3718
  • Hofigalopp2
    #3438
    Én is megvettem a játékot. Remélem jó lesz, legalább ár/érték arányban :D.
  • alienenemy
    #3437
    Gyakorlatilag 5 hónapja megy a béta. Nem mondanám, hogy bugos, vagy, hogy tele lenne cheaterrel. A játékmenet egyszerűbb lett, a pvp is, és a role-ok miatt a pvp ready állapos is sokkal gyorsabb, ráadásul a skill fejlődés is gyorsabb lett. A grafika is jobb kicsit, és szerintem valéahogy az egész jobb lett. Nem mondanám, hogy ugyan az a játék annak ellenőre, hogy a térkép szinte azonos, meg sok ismerős dolog van. Tekintve, hogy egy havi előfizetés, és nem kell külön a játékot megvenni (ápr.12-ig) szerintem egy próbát megér. Aki már megvette az egy hónapos áron, annak nem kell most újra fizetnie. Annyi történt, hogy az eredetileg februárig tervezett béta elhúzódott, mert sok olyasmit betettek, amit csak a megjelenés után akartak (pl. primalist).
  • Jockey
    #3436
    csatlakozom
    én már kifizettem megelőlegezve a bizalmt mikor indult az akció, hogy havi pénzért megvan az új, annak rednje módja szerint júniusig él az accom, de startkor a szerverösszeomlásokra nem vagyok kiváncsi, várok és ha jókat mondotok lehet benézek, addig aow-k meg defiance-k inkább:-)
    duu, gyere te is vedd meg defiance t azt ts-n toljuk egy kicsit:-)
  • Bandras DaSilva #3435
    Hello,

    Bár követem a témát. de nem hiszem, hogy még egyszer bepróbálkozom a darkfallal. Amiket láttam az újból az nem jött be, ráadásul nem hiszem, hogy meg tudják csinálni jóra vagy relatíve hiba nélkülire.

    Túl sok pénzt basztam el mindenféle hülye játékokra mostanában/az utóbbi pár évben, szal ezt max csak akkor ha tényleg mindenki ódákat zeng róla még a nyáron is:)

    Néztem az új videókat, hát nem jöttek be. Sztem ugyanúgy tele lesz cheaterrel meg faszokkal mint az első változat...és valszeg bughalmaz is.

    De ne legyen igazam!
  • vear
    #3434
    Én is jövök, habár a játék majd szétszedi a videokártya ventilátorát. Windows 8+nVidia+DirectX9 = fail. Úgyhogy lehet hogy csak max benézek időnként, amíg ki nem fagy. Szerintem aki a beta alatt előfizetett annak most nem kell újra fizetni, nekem legalábbis azt írja, hogy júniusig ki van fizetve.
  • Torzonborz
    #3433
    Szerintem Jockey-t is érdekli meg talán Bandras is betéved . :)
  • alienenemy
    #3432
    Mi most hárman vagyunk, veled akkor négyen :)
  • Torzonborz
    #3431
    Nna mennyi ember van még rá ? Én jelentkezem . :)
  • alienenemy
    #3430
    Aki nekikezd a játéknak, indítunk egy klánt, egyelőre csak magyarokkal. Akit érdekel jelentkezzen itt.
  • alienenemy
    #3429
    04.12-ig lehet megvenni a játékot havi előfizetés áron azoknak, akik játszottak az első résszel. Utána a béta leáll, és csak teljes áron lehet vásárolni.
  • alienenemy
    #3428
    Első benyomások mmorpg.com
  • alienenemy
    #3427
    Mert azt azóta tették ki :)
  • Torzonborz
    #3426
    Azt elfelejtetted írni hogy 16.-án indul :D
  • alienenemy
    #3425
    Szerintem a sok visszatérő és új játékos miatt megint megéri a hacker klienst fejleszteni. Tekintve, hogy még béta van, szerintem jó hír, hogy már most elkezdik kiszűrni őket.
  • Torzonborz
    #3424
    Helyes bár szerintem ez se segít sokat és elég szomorú hogy megint ezzel nézünk szembe.
  • alienenemy
    #3423
    AV bekeményített. Miközben a játékot folyamatosan fejlesztik (bekerült már szinte minden, amit ígértek, köztük a primalist, a salvage, és még több szász változtatás) újra probléma lett a cheat. Úgy döntöttek, nemcsak bannolják a csalókat, de nyilvánosságra hozzák a csalók neveit is.

    https://forums.darkfallonline.com/showthread.php?360845-April-2-Skirmisher-feedback-request-Cheating-policies
  • Torzonborz
    #3422
    biztos javítják majd csak ezen kívül ki tudja hogy még milyen exploitok vannak ( amit tudok pl vannak mobok amik csak állnak azon szép lazán lehet skillt fejleszeni bár tegnap már jópár makrós emberkét láttam kezdő városban is ...vicc ).
    a server sem stabil azt mondják azért mert debug módban fut ( meg a kliens is ) és ez rendesen odabasz a preformanicának.

    nem tudom mikor lesz ebből vmi. az első levonás március 2-re van írva azaz január végén kéne indulnia de ahhoz nagyon bele kell húzniuk.

    és akkor még az olyanokról nem is beszélek hogy egyre többen követelik vissza a régi faj modelleket mert ezek az újak igencsak szánalmasak , UI sokaknak nem tetszik stbstb
  • vear
    #3421
    Szóval megcsinálták az I-Win gombot.

    De jellemző, hogy távábra sincs semmi szerver-oldali elenőrzés. Dicsekednek, hogy milyen stabil a szerver, amikor az nem is csinál semmit.
  • Torzonborz
    #3420
    óóó ember ...csak egy kicsit gamebraking bug de sebaj.

    tényleg mákjuk van hogy most fut ez a béta és ilyen hibák kiderülnek mert e nélkül megint bukna az egész. bár még így is bőven megvan rá az esély.
  • alienenemy
    #3419
    vel
  • alienenemy
    #3418
    tekintve, hogy naponta wipe van, meg nincs persistence, szerintem szinte mind1 mi van a pvp-val :)
  • Torzonborz
    #3417
    na vannak itt azért problémák rendesen , most olvasom ha F5öt nyomsz ( ami a screenshot key ) akkor másodpercekig eltűnik a karakter hitboxa és csak úszik a levegőben. Persze már jó sokan használják ezt pvp-ben :D
  • Torzonborz
    #3416
    ja ha esetleg vki partyzna vagy csak csoportos gankeléshez támadna kedve ( :D ) itt vannak a bétás karik :
    EU Han Solo ( Human warrior )
    US Chu Bakka ( Mahirim skirmisher )
  • Torzonborz
    #3415
    naja van akinek elég sokat crashel a kliens, a cuccok is el szoktak tünedezni ez is ismert hiba...meg sok minden más is van még sajnos. nekem nagyon úgy tűnik hogy placeholderként tettek sok mindent ha egyáltalán bent van.
    lesz ezzel még munkájuk bőven.
  • alienenemy
    #3414
    Nekem kb. 15 perc játék után a kliens behal. Utána minden cuccom eltűnik a bankból is meg rólam is. Remek :)
  • Torzonborz
    #3413
    az viszont biztos hogy ez a pvp jelenleg egy rakás fos.
  • vear
    #3412
    Ez a speedrun kategória. Legalábbis a fele játékig. Azután az R50 lesz a trash loot.
  • Torzonborz
    #3411
    "Looted rank 50+ items off chests in safe zone towns..."
    :D
  • Torzonborz
    #3410
    ja össze vissza kezdenek a karakterek. amcsi szerveren csináltam mahirim karit és van ott ork meg human meg elf is :D
    EU-n human karit csináltam ott viszont ( heart of eanna vagy mi az ) nem láttam más fajt.
    van ezen még mit csiszolni bőven. viszont nem tudom eldönteni hogy tetszik e így vagy sem.
  • alienenemy
    #3409
    Lesz valami, de most nem emlékszem. Én csináltam egy alfairt, de fent kezdenek az orkoknál. nabassz
  • Torzonborz
    #3408
    alligment systemről tudsz valamit ? mert most nincs implementálva , lesz egyáltalán ? nem hiszem hogy jó lesz ez így .
  • Torzonborz
    #3407
    nabbezeg...első pvp élmény meglett volna erre crashel a kliens. 2 maki támadt rám a vadonban le is vertem volna őket erre ennyi :D
  • alienenemy
    #3406
    i cant wait to wait more :)
  • Torzonborz
    #3405


  • Torzonborz
    #3404
    ja kimész , bindeld magad a stone-hoz aztán legközelebb oda tölt be nem a tutorial pályára.
  • alienenemy
    #3403
    a sárkány alatt a lila kristály egy portál. ha használod, kijutsz
  • Torzonborz
    #3402
    ki lehet menni. nálam most viszonylag stabil. nézegetem a cuccot de tényleg egyszerűsítettek rajta. rengeteg skill nincs bent ami régen volt : futás , sprintelés , úszás stb meg ahogy látom a gathering nem növeli az attribútumokat. ez így nem igazán tetszik :(

    az új UI is felemás, kicsit a skyrim-re hasonlít. részben jó lett de pl az inventory kezelés az borzalmas így.
  • vear
    #3401
    Én RamDisk-el próbálkoztam. Az a helyzet, hogy ha írásvédetté teszed, akkor semmi értelme a tesztelésnek, mert crash esetén nincs mit elküldeni nekik. Nekem pedig crash-el rendszeresen. Gondolom a Windows 8 miatt. Úgyhogy én napi egyszer crasheltetem a játékot, játszani nem nagyon van értelme. Ki lehet egyáltalán menni a nyílt világba a kezdőterületről?

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Vagy a sárkány a beta pálya vége?
  • Torzonborz
    #3400
    mielőtt belépnétek : a játék mappájában megnjetek a data-ba ott van 3 log file na azt tegyétek írásvédetté és csak utána indítsátok el. így nekem most nincs akkor lag és egész játszható.
  • Torzonborz
    #3399
    azért a DF mentalitás megvan bőven . ahelyett hogy kussolnának szanaszét spammeli a sok gyökér a global chatet. így meg igazából semmit sem lehet csinálni nem hogy tesztelni bármit is.