2268
  • kasa85
    #2268
    Gondoltam leírom nektek amennyiben 4 magnál több logikai,vagy szálakkal rendelkező procitok van,és kivág a Prototype!
    Nehéz szülés volt,de leírom!
    16 vagy 4 magnál magassabb proci esetén HT,valós,Intel,AMD esetén,hogy kell elindítani a Prototype játékot!
    Virágbolti!Eredeti is,de ott csak a steam Affinitást kell véghez vinni!1,3,5,7 game indít!
    Steam megnyit!
    Nem listázott játék hozzá adása ez megfelelő telepített játék mappája,és annak exe indító fájlja.
    Hozzá adás a könyvtárhoz !
    Majd CTRL ALT DEL
    Jobb egérgomb a Steamre!
    Részletek megjelenítése!
    Steam.exe futó alkalmazás jobb egérgomb Affinitás beállítása!
    Magok megadása pipa 1,3,5,7 magok mellett!
    Oké!
    Majd steam vissza lép hozzá adott Prototype elindít,és tádám működik! :)
    Jó játékot!
  • IMYke2.0.0.0
    #2267
    Na ja, elég kemény lesz néhány helyen... :)
  • Flamer
    #2266
    turelem?:D az epp jo ennel a jateknal D:
    ne allittgass gombokat btw.. R-betuvel valaszd ki a blade-t majd 1-es.. azzal elteszi. 1-essel mindig az "aktualis fegyvert" hasznalod.
    szovla elkezdeded a missiont es mint montam ha jol emlekszem 2 csapassal szetvaghato a cucc. ha nagyon nem megy mert lassu vagy vagy ilyesmi akkor keresel egy olyat ahol van magasabb pont, eloveszed blade (1-es bill) nyomod a TAB-ot amivel becelozza aztan raugrasz es nyomod az bal vagy jobb egeret.. ezzel egybol ugy szall ra hogy csap ra egyet. aztan ugye melleugrasz megint es racsapsz megint. aztan orulsz es folytatod a tobbivel :D
    amugy easyn nyomod? mert .. ha ez mar gaz akkor milesz a hive material gyujtesnel.. tankokat is zuzni kell nehogy szetlojek a gecibe :D de ebbe aj atekba pont ez a rage feeling a jo :D
  • Qwerty4
    #2265
    Hagyom a picsába, nincs türelmem ehhez...
  • Qwerty4
    #2264
    Hiába nyomom a blade gombját (7-esre állítottam), semmi nem történik.
    De vmi airdush fejlesztését kérte a misszió kezdetéhez.Az is kell biztos, de nem tiszta, hogy kell használni...
  • Flamer
    #2263
    amugy cdgalaxis 2k a game. (y)
  • Flamer
    #2262
    megvan mar a blade nem?
    mer az a lenyegg hogy szetcsapd mielott kijon belole a hunter. szoval allj a magasba, veddelo blade es csapj le egybol ra. aztan megegyet ravagsz es kesz is. ha csak odasetalsz akkor kipukkad mielott 2.jra megtudnad utni :\
  • Qwerty4
    #2261
    Hello!

    Genetic materialt kell gyűjteni a víztárolókból, de a szörnyek mindig lerombolják. Hogy csináljam, hogy jó legyen?

  • Flamer
    #2260
    aahah az epic fail :D sry otletem sincs.
  • Norberto065
    #2259
    ATI HD 5570 a videokari és 2g ddr3 ramos :) és 1280X800 a max felbontás win7en
  • Flamer
    #2258
    hany ramos a videokartyad?:D 256? 512?
  • Norberto065
    #2257
    Valaki segitsen biztos ez másnak is gond.
    köszönöm
  • Norberto065
    #2256
    Szevasztok !

    Windows7em van és a 1280*800as felbontásnál nem tudom feljebb venni a felbontást pedig más játékkal hd felbontásban játszom.
  • Flamer
    #2255
    hátmostmár 20
  • ajem kisa
    #2254
    Hatejurónyócvan a sztímen!:)
  • Flamer
    #2253
    keszüul a prototype 2 y(y)y)
  • Selynelar
    #2252
    ezek szerint már igen:)
  • Selynelar
    #2251
    Hello Mindenki,

    Kérem segitsen valaki. A problémám a következő. Feltelepitettem a játékot, crack-eltem annak,módja szerint,de valami oknál fogva,amikor elinditom akkor betölt a játék,de egyszer csak szépen kilép. Mi lehet vajon a gond? Kérem segitsen valaki.

    Köszönöm
    utólag is BUÉK
  • lolSL
    #2250
    ez a topic nem működik!?
  • Ghin
    #2249
    Hello all
    kopp2 ott célozgasd be az embereket és a helikoptert, próbálgasd és menni fog,


    tudnátok ebben segíteni? -
    amd athlon ii dual core p340 2.2 GHz processzor , 3GB / 1066 Mhz memória, 320 GB HDD, ATI Mobility Radeon HD5470 512 MB DDR3 videó kártya , DVD-Supermulti, WIFI, webcamera , Windows7 Home premium 64 bit operációs rendszer - ez az a notebook amit kinéztem, am a neve: PACKARD BELL TK81-SB-213HG Notebook vinné-e ezt a játékot?
    a gépigényt megtraláljátok, sztem :D
  • koppi2
    #2248
    Valaki segítsen. A játék elején egy rohadt helikoptert kéne ledonbnom egy taxival, desemmit nem csinál.
  • dord
    #2247
    hy all!
    nem tudom, hogy nézi-e valaki a fórumot, de nekem az lenne a problémám, hogy belépek, és egy kis idő múlva kidob a játékból, pedig felraktam a 2010-es júniusi directx-et.
    és ha elmentem a játékot, és ha betöltöm, legelejétől tölti be, nem onnan, ahol lementettem.
    Mit kéne csinálnom?
  • Flamer
    #2246
    omg?:D ne viccelj már. írja melyik gombokat kell megnyomni :D
  • Nazgul1980
    #2245
    Valaki segítsen. A játék elején egy rohadt helikoptert kéne ledonbnom egy taxival, desemmit nem csinál.
  • IMYke2.0.0.0
    #2244
    Türelmet srácok, egy kis türelmet kérek - 2 munka, hőség, élet [ami szar]...
  • Flamer
    #2243
    20114re
  • Jack Carver
    #2242
    HY!
    Magyarítás mikorra várható????
  • syberia2
    #2241
    Prototype-hez cracket valaki segítsen találni
    mind csak vírus vagy nem használ:((
  • Match
    #2240
    Igen!
  • Gados Alex
    #2239
    csááá all
    valaki tudna nekem segiteni hogy amikor elérek a nagy ház hoz mit kell csinálni mikor jönek ki azok a nagy monster dögök ott mit kell csinálni pls valaki na csáá all naon meg köszönöm
  • Flamer
    #2238
    főleg hogy old képek vannak rajta :D
  • grebber
    #2237
    Háde valamivel kell reklámozni az oldalt!
  • Fehercsoki
    #2236
    Szerintem a tesztek ilyenkor már nem számítanak túl sokat.
  • Prince23
    #2235
    Hungamer teszt 8/10
  • Richardix
    #2234
    Nem tudjátok van vmi megoldás a játék SideWinder allergiájára?
  • Flamer
    #2233
    9800GT 23000huf.
  • MR ME
    #2232
    :D
  • Robi546
    #2231
    és az nálunk szlovákiában olyan 70 Euró ami 2000 Korona vagyis olyan 20000 forint körül van!!!
  • Robi546
    #2230
    én mondjuk azt nemtudom de nekem Nvidia Geforce 9600GT videó kártyam (mármint grafikakártyám) van!! Na és én avval nagyon megvagyok elégedve sztem olyat vegyél és nekem amik vannak játékok azokat mindet elviszi!!! és kb van olyan több mint 100 játékom !!
  • sexlessinkeeper
    #2229
    Hello ilyen gépem van
    AMD sempron 2 ghz
    1.5 gb ram
    és ati radeon x1650 512 es kártya
    már párszor felraktam a game-t nekem nagyon tetszett sztem király de sajna akadozik low-on isaz lenne a kérdésem a hozzáértöktöl hogy ha vennék egy Ati HD 4650 1gigás kártyát azzal nem akadozna?? köszi elöre is.....