet is észrevehet, ha van ilyesmire ideje az eszeveszett száguldozás közben. A játék megjelenése a jövő év elején várható PS3-ra és Xbox 360-ra.



    Itt írták volna azt is ha lenne PC-re gondolom:)
  • csoola
    #46
    ahogy a GTA 4 ugy ez sem jön PC-re ennyi... a 2 viszont tényleg irtozatosan jo volt, sokat nyomtam
  • grebber
    #45
    PC-n csinálják!
  • Attila889
    #44
    szerintem a konzolt nem...bár ki tudja....
  • N o N a m e
    #43
    pedig PC-vel fejlesztik a játékokat. Vagy nem?
  • Attila889
    #42
    még bízhatunk benne...a kocka nincs elveszve :)
  • ntex
    #41
    Nem akarok megbántani senkit sem, de ahogy a 3. rész, úgy ez sem lesz PC-re szvsz. Jól mondta az előttem szóló valahol :

    A Rockstar Games elpártolt a PC-től
  • N o N a m e
    #40
    A Bullyval játszanék pc :) jó buli lehet. Manhunt 2-t is tolnám, mert az egyes nagyon bejött és a 2esnek már sokkal jobb grafikája. Lehet ha karácsonyra kérek egy konzolt, ugye még nem késő?
  • ldavid
    #39
    table tennis, bully, manhunt2
  • Attila889
    #38
    jön a GTA 4-is...mondjuk mondj olyan Rocksta játékot ami kijött az utobbi időbe konzolra(GTA Liberty City,és a Vice City Storin kivűl)
  • N o N a m e
    #37
    A rockstar geci lett az utóbbi időben, utolsó játék amit kiadtak PCre az a San Andreas. Azóta hanyagolják a PCseket
  • Attila889
    #36
    jah én is látom... :S :S
    De hát a gamestar szerint jön...bár én mostanság nem igazán hiszek nekik meg valahogy utálom is őket... :D
    De kitudja....lehet hogy eggyelőre még csak a konzol van bejelentve.A gamestar a Midnight Club 3 Dub Editionnál is azt mondta mondjuk hogy jön PC-re...de ki tudja...lehet hogy ez kifog....
  • Balumann
    #35
    Midnight club 2 nagyon jó játék (volt) szvsz. Jó versenyek voltak, de amit jobban imádtam az capture the flag mód. Pályák is jók benne. Nekem azért is nagyon sokat jelentett a játék, mert első játékom amit multiban játszottam, még modemes nettel. A rossz az volt, hogy haverommal 2-en voltunk magyarok, rengeteg játék mellett kb. 2x találkoztam magyar játékossal ott :-(
    /Haverom azóta is játszik, 3 éve, ha csak nyár vége óta nem hagyta abba, de nemhiszem, én már kb. 2 éve nem játszottam vele/

    Örülnék ha kijönne PC-re végre új rész, és hasonló lenne mint a Midnight Club 2 ^^
  • grebber
    #34
    Jók ezek a Midnight-ok csak kár hogy nem lesz pc-re :(
  • Pepsi Twist
    #33
    sokak szerint nem :D
  • Gibor
    #32
    Hüü ittmár látom nem annyire arcade inkább szim... meg a sofőr szépen lelett animálva :D csak kiváncsi vagyok PC-re jöne :D
  • ldavid
    #31
    hát pedig ott nagyon nincs ilyesmi

    San Diego logó - X360 live - PS3 - PS logó - rating pending - Rockstar logó
  • N o N a m e
    #30
    én valahogy kancsi vagyok és nem látom..
  • Attila889
    #29
    tuti hogy lesz PC-re......a hivatalos oldalon szét kéne nézni asszem alul kivan írva hogy PC :D
  • n3whous3
    #28
    Akkor itt Only PC lesz :)
    GTAIV-ből is 2 topig van.
  • ldavid
    #27
    szinte mindenhol nagyobb van, ezt a méretet meg még régebben írta egy mod
    ___________
    a konzolos fórumban már van ilyen topic xD
  • báttyó02
    #26
    gamestar írta? akkor már teheted is át a konzolos fórumba:)
  • n3whous3
    #25
    gamestar (kis g-vel mert no respect) tévedett nagyobbat is
    de legyen igazuk
  • Attila889
    #24
    ehhh a gamestar írta hogy lesz PC-re is :S
  • Pepsi Twist
    #23
    ez túl nagy mármint a magassága (150 magas kéne hogy legyen)
  • ldavid
    #22
    valahogy én is így látom a dolgot, de azért jó lenne

    banner-nek nem lenne jobb valami ilyesmi?
    (ha kell, valaki töltse fel galériába)