24
  • MerlinW
    #24
    Akármilyen is lesz, az biztos, hogy a Realms ebből fogja megszedni magát a következő 10 évre:)
  • pasy01
    #23
    hmmm... Lehet csak azért huzzák, hogy igy már az is megveszi, aki nem ismerte vagy nem annyira ismerte a game-t :D:D:D
  • HJPOWER
    #22
    Jöhet! Már 10 éve várom! Addig is, ha lenne olyan aki nem ismerte volna a Duke Nukem 3D magyar verzióját azonnal szerezze be és pirítson oda. Ja és a grafika nem az elsődleges szempont. Legalábbis nem kéne annak lennie. ;)
  • grebber
    #21
    Egy teljesen átalakított Unreal motort. Miután az Unreal 2 a piacra került, teljesen átírtuk a kódot, és mára egy olyan motor született, amely bárhol, bármikor megállja a helyét a mai piacon.


    Mégha 50 milliós kérdés is lett volna a Teaser alapján rögötn a Doom 3 grf enginet jelöltem volna válasznak! Mert kurvára arra hajaz!
  • Zocsi
    #20
    http://www.youtube.com/watch?v=cWuteFLUPSY
    Ezlvileg ez az official trailer...
    Nah, azért meg kell jegyezni, hogy nem lesz rossz. Bár a régi feel-inget nem adja így vidók alapján. Inkább valami dárkos depresszív kicsit half-life-ra hajazó dolognak tűnik nekem. Mindenesetre várom, mert a régi DN imádtam! A quake 1 után a az volt a második jobb fps az életembe. A doom-okat meg a korábbi fincsiségeket, hogy heretic, meg hexen most nem számoltam...
  • Tinman #19
    Még mindig hiszek nekik...
  • Loverman
    #18
    Csak a Tango&Cash-ből tudok idézni a hsz-eket olvasván:
    Nyaf nyaf nyaf...
  • Su0my
    #17
    sőt, qrva jó lesz, zenéje meg ugye a gears of war mellett a legjobb, lévén MEGADETH alkotásról van szó:P
  • Su0my
    #16
    szerintem meg szinte biztos,hogy nem.
  • Su0my
    #15
    minden játékban azok.
  • Sance231
    #14
    Ez a kép egy sokéves rajongók által összeszkábált cucc. Baromság volt betenni, főleg úgy, hogy a cikk sem erről ír, hanem az új teaserről. Amúgy én nem hinném, hogy még éveket kéne várni a DNF-re. Ha 2004 óta csinálják, akkor sztem már 2008-ban a polcunkon láthatjuk. Ráadásul a grafika most még pont A kategóriás.
  • avman
    #13

    Mese, mese, mátka,
    Pillangós madárka,
    Ingó-bingó rózsa,
    Te vagy a fogócska.

    Mese, mese, mátka
    Aranyos madárka.
    Új mente, kopott róka,
    Vesd a vigyorgódra!

    Mese, mese, mátka,
    Fekete madárka,
    Ori bunda, kopasz egér,
    Ugorjon a nyakadba.

    Mese, mese, fakakas,
    Bújj a lyukba, ott hallgass.
    Kata, Kata, két garas,
    Neked adom, csak hallgass!
  • 1Obi1
    #12
    Mert szerinted az olyan könnyű?Egy teljesen új motor megalkotása plusz évekbe telne.
  • Kensin
    #11
    Úgy értem, ha teljesen átalakították, akkor már csinálhattak volna egyet maguktól is :)
  • Kensin
    #10
    "Egy teljesen átalakított Unreal motort"
    Ha teljesen át van alakítva, az már nem Unreal motor :)
  • koschwarz
    #9
    már látom, mekkora bukta lesz a gamma...
  • URH
    #8
    Ez a kép szerintem egy rajzolt kép és egyik verzióból se való. Unreal motor??? Ez??? Nem tom mennyire igaz ez a cikk és egyántalán honnan vannak a válaszok.
  • gabeei
    #7
    A videó alapján inkább Prey-szerű(D3) a motor. De ők biztos jobban tudják...
  • haxoror
    #6
    Ez a kép még egy régebbi verzióból van, nem a mostaniból
  • Adam II
    #5
    Eléggé gumiszerűek az emberek.
  • szvini
    #4
    kicsit kancsal a csaj
  • Skeez
    #3
    Kép nagyon komoly!
  • Lang
    #2
    "egy olyan motor született, amely bárhol, bármikor megállja a helyét a mai piacon"
    Két vagy három év múlva is? ...
  • ScarY MAN
    #1
    el...