3718
  • foxxi
    #3518
    Ha valaki tudna segíteni kártyás vásárlásnál szóljon már priviben. Át tudom neki utalni a pénzt ha meg tudja venni ( sajna a mostani kártyám netes fizetésre nem alkalmas :( )
  • Hofigalopp2
    #3517
    Nemsokára indulnak. 1 körül álltak le. De ez a szokásos délbeni karbantartás. :)
  • Torzonborz
    #3516
    nna melóhelyen lejött a torrent , fel is van patchelve a kliens erre most nem mennek a serverek. jellemző :D
  • vear
    #3515
    Eddig úgy látszik a retail kliens nem crashel mint a beta kliens. Végigvittem a turotial pályát és a kraftolós tutorialt, de egyszer sem crashelt. A videokártya ventilátorát furán hajtja, mint minden DX9 progi, de úgy nézem stabil a játék, és jó az FPS is.
  • Hofigalopp2
    #3514
    Reggel ismételten újrakezdtem. Most 500-600 között jön, én ezzel már beérem, ha le is jön. Amúgy a torrent ha lejön akkor az jó is?, vagy patcheli még azt is? A béta kliensre le akart tölteni egy kb 6,5 gb patchet... Mondjuk azt sem értem a béta játék dolgaiból miért nem lehet semmit használni, és minek kell letölteni újra....
  • Torzonborz
    #3513
    az a vicc hogy jelenleg amcsi! seederektől jön a cucc. :D
  • vear
    #3512
    Nagy a roham, mert aki elsőnek találja meg az exploitokat, az az elején jól megszedheti rajtuk magát, még mielőtt kijavítják azokat. True story.
  • Jockey
    #3511
    varjuk a bekabol kiralyfit de mi a fasznak?:)
  • Hofigalopp2
    #3510
    Jah...nekem 0-130K sebességgel jön...torrenten meg max 2-3 :D. Édes istenem...
  • Torzonborz
    #3509
    azért az elég szánalmas hogy megint nem tudtak rendesen felkészülni a letöltési rohamra. remélem a játékban már nem lesz gikszer.
  • alienenemy
    #3508
    Igan. Akatrák, hogy legyen valami lore, de el akarták törölni a különbségeket, mert nem lehetett balancolni, mindig nyafogott valaki. Így most az a lore, hogy ez van.
  • vear
    #3507
    Erre szerintem az a válasz, hogy "így alakult". A beta alatt nem tervezték a dolgokat, csak a meglévő játékot alakították. És mivel a fajok már benne voltak, ezért megtartották őket.
  • Torzonborz
    #3506
    Mondjuk így nem értem akkor minek ennyi faj . A modell ugyan az csak a skin más , nincs faji bónusz nincs fajok közötti háború. Nem vágom.
  • alienenemy
    #3505
    Igen. Ráadásul van valami summon rendszer, amivel a party oda tudja teleportálni a távolabbiakat, de ez nem tudom pontosan hogy megy.
  • vear
    #3504
    Szóval most már nincsenek factionok? Emberként be lehet menni például az orkok városaiba? Ha így van, akkor bármilyen fajjal lehet indulni?
  • alienenemy
    #3503
    Én csinálom a karaktert, ki hogy áll? TS szerver is UP.

    TS3 szerver.

    91.82.220.105:9988

    jelszó: alma
  • Jockey
    #3502
    56kb-l jon a torrenten, 2 nap. no majd holnap meg raporbalok, nem is tudom mit gondoltam..
  • empie
    #3501
    Most látom sorry,hogy ez patch.. fáradok. elnézést!
  • empie
    #3500
    De ez maga a játék. És nekem a lobby valami patchet akar leszedni :(

  • Torzonborz
    #3499
    na gm only...haladunk szép lassan :D
  • alienenemy
    #3498
    torrenten szedd le
  • empie
    #3497
    Nekem 6 gigás patchet szeretne letölteni borzasztóan lassan a lobby.
  • alienenemy
    #3496
    Azt írja az AV, hogy az sokkal lassabb. Nekem közben lejött a torrent, de a szerver még admin módban van.
  • Torzonborz
    #3495
    Én a béta klienst fent hagytam azt pecselem fel. Meglássuk müxik e majd.
  • alienenemy
    #3494
    Nekem a torrent 94%-nál van. Van akinek lassú. Szerintem nem kap mindenki slotot.
  • Jockey
    #3493
    no latom a szokasos start van..
    letoltottem az uj lobbyt, de nem pecsel, megnezem ezt a torrentes cuccot..
  • alienenemy
    #3492
    torrenten innen lehet tölteni a klienst
  • alienenemy
    #3491
    de :) egyelőre nagy csend. AV így szokta :)
  • empie
    #3490
    "elvileg" nem 14:00 órakor kellett volna elindulni ?:)
  • Torzonborz
    #3489
    nna egész pofás lett a launcher , így már tetszik :)
  • alienenemy
    #3488
    Van új lobby.
  • Hofigalopp2
    #3487
    Ja, Árnyjárók, Bellafea :p
  • alienenemy
    #3486
    TS3 szerver.

    91.82.220.105:9988

    jelszó: alma
  • alienenemy
    #3485
    Már béreltem, mindjárt linkelem.
  • empie
    #3484
    De. Te is ?:)
  • Torzonborz
    #3483
    TS van , 1 fixen 1 talán majd mondom melyikre menjünk szóval ne bérelj.
  • Hofigalopp2
    #3482
    Empi Te nem riftből vagy?
  • alienenemy
    #3481
    Van egy EU meg egy USA. Mi az EU-n leszünk :)
  • empie
    #3480
    Köszönöm meg is vettem.

    Nem tudom,hogy több szerver vagy 1 szerver lesz,de hűen mennék utánatok ha már meg van,hogy merre mentek :)
  • alienenemy
    #3479
    Recurring esetén nem kell havonta újra bejelentkezned, hanem automatikusan leemeli a havidíjat.