92








  • Aquir
    #92
    :)

  • Aquir
    #91
    (:
  • desigo
    #90
  • Jont100
    #89
    Sziasztok!
    Eladó egy M-es méretű fehér színú digitálisan nyomtatott Wall-e-s póló!
    Ára most csak 2500 Ft!
    Átvétel személyesen, vagy postai utánvétellel lehetséges.
    Ezt a legmodernebb technológiával készítettünk, így tartós és soha nem fog megtöredezni, vagy elkopni a rányomtatott minta.
    A technológiáról olvashattok a weboldalunkon, elérhetőséggel meg mindennel együtt:
    www.polonyomdastudio.hu
    Ha valakit érdekel, akkor írjatok privát üzenetet, vagy a weboldalon található e-mail címre e-mailt. Kérésre tudunk képet küldeni a pólóról. Személyesen megtekinteni a pólót, a weboldalukon található címen lehetséges.
    További jó fórumozást kívánok mindenkinek!
  • Desiderata #88
  • Aquir
    #87
    így elrozsdásodik :(
  • Máté94
    #86
    Hirtelen azt hittem, hogy WALL-E 2. lesz :DD
  • desigo
    #85
  • desigo
    #84
  • w77d
    #83
    én tegnap vettem meg az extra DVD kiadást. Voltak benne humoros részek, de alapvetően csalódtam benne, valahogy a bemutatók alapján többet vártam. Egyszer jó volt. A Burn-E például igaz hogy jóval rövidebb de az tényleg kegyetlen vicces :)
  • seriousrainbow
    #82
    VóóóóóOllLLLLiiii :D ahányszor kiejte a nevét elröhögöm magam azon! jah amugy az a jóember alkotta meg a robotok hangját (mellékesen...) aki a star warsben az R2D2 meg a C3PO-t szóval nem amatőr pali volt :D amugy nekem az eleje elég greenpeaces volt. A felétől meg.. mintha más filmet néztem volna meg... Először szemétkupac majd hiperszuper kamaszoktól-EMOtól-börtöntől-Bűnözőktől mentes csúcs über szuper űrmekdönci.. nem baja, a pixar megint alkotott... Állítólat a csak a szemeteken 1 évig dolgoztak... naja.. a WAll-e MAYA-fájlja meg 168 (!!!) megabájtnyi és a lánckerekének egy alkatrésze több polygonból áll mint a pixar előző filmjének főhőse a verdákból!!! tehát a pixarosok se lazsálnak... bezony... EEEEEEEvAAAAAAAAAAAaa :D
  • desigo
    #81
    IMDBn nagyon bebetonozta magát a 26-ik helyre
    remélem elmozdul majd esetleg felfelé pár helyet...
  • Máté94
    #80
    Off:
    "Hy Chowder!I'm not your boyfriend!"
    On
  • desigo
    #79
    nekem is csak még csak ma sikerült megnéznem
    hihetetlenül érzelemdús egy film

    imádom...

    MO is mekkora volt már :)
  • Tatyla
    #78
    ma megnéztem a nagyobbik lányommal tényleg zseniális hogy meddig lehet fokozni a cg animációt.
    előtte a bűvészes film is zseniális.
  • sgamez
    #77
    Aki még nem látta nézze meg, mert hihetetlen jó!!!!!
  • Neogan
    #76
    Na azért! :D
  • NiGhTM4R3
    #75
    Szeretem az ilyen animációs filmeket, de előzetesek alapján egyáltalán nem keltette fel az érdeklődésem ez a kis robot

    Eddigi reakciók alapján valószínű pozitívan fogok csalódni. Mert meg fogom nézni azért :D
  • Bokafix2
    #74
    Szuper volt a film!! Mint a Pixar legtöbb mozija.
    engem egyébként önkéntelenül is Zax-ra emlékeztet Wall-E, arra a vicces robotra a Benji nevű sorozatból Hej de rég is volt.

  • Aquir
    #73
    Most néztem meg moziban, rettenetesen tetszett!! Vicces volt és aranyos, és sok érzelem volt benne :)
  • desigo
    #72
    sajna nem marad már idő megnézni a nyaralás miatt :(
    majd egy hét múlva pótolom....
  • Neogan
    #71
    Én is láttam a filmet. Egyszerűen hihetetlen mennyire fantasztikus. Eve karaktere tetszett nekem a legjobban főleg a hangja az eredeti, 3 szót használ csak a filmben de olyan hanglejtéssel, hogy több a mondanivalója mint egy nagymonológnak. Kicsit talán az nem tetszett WALL-E karakterében, hogy elég szomorú, kicsit sajnáltam is.

    A lényeg hogy aki még nem látta, mindenképpen nézze meg.
  • davidka003
    #70
    Tegnap megnéztem. Nagyon jó, 10/10.
    Tuti megveszem majd DVD-n.
  • Dynamic
    #69
    Nekem is megvan ez a homályos valami.Azért ne essünk túlzásokba, elég messze van a dvd riptől.
  • desigo
    #68
    háhá vasárnapra van jegyem foglalva xD

  • LasDen #67
    délután megnéztem......zseniális.....egyszerűen nagyszerű.....zseniális....... :D
  • desigo
    #66
    25fps PAL

    komoly felbontás lehet...
  • zoliii
    #65
    Itt van az nfo-ja: Wall-e nfo
  • zoliii
    #64
    Wall-e ábrándozikWall-e és EVE (Eva)
  • desigo
    #63
    nfot...
  • zoliii
    #62
    Tényleg jó a minősége ha nem hiszed szed le akkor.
  • REALista
    #61
    Ja persze...
  • zoliii
    #60
    Miről beszél??? Én már majdnem dvdrip minőségben szedtem le. Már van hozzá magyar felirat is.
  • desigo
    #59
  • LasDen #58
    én megakartam nézni, de ilyen szar kamerásat nem nézek, ahol a kép 3/4-e nem látszik........
  • desigo
    #57
    én kivárom a mozit...
  • Sland
    #56
    kurvajó film volt. én ilyen jó mese? filmet rég láttam...
    aki tudja, minél hamarabb nézze meg, mert naagyon jóóóó! :P
    vicces, poénos, aranyos, jó története van.
    nem unatkoztam egy másodpercig sem a film alatt.
  • desigo
    #55
    szépen gyűlnek a szavaztok

    most már 13,705
  • PrisonMan
    #54
    6. helyen áll a WALL-E az IMDb Top 250 film toplistáján!!

    9000 szavat után 9,2 eredménnyel át fogja venni a világ legjobb filmje címet a Keresztapától. WTF? (Amint frissítik a Top 250-et, mert ott jelen pillanatban még "csak" 8,9-cel áll) Na ez a nem piskóta

  • desigo
    #53
    Tarolt a Wanted és a WALL-E is