61
  • báttyó02
    #21
    hol van bejelentve? amiket előző hszkben irtál,ott mind csak konzol van
  • Attila889
    #20
    de ez most hivatalosan is bevan jelentve...a 3 is bevolt de úgy hogy csak lehet......de ez tuti :)
  • Pepsi Twist
    #19
    aha
  • báttyó02
    #18
    pc-re ugyse lesz..eddig csak a 2volt,utána semmi
  • Attila889
    #17
    free runi s lesz igen...belső nézet??Szerintem az nem lesz :S
    Amelyik képen belső nézetet látsz szerintem az csak átvezető mozi lesz...de ki tudja..nincs még semmi infó róla sajna.Csak hogy 2008 elején jön
  • Pepsi Twist
    #16
    LÁL játék lesz ez! Engem emlékeztet NFS-re meg GTA-ra meg régebbiekre is... de amúgy +fav (lesz belső nézet látom meg motor is akkor gondolom lesz free run is :D)
  • Attila889
    #15
    akkor nemtom mit kell fikázni ezt....
    #12: igen PC-re is...2008 Első negyedéve :)
  • n3whous3
    #14
    2 sztem faja volt
  • Attila889
    #13
    hát reméljük hogy ez is nagyon jó lesz :)
    A 2 is jó volt bár nekem annyira nem jött az be....akkor már inkább az NFS MW....
  • n3whous3
    #12
    OMFG!!! PC-RE IS??
  • Szabi84
    #11
    :DDD hát ezaz az sem jön be
  • zoolee
    #10
    Jujj de szeretem ezt a játékot.:D
    Utoljára a 2 vel toltam, de ez nagyon nagy volt..Meg a 3 dub bal a sp en...
    De az nem volt olyan jó:S
    Grafika nagyon szép..
  • Attila889
    #9
    miért lehet halál unalom????Mert neked a fos Pro Street jön be? XD XD XD
  • Attila889
    #8
    A hivatalos oldalt sasolom éppen, hátha a felvezetőben jelzett információhiány mégis csak megszűnt, azonban a Rockstar a hivatalos oldalon pár képen és a bizonyos videón kívül semmit nem volt képes még felpakolni és megosztani a nagy érdeművel. Sebaj, azért néha egy-két új kép csurran-cseppen, így inkább ne húzzuk a szánkat, hanem vessük bele magunkat Los Angeles éjszakai életébe és sasoljuk meg a négy friss felvételt.
    A Midnight Club: Los Angeles a PC-ek legnagyobb bánatára csak X360-ra és PS3-ra van jelenleg megerősítve, és ha minden igaz, akkor 2008-ban debütál.




  • Attila889
    #7
    a második kép az Ps3-ról van...játék közben,szerintem nincs csúnya grafikája :)
  • Attila889
    #6
    még pár kép:






  • Attila889
    #5
    jaja....lesz szabadmenés is...Hummer is lesz benne és a legjobb: JÖN PC-RE IS!!!
  • Szabi84
    #4
    ez halál unalom lehet
  • Truck Driver001
    #3
    TDU fílinget érzek;)
    Helyes.
  • Attila889
    #2



  • Attila889
    #1
    Sziasztok.Nem találtam a keresőbe ezért megnyitottam.
    Hivatalos Oldal: Mmidnight Club: Llos Angeles hivatalos oldal
    Midnight Club: Los Angeles trailer: Trailer 1


    EGY KIS INFÓ RÓLA: Lipcsében a Rockstar bejelentette eddigi legambiciózusabb utcai autóverseny játékát, a Midnight Club: Los Angelest. A fejlesztőknek nem ez az első próbálkozása a műfajban, a korábbi epizódokból is több milliót adtak el. A sorozat rajongóinak kérését meghallgatva az eddig kizárólag éjjeli pályák mellett nappali és szürkületi pályák is tarkítják a játékot. A grafika teljesen kihasználja az új generációs konzolok (PS3 és Xbox 360) fejlett képességeit és lélegzetelállító élethűséggel mutatja a kocsikat és az utcákat. Aki már járt Los Angelesben, az a versenyek során több jellegzetesen Los Angeles-i épületet is észrevehet, ha van ilyesmire ideje az eszeveszett száguldozás közben. A játék megjelenése a jövő év elején várható PS3-ra és Xbox 360-ra.