47
  • zedow
    #7
    Engem nem ért meglepetés, ha ingyen adnák se kellene egyik sem mert el se indul. Jó nekem az UT1 is, szerintem semmi uj nincs ebben ahhoz képest. A Crysis meg nagy hűhó nagy semmiért.
  • bakagaijin
    #6
    Valóban, a konzol-eladások ennél sokkal durvább számokat mutatnak. Azért érdekes: CoD4 1.6M (X360) + 445e (PS3), UT3 34e Hmmm.... Ja, és a CoD4 számok az csak november.
  • partizan182
    #5
    Pontosítanék: MMO+Sims.
    Szánalmas ami pc-fronton megy.
  • Mythic
    #4
    Jé még talán rájonnek a végén, hogy megéri majd egy kozepes gépre játékokat fejleszteni, mert azt sokkal tobben vennék meg. Lásd én is azért nem kértem Karácsonyra a Witchert, pedig nagyon fasza játék lehet + magyarul van nagyon jó áron, mert nem menne elfogadható szinten a gépemen. Hiába a relatíve olcsó játékár, ha nem tudod futtatni a gépeden.
  • sped
    #3
    Szép lassan eljutunk oda, hogy PC-re csak MMO-t fejlesztenek majd. Hajrá!

    Persze ha nem mindenhol a grafika lenne a lényeg, és nem milliós fejlesztésekről lenne szó, lehet kapnánk érdekesebb cuccokat is. (mint régen)
  • Dany007
    #2
    Nemcsoda... Megmondtam. AZ egész warez ipart be lehetne szüntetni, ha a játékok, filmek Cd-k árából levennének egy nullát. Ennyi.
    Amúgy a Crysistől én is többet vártam volna. Mármint vételt...

    És amúgy ez eléggé szomorú hír is. Mert ha nem lesz nyereséges az elmúlt 1-2 év legjobban Hypolt játéka akkor mi lesz az ? :S
    ergo egyre kevésbé éri majd meg játékot készíteni stb...Bár azért ettől még messze vagyunk szerencsére.
  • djukel
    #1
    Emelje fel a kezét, akit ez váratlanul ért.