45
  • Kandurex
    #45
    #40

    Topik egyelőre marad, hogy lássák mások is az infót, később törölöm.
  • Tigristank
    #44
    Akkor "megérte" vele foglalkozni...
  • a_n_d_r_e_w
    #43
    Csak idézni tudok a hardwired fórumból: "Jézusom, amit már az EA is leállít... :O"
    :D
  • Balumann
    #42
    oh :( RIP Pedig nekem nem tűnt olyan rossznak, Renegadet szerettem.
  • Fenrir
    #41
    Bye-bye Tiberium, bye-bye fav :)
  • edios
    #40
    Van igazság:

    "2008.09.30. 22:33

    2007-ben reppent fel először a pletyka, hogy a Renegade után egy új, ezúttal sokkal nagyobb figyelmet érdemlő Command & Conquer FPS készülhet az EA-nél. Később aztán a kiadó hivatalosan is bejelentette a Tiberiumot, amelyben egy Ricardo Vega nevezetű gyalogost irányíthatunk. A hatalmas ovációval fogadott FPS népszerűsége azonban az első gameplay videó kiadása után alaposan megcsappant - sokan már akkor azt mondták, hogy ezt a játékot maximum a neve fogja eladni, de talán még az sem. Később aztán a kiadását is elhalasztották, az elmúlt hetekben pedig új pletyka kelt szárnya, amely szerint az EA egész egyszerűen lefúja a projektet. Nos, az EA Los Angeles ezt ma hivatalosan is megerősítette, mint elmondták alapvető hibák voltak a tervezésnél, azaz alapba halva született a gyermek, és emellett úgy is látták, hogy sehogyan sem tudnak egy olyan minőségű játékot megalkotni, mint amilyet előzetesen szerettek volna. Bye-bye Tiberium. "

    Forrás: Pcdome.hu

    Maximálisan egyetértek a döntéssel. Ötlet nem volt rossz, de a megvalósítás a látottak alapján elég gyengus volt..
  • grebber
    #39
    Tiberium: Megjelenés jövőre

    Sogun, 09:04 - PC X360 PS3 - Játék: FPS

    (Shacknews) Az EALA osztaggal hentelő, Tiberium FPS alkotása csak jövőre, de legkésőbb 2010. március végéig érkezik PC, PS3 és X360 platformokra. A bejelentést az EA a legutóbbi befektetői konferencián tette meg.

    info: Hardwired
  • grebber
    #38
    Képek
  • Balumann
    #37
    Csökkentett módú játék?
  • Tigristank
    #36
    Nem tudod felrakni a még meg sem jelent játékot? Nem csodálom. :D
  • ApPa123
    #35
    Helló én fel se tom rakini kiír valami hülyeséget hogy azért nem lehet mert csökkentett mód vagy nem tom valami sza. segítsetek léci thx
  • grebber
    #34
    Én voltam de nagyon gyorsan hogy legyen valami.Aki csinál jobbat tegye!
  • Tigristank
    #33
    Ki rakta be ezt a bannert? Végülis nem rossz, de ha valaki nagyon profi és ideje is van hozzá, akkor megcsinálhatná úgy, mint ahogy itt van, mozgóra. Meg még az is jó lehetne, amikor megjelenik a Tiberium felirat.
    Persze gondolom a mostanit is onnan vágta össze valaki. :P
  • sharpwrz
    #32
    Sziasztok!
    Jujj de régen voltam itt...
    Őszintén szólva el is felejtettem, h megnyitottam...
    Most mát én is adom az új infókat...
  • TVelvet
    #31
    :( van még mit gyurni ezen
  • grebber
    #30
    Képek
  • grebber
    #29
    Tömör ingame a 21 percesből összevágott verzió!
  • Balumann
    #28
    Inkább a játékmenettel törődjenek, ne a grafikával :/
  • TVelvet
    #27
    Majd ha rendes ingame jön, akkor majd :) reméljük normális grafot összeraknak nekije.
  • Balumann
    #26
    hála az égnek.
  • a_n_d_r_e_w
    #25
    Nagyon gyenge, hangulattalan, idióta design. Ez a véleményem, nem kövezni érte ;)
    A hivatalos bejelentés még várat, de kiszivárgott infók szerint nem cryengine2 hanem unreal3 (szvsz azt is jól titkolja ;))
  • Balumann
    #24
    Huh nagyon jónak tűnik így. :)
  • TVelvet
    #23
    igen épp én is ezt nézem, de még messze van a megjelenés, lehet béta változat, stb..
  • grebber
    #22
    Hát ha ez tényleg CryEngine 2 akkor elég jól sikerül nekik ezt nem kimutatni.Szeritnem köze nincs hozzá.Ezért így sem olyan vészes a helyzet de nem megváltó.
  • grebber
    #21
    Ingame trailer Videóinterjú.
  • TVelvet
    #20
    Már 25.-e holvanmár az a gameplay?
  • grebber
    #19
    Nemsokára 25.-e remélem fincsi lesz majd a gamplaye videó amit mutatnak majd!
  • TVelvet
    #18
    Mond mi a koppintás benne.:)
  • Yosimicu
    #17
    Nem fikázásképp mondom de a vidi alapján eléggé hasonít a HALO-ra nemtom játékban mennyire lessz az de nekem egyenlőre egy kicsit koppintásnak tűnik. Persze gondolom sok újdonsággal stb.
  • TVelvet
    #16
    Imádom az ilyen bugos neveket, 5x keresek rá, de loszart se talal, googleban is, és nemtalalom. o.O
  • grebber
    #15
    SG Cikk :D

    Az EA Los Angelesnél kifejlesztett Tiberium világszerte kapható lesz 2008 őszén PC-n, PS3-mon és Xbox 360-on.
  • tibur55
    #14
    Pár concept art a februári PC Games-ből:
    http://www.cnc-inside.de/image-kat,2598,1,0,0.html
  • sharpwrz
    #13
    A hónapok óta terjedő pletykák, miszerint új C&C-FPS készül, megerősítést kaptak a sorozat hivatalos fórumán: januárban bemutatkozik a Tiberium!

    A Game Informer januári száma többoldalas cikkben mutatja majd be a PC-re, PS3-ra és X360-ra készülő Tiberiumot. A harmadik tibériumháború után tizenegy évvel későbbi eseményeket feldolgozó játék nem szimpla lövölde lesz, taktikára is szükségünk lesz majd: a hírek szerint hasonló játékmenetre kell számítani, mint a Ghost Recon- vagy a Rainbow Six-sorozatban. Az első pletykák szerint több, különböző egység irányítására is lehetőséget kapnak a játékosok. Bővebb infók és az első látnivalók januárban várhatók, a Game Informer hasábjain.

    Forrás.: Gamekapocs
  • sharpwrz
    #12
    Ok! Köszönöm, akkor megnyugodtam...
  • TIBI
    #11
    jah, ez egyértelmű, olyan hülye címmel senki sem keresné...
  • Sephi
    #10
    Nyugodj meg, a te topikod a jó.

    Amúgy meg a Renegade sem volt rossz :D
  • sharpwrz
    #9
    Figyu! Én a játék címét irtam be a keresőbe, ugy nem adta le! Utána beirtam, hogy c @ c, ugyse, után komplett cím!Gondolom kitalálod!

    Nem gondoltam, hogy ugy lesz bent, hogy új c...
  • TIBI
    #8
    Nekem megtalálja de am rossz a kereső...
  • sharpwrz
    #7
    Őszintén szólva nekem egyiket sem találja meg a kereső...
    nem lehet, hogy valami hibája van ennek a keresőnek?
  • TIBI
    #6
    azért lenne praktikusabb azt átnevezni, mert amikor az nyílt még jó volt a kereső, szal azt még megtalálná...