18
pl. mint a tekken, csak pc-re
  • Atkatáska
    #18
    Helo ,lenne egy kérdésem, haverral régen toltunk rengeteget ps2-n tekken 3mat,és gondoltuk hogy baromkodnánk még vele. de a ps2 be lett zúzva, meg gépen kényelmesebb lenne ,szóval a kérdés : Tudnátok ajánlani egy jó verziót tekkenre, amit lehet multiba játszani haverral pc-n ? vagy egy hasonló játékhoz ?
    kéne nagyon :) kösz
  • Frosty01
    #17
    Destruction Desire is jó, olyan mint a GG de kissebb meg rövidebb meg nem rossz -.-
  • Naxos
    #16
    hidd el a fight night 3 és a def jam nagyobbat üt :)
  • CS@
    #15
    Kellemes Ünnepeket Neked és Mindenki másnak is!

    Amúgy kb 4 ilyen topik van nyitva : 1 , 2 , 3 , 4
    És 2 zárva: 1 , 2
  • RAZOR27
    #14
    Dead or alive 4 (ha jól írtam ,nem vok konzolos) az nagyon "üt"
  • Pepsi Twist
    #13
    Mortal Combat 1-végtelenségig
  • uuuukkkkku
    #12
    nem tudom szerkeszteni:( na mind1, találtam egy letölthető Guilty gear x2-t:
    Guilty Gear X2 (rippelt):
    part 1: http://rs124.rapidshare.com/files/26571422/ggrtmcx2.part1.rar
    part 2: http://rs105.rapidshare.com/files/26571480/ggrtmcx2.part2.rar
    part 3: http://rs116.rapidshare.com/files/26571537/ggrtmcx2.part3.rar
    rarpass: s7or4x

    majd még a többi játékot is keresem

  • uuuukkkkku
    #11
    thx, ezek jók, csak boltban nem lehet ezeket kapni, neten meg nem találtam letölthetőt:( segítenétek? ftp is jó, utána felraknám(csak ide) a kódot/kódokat
  • quack
    #10
    és szerinted az eladások hány százaléka lenne a pc-s portból? Még a Bioshocknak is csak ~10%-a a pc eladás, pedig az FPS a nagy "pécén jobb mer fúj kontroller núboknak való" játékstílus.
  • báttyó02
    #9
    Guilty Gear X2









    egész jó,de egy gémpad azért nem árt hozzá,mert sok kombó csak azzal jön elő
  • n3whous3
    #8
    Várom az időt, amikor végre rájönnek a kedves fejlesztők, hogy PC-n is sokan szeretnének bunyós játékot és akkor vágre átportolnak 1-et, 2-őt...
  • n3whous3
    #7
    de faja, részeges karatemester stílus :O
  • Muki100
    #6
    One Must Fall : 2097 illetve Battlegrounds.
  • Seth
    #5
    Toshinden 1 is megvan pc-re, bár nem ajánlom,mert rohadtul eljárt felette az idő, technikailag elég kezdetleges, még ps1 első 3d bunyós játéka volt.

    Én az emulátorokban látom a megoldást, rengeteg neogeo,snk bunyós anyag van, keresd azokat
  • Naxos
    #4
    Virtua Fighter 2 és ehez nem kell semmi emulátor mert pc-s
  • motyodlee
    #3
    létezik PSemulator, ami által tudsz tekkenezni a pc-n is. én úgy játszottam régebben
  • cicai
    #2
    mortal kombat 4
  • uuuukkkkku
    #1
    Írtam a segítségbe is, de talán másokat is érdekelne, meg lehet, hogy ennek inkább itt lenne a jobb helye. Szóval kérlek segítsetek, mert keresek egy olyan pc-s játékot, ami olyan mint a Tekken, csak számítógépre. sok helyen kerestem, de nem találtam sehol ilyen bunyós játékot. Ha valaki ismer egy ilyet, kérlek szóljon, szerintem nem csak nekem tesz szívességet. Ez a topic szóljon ilyen játékokról, de ha valami probléma van, töröljétek nyugodtan a témát, nem nagyon avgyok járatos ilyenekben. Mégegyszer:
    Áldott és békés karácsonyt nektek!!!