3718
  • Since
    #3558
    Küldtem requestet...
  • alienenemy
    #3557
    Most 5 perc múlva offline lesz a szerver, valami hotfix.
  • alienenemy
    #3556
    Nem tudom miért nem indol neked. Nem hallottam ilyen problémáról. Úgy működik, ha rányomsz a play-re, akkor várnod kell, amíg kapsz slotot. Akkor felugrik egy kisebb ablak, és ott kell újra OK.

    Magyar klán: Harvesters. A klán menüben tudsz jelentkezni.
  • Since
    #3555
    Van valami magyarázat hogy miért nemtudok belépni? Serverek online státuszban vannak, viszont nem nagyon akarja betölteni a játékot... Egyszer eljutottam a karakter generáláshoz, de utána megszakadt a kapcsoalt és azóta a játékot sem tudom elindítani...
  • Since
    #3554
    Köszönöm! van magyar guild ahová lehetne csatlakozni?
  • alienenemy
    #3553
    Ezen viszonylag jól össze van szedve.
  • Since
    #3552
    Értem, köszi az infót. Létezik egy kezdő guide ahol le vannak írva alap dolgok?
  • alienenemy
    #3551
    Van bank. Ami a bankodban van az marad. Ami nálad van, az ugrik. Ha ez zavar, nem a te játékod :) Összességében nem nagy élmény meghalni. Az meg, hogy mennyi ideig tart újra megszerezni attól függ, mi volt nálad.
  • Since
    #3550
    Lehet meglesem a játékot én is, bár zsákba macskát nem szeretek venni... Ha megölnek vagy meghalok akkor elveszik az összes cuccom, mennyire item orientált a játék? Úgy értem, ha elvesztek mindent órák kérdése mire újból felöltöztetem magam?
  • alienenemy
    #3549
  • Torzonborz
    #3548
    a jelenlegi rohangálás mellett szerintem az se egyszerűbb :D
  • Jockey
    #3547
    hat, valamit nagyon be kell gyakorlolni duel-l mert irtozatosan bena vagyok pvp-be, vagy szimplan nem nekem valo a warrior es valtanom kene skirmisherre:p
  • alienenemy
    #3546
    Macronak semmi értelme, mert a prowess rendszer miatt nincs mit makrózni. Cheater lehet, hogy lesz, de nagyon durván elbánnak velük, nem hiszem, hogy gyakori lesz.
  • Torzonborz
    #3545
    Szerintem várj egy kicsit míg a kezdeti hibákat orvosolják mert az azért van ( load lag , memory leak , lag spike ). Egyébként nem olyan rossz , cheat/macro eddig nem tűnt fel , remélem már nem is fog.
  • Jockey
    #3544
    ma lett volna idom napkozbe tolni, erre meg mindig allnak a szerverek..vicc:-)
  • alienenemy
    #3543
    Hát addig kell menni, amíg lesz :) Vagy downtime után mindenhol lesz egy darabig.
  • Torzonborz
    #3542
    nna srácok nem szeretnék hsz törölgetést szóval politizálást/egymás zrikálását kerüljük pls.

    inkább azt mondja meg vki hol lehet pecázni mert az előbb elindultam a várostól keletre és 3 zónával arrébb sincs hal. :(
  • alienenemy
    #3541
    1. Valójában arról beszélgettünk, hogyan befolyásolja matolcsy nyilatkozata a forint árfolyamát, és miért.
    2. Azon a napon ebben a témában ez a 3 perc volt.
    3. Az, hogy te lekussoltatsz akárkit, aki beszél, messze túl van minden udvariassági határon, és ezt többen is megjegyezték, aki hallották az esetet.
    4. Amiről beszéltünk, az semmilyen bántó részletet nem tartalmazott senkire, de ha te szíveden viseled matolcsy sorsát, annak is megvan a módja, de nem ez.
    5. Az hogy az egész esetet ilyen valótlan színben tünteted fel, igen méltatlan.
  • lammaer
    #3540
    TSben van egy funkció, bárkit egy gombnyomásal tudsz muteolni (magad számára, nem kell adminak lenni).

    Én se tudtam, de amióta tudom, ha vkit nem akarok hallgatni, csak egy gombnyomás és.... :)
  • vear
    #3539
    Csak arra vigyázzatok ha felmentek TS-re, hogy kéretlenül végig kell halgassátok valaki (gondolom alien) politikai öklendezését. Én kb 5 percet bírtam, aztán mentem vissza solo-zni.
  • Bandras DaSilva #3538
    Mik a tapasztalatok így egy pár nap után?

    Nézegettem a forumokat és bár van pár lehúzós cikk (ilyen, jajj, levertek, szar az egész)a többség pozitívnak tűnik.

    Az a baj, hogy szöget ütöttetek itt a fejembe és bár eddig nem nagyon akartam, de megint elkezdett foglalkoztatni a df:)...szal utálok mindenkit.

    Viszont, nem akarok rögtön az elején beleugrani...mert elég sok pénzt kidobáltam már az ablakon szar játékokra:) és most szeretném elkerülni.

    Tudom én, hogy olyan nagy dolgokat még nem tudtok mondani, de azért ilyen első benyomásos hosszabb beszámoló érdekelne.
  • Torzonborz
    #3537
    elsőnek str/hp booster aztán fegyver -> skill -> stat .
  • Jockey
    #3536
    warriornal mik az alap statok amire erdemes rakni, vagy milyen skillt erdemes megvenni? tartalekoljam a prowess vagy koltsem el?
  • Jockey
    #3535
    hmm kezdem szokni ezt az ui-t, egesz normalis, harcrendszer kozbe is eleg otletes lett szerintem a q-e gombos valtas, kezd tetszeni
    maga a menu rendszer is emesztehto, tetszik a paperdoll-n kek csik mutatja adott slotba mennyire van lestapalva a cucc, szemeleletes..
    jo ez a fejlodesi rendszer is amit lattam eddig belole, alakul ez agamma alakul
  • Torzonborz
    #3534
    Mindkettő. Nincsenek már külön dedikált questek , ezt a részét megvariálták. Acsihoz hasonló feat rendszer van ami kb úgy néz ki hogy minden tevékenység után ( harc, gyűjtögetés , gyártás) kapsz prowess pontot és azt tudod elosztani skillre , statra , boostra stb.

    Tehát gyakorlatilag mindent érdemes a játékban csinálni mert úgy jön a sok elosztható pont.
  • Since
    #3533
    Inkább az lenne a kérdésem hogy vannak PvE küldetések, vagy a content 80%-a PvP-re épül?
  • alienenemy
    #3532
    http://syncaine.com/2013/03/25/dfuw-the-brilliance-of-the-prowess-system/
  • Torzonborz
    #3531
    ööö milyen részben ? van pve is de tény hogy a pvp eléggé dominál.
  • Since
    #3530
    Hmm ha jól tudom részben csak PvP van?
  • foxxi
    #3529
    Joinoltam, erre megint karbantartás
  • Hofigalopp2
    #3528
    Ha gondoljátok jelentkezzetek a klánba. M-betű, jobb oldalon alulrol az 5. És itt Harvest a klán neve, a felkiáltójelre kell kattintani, majd alul van a join. :D
  • alienenemy
    #3527
    "Harvesters" (csak, mert elírtam)
  • alienenemy
    #3526
    Csináltunk egy klánt Hravesters néven. Azért, mert dominion pontokat lehet kapni azért, ha a klántagok fejlődnek, és az kell ahhoz, hogy később munsjuk foglalni lehessen. Akit érdekel, jelentkezzen a klán felületen, vagy jöjjön fel ts-re. Nincs semmi kötöttség, mindenki azt csinál, amit akar, de társaságban mégis jobb :)

    TS3 szerver.

    91.82.220.105:9988

    jelszó: alma
  • foxxi
    #3525
    Patch 104 Mbite / Server: Up
  • alienenemy
    #3524
    Ezt azért tették be, hogy ne lehessen makrózni.
  • Torzonborz
    #3523
    Nekem hiányzik a régi skill/fejlődési rendszer. Ezt a mostanit nagyon szoknom kell még.
  • foxxi
    #3522
    Ez a játék eddig zseniális - kár hogy karbantartás van ( bár csak kb 2 óra )
  • alienenemy
    #3521
    Van már klán, ma reggel összeraktam rá a zsetont. Az a neve, hogy Harvesters. Jelenleg északon vagyunk Gulgrumir ban. Tudunk summonolni akárhonnan.
  • Torzonborz
    #3520
    Tegnap megcsináltam a karim , human warriort. Gyülekezünk valamerre , van vagy klán tervbe véve ?
  • foxxi
    #3519
    Már nem aktuális. alienenemy segített. Köszi