78923
  • Caliph
    #78715
  • lwb
    #78714
    Sorcerer kb halott :D Néztétek a malignant hearts-okat season 1-ra? De a patch 1.1 is kicseszett velük rendesen.
    Oké, back at season 2. Addig hanyagolva a játék.
  • Dodo55
    #78713
    #78698, #78696:
    Engem személy szerint sem a kód nem érdekel / érint meg túlságosan, sem csirkét nem szoktam enni amúgy, csak a #78693-ra reagáltam, hogy a szimpla morgás nem fogja a cégeket eltántorítani a felelőtlen üzletpolitikától, ellenben vannak hatóságok ahol még ha nevetnének is pl. konkrétan ezen az ügyön, az a dolguk, azért tartjuk őket fent a fárasztó munkával megkeresett adóforintjainkból, hogy ilyenek miatt ha arról van szó, szívbaj nélkül odarúgjanak a levegőbe beszélő, ám de a pénzünket szívesen elfogadó gazdasági társaságoknak. Mert azt látom, hogy manapság a legtöbben lerendezik egy ilyen morgással ha átverve érzik magukat. Ez persze egyszeri, egyéni esetek vonatkozásában valahol életszerű is lehetne, mert mindenki fáradt, van jobb dolga, stb.. csakhogy az elmúlt pár évben kb. heti szinten találkozni az átlagos hétköznapokban pofátlanabbnál pofátlanabb húzásokkal mindenféle cég részéről és látható az is, ahogyan egyre jobban felbátorodnak és egyre elsöprőbben terjed ez a fajta mentalitás, mert egyszerűen nincsenek következmények. Mondhatni úgy látom, hogy száguldunk lefelé a lejtőn a fogyasztói jogok és érdekek tiszteletbentartásának terén és itt már szerintem az ilyen apró és önmagában vicces eseteket sem szabadna szó nélkül hagyni, mert túl vagyunk minden határon.
  • MerlinW
    #78712
    Last Epoch-ot szoktam felhozni példának, ők már az alfába bele tudtak álmodni olyan endgame mechanikát, ami lekötötte a játékosokat évekig. Ja és már az early access release-re olyan karakter balansz volt, hogy azóta max 1-2%-okat kell tologatni rajtuk. Mindez egy indie csapat első ARPG-jében. A milliárd dolláros Blizz-nek ez nem megy.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2023.07.19. 17:11:01
  • CalebJoe
    #78711
    Eddig is tudtuk hogy nem tud balanszolni a Blizzard de ez már túlzás, gyakorlatilag az összes build ezekre épül vicc az egész.

    Critical Strike Damage: Reduced by ~17%.
    Lightning Critical Strike Damage: Reduced by ~17%.
    Critical Strike Damage with Bone, Earth, Imbued, and Werewolf Skills: Reduced by ~17%.
    Vulnerable Damage: Reduced by ~40%.

    Utoljára szerkesztette: CalebJoe, 2023.07.19. 14:40:18
  • Sunrider924
    #78710
    Na kivancsi vagyok arra az emergency campfire streamre, szerintem egni fog ott minden es mindenki mert a nepharag rajuk gyujtja... ekkora amator balfaszokat lenerfelnek mindent a padloig de az alapveto formulakat es a problemakat ugyanugy erintetlenul hagyjak es nincs semmi olyan valtoztatas ami adna alternativat, ehez mekkora matek kell? Es leirjak developer noteba hogy TUL GYORSAK A JATEKOSOK 444!! Komolyan?, tul gyorsak a forma 1 autok nosza hivjuk be bandikat par sor szoges uttorlasszal mindjart nem lesznek olyan gyorsak, hat ez ok, csak ki a fasz fogja nezni azt a kinlodast amit ez okoz utana?
    En vagom, elbasztak, nem kicsit hanem csunyan, a nagy fogadkozas hogy itt nem ropkodnek majd a milliardok ehez kepest a berserk ripping barbarnal olyan szamot fingott a kepernyore hogy teljes szelessegeben 2 sor nem volt eleg, na itt bukott ki hogy valaki(k) tul hulye a matekhez ebben a csodas "fejlesztoi csapatban" es minel magasabb szintu a kari annal inkabb elszabadulnak a dolgok es ezek az amator balfaszok csak nezik de nem ertik mi tortenik, nosza fussunk neki a csuszkaknak ha lehuzunk mindent a picsaba akkor csak nem lesz ez ilyen sz@r? Nem-e? aztan a jatekos(ok) mint en aki tobb karit huzott lvl 100ig es elvezte azzal most hogy szamolunk el? Nem a sebzesem basztak el mert ahoz tul hulyek hanem azt hogy nem tudok lepni kettot anelkul hogy egy kozonseges mob kettobe ne csapna 10 szintel azalatt amit eddig oda se figyelve speedrunoztam(t60+). Kinyirtak a vedelmet mert megnerfeltek az armort es a hozza kapcsolod aspectet, kinyirtak a cooldownt , teljesen kinullaztak a szintezest, konkretan nem latom hogy megis mit kepzeltek ez utan ki fog bottal hozzanyulni ehez a romhalmazhoz? Ez nem egyszeruen kis baki ez orbitalisan nagy tevedes es akkor ilyen info hogy a legtobb jatekos a sorcerert tolta(na vajon miert, betaba az volt a leghatekonyabb 444!!) na most akkor szisztematikusan szetnerfeltek a classt mert a Blizz azt szereti ha van disztribucio, menjel hulyegyerek jatszal druidaval meg rugoval, hagyd a sorcerert a picsaba..
    Ugy ertem emlekszem meg a Bioware tragediajara, a brand maradt de a legenyseg elment, hat ugy latszik Blizzardnal is hasonlo zajlik, ezek a "lelkes" ujoncok meg jobb lett volna ha maradnak a padlo felmosasnal azt talan nem basszak el ennyire bar ki tudja...

    Utoljára szerkesztette: Sunrider924, 2023.07.19. 14:24:07
  • TBTPumpa
    #78709


  • MerlinW
    #78708
    Ezt azért másoltad be, hogy együtt röhögjünk rajta, vagy csak nem érted mi történik pontosan? :)
  • dantor7
    #78707
    Jelenleg rugózok. Semmi kihivás nincs a játékban. 62-esen toltam le a Fallen Temple-t, kb 50-en kiesett pár legendarym és tök felesleges megnézni a cuccokat, mert csak időpazarlás.
    Talán 2 paragon boardot raktam ki, a másodikat nem teljesen. Helltide-oknál sima volt a 4 láda, már amikor épp elkaptam, Butcher is megfeküdt, csak állam előtte és leabáltam.

    Én személy szerint üdvözlöm a nehézséget, akció játéknak ahol 3-4 képernyőt darálok le egyszerre jó a diablo3 és a poe.
    Ez legyen kicsit más, úgy vagyok vele, de majd az idő eldönti.
  • dantor7
    #78706
    Physical Damage: Increased by ~25%.
    Fire Damage: Increased by ~25%.
    Cold Damage: Increased by ~25%.
    Lightning Damage: Increased by ~25%.
    Poison Damage: Increased by ~25%.
    Shadow Damage: Increased by ~25%.
    Non-Physical Damage: Increased by ~25%.
    Physical Damage Over Time: Increased by ~40%.
    Fire Damage Over Time: Increased by ~40%.
    Shadow Damage Over Time: Increased by ~40%.
    Damage with Two-Handed Bludgeoning Weapons: Increased by ~25%.
    Damage with Two-Handed Slashing Weapons: Increased by ~25%.
    Damage with Dual-Wielded Weapons: Increased by ~25%.
    Damage with Ranged Weapons: Increased by ~25%.
    Damage with Skills that Swap to New Weapons: Increased by ~25%.
    Damage while in Human Form: Increased by ~25%.
    Damage while Shapeshifted: Increased by ~25%.
    Blood Skill Damage: Increased by ~25%.
    Bone Skill Damage: Increased by ~25%.
    Brawling Skill Damage: Increased by ~33%.
    Companion Skill Damage: Increased by ~33%.
    Conjuration Skill Damage: Increased by ~33%.
    Cutthroat Skill Damage: Increased by ~25%.
    Darkness Skill Damage: Increased by ~25%.
    Earth Skill Damage: Increased by ~25%.
    Frost Skill Damage: Increased by ~25%.
    Imbued Skill Damage: Increased by ~25%.
    Imbuement Skill Damage: Increased by ~33%.
    Marksman Skill Damage: Increased by ~25%.
    Pyromancy Skill Damage: Increased by ~25%.
    Shock Skill Damage: Increased by ~25%.
    Storm Skill Damage: Increased by ~25%.
    Summoning Skill Damage: Increased by ~25%.
    Trap Skill Damage: Increased by ~33%.
    Weapon Mastery Skill Damage: Increased by ~33%.
    Werebear Skill Damage: Increased by ~25%.
    Werewolf Skill Damage: Increased by ~25%.
  • MerlinW
    #78705
    Jó lett a patch.

    All Core Stats: Reduced by ~25%.
    Cooldown Reduction: Reduced by ~30%.
    Imbuement Skill Cooldown Reduction: Reduced by ~30%.
    Trap Skill Cooldown Reduction: Reduced by ~30%.
    Lightning Critical Strike Damage: Reduced by ~17%.
    Cooldown Reduction: Reduced by ~35%.
    Critical Strike Damage: Reduced by ~50%.
    Vulnerable Damage: Reduced by ~65%.
    Damage to Crowd Controlled Enemies: Decreased by ~30%.
    Damage to Frozen Enemies: Increased by ~20%.
    Total Armor: Reduced by ~30%.
    Total Armor while in Werebear Form: Reduced by ~25%.
    Total Armor while in Werewolf Form: Reduced by ~25%.
    Damage Reduction from Close Enemies: Reduced by ~20%.
    Damage Reduction from Distant Enemies: Reduced by ~20%.
    Damage Reduction from Enemies that are Bleeding: Reduced by ~25%.
    Damage Reduction from Enemies that are Burning: Reduced by ~25%.
    Damage Reduction from Enemies that are Poisoned: Reduced by ~25%.
    Damage Reduction from Enemies that are affected by Shadow Over Time: Reduced by ~25%.
    Damage Reduction while Fortified: Reduced by ~25%.

    És ez csak a fele, és az összes passzív is kapott 20-40% nerf-et :)
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2023.07.19. 01:09:52
  • TBTPumpa
    #78700
    Megérkezett az 1.1.0a verziószámú nagy patch!
    A teljes Patch Notest itt találjátok!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2023.07.18. 20:32:53
  • PiszkosFred
    #78699
    Manapsag?! Pff, ev(tized)ek ota ez van, egy csoro kis npc eletet eled a nagyvallalatok jatekaban.
  • TBTPumpa
    #78698
    Valóban nem túl etikus dolog ez, de ha valóban fontos a kód, akkor kedden/szerdán menj be a hozzád legközelebbi KFC-be és vedd meg a Diablo-s Hot Wings menüt (keddenként van váltás). Péntek fele már el szoktak fogyni a kódok. De a Facebookon írják is, hogy limitált a mennyiség, így "siess", hogyha fontos neked a kód. Szóval ilyen szempontból be vannak "védve". És mivel ajándékként kapod, meg sem károsítanak, mert alapvetően a kajáért fizettél és azt meg is kaptad. Akkor van gond, ha fizetsz és azt sem kapod meg.

    A héten a KFC a Druidás transmogot adja, jövő héten pedig az utolsó, a Necromancer-es transmog lesz!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2023.07.18. 14:05:37
  • dantor7
    #78697
    Annyira jó, hogy manapság a torkodba is sz*rhatnak a nagy cégek, mindig van egy ilyen alázatos talpnyaló :)
  • MerlinW
    #78696
    Megnézném a hatóság arcát, mikor egy ajándék lópáncél skin-ért teszel feljelentést :) Nem tudom hol élsz egyébként :) A KFC a kaját adja, azért fizetsz. Az hogy olykor jár vagy nem jár mellé valami ajándék, annak max örülhetsz vagy nem örülhetsz. Miután ingyen van, nem sírhatsz miatta. A megtévesztő reklám dologban van 10% igazság, de őszintén, aki pixelek miatt vesz kaját, annak át kéne gondolnia az életét:)

    Mindenesetre sok szerencsét és anyagi hátteret kívánok a KFC és Blizzard pereléséhez :)
  • Dodo55
    #78695
    Ne kapják be, inkább ha tényleg nem limitáltként hirdették, akkor nyomd fel őket ahol csak elővehetik ilyenek miatt pl. megtévesztő reklám miatt a hatóságoknál, a Blizznél meg hibás teljesítés gyanúja, stb...
    Ne legyen már az, hogy mindenért panaszkodunk, aztán meg végül örökké lenyeljük. Ezért etetnek meg hónapról hónapra egyre több dolgot itt Európában az emberekkel. Meg kell nézni mi megy Amcsiban, vagy hogy még 5-10 éve mi volt itt is, amikor még nem lehetett mindent a vírusra, meg a chiphiányra, meg az ukrán háború költségeire fogni. Léteztek olyan fogalmak, hogy színvonal, meg minőség, meg felelősség. Most ha megfigyeled ezeket a kifejezéseket már kerülik is a legtöbb nyilvános kommunikációban, mint a tüzet, mert dolgozni kell értük, mert számonkérhetőséggel járnak és mert az üres duma meg felszínes látszat dolgok viszont könnyen jönnek és ha hülyék vagyunk, akkor még el is tartunk egy csomó lusta és/vagy pofátlan céget jófejségből. Pedig rohadtul nem érdemlik meg, csak már az a baj, hogy sokan elfelejtették hirtelen milyenek voltak azok az idők nem is olyan régen, amikor még bármiért is felelősséget kellett bárkinek vállalnia, aki pénzt fogad el a munkájáért.
    Utoljára szerkesztette: Dodo55, 2023.07.17. 20:20:49
  • PiszkosFred
    #78694
    Keddenkent "fordul" a kod, vagyis akkor menj/rendelj csirkeszarnyakat es kapsz friss kodot. Eddig nalunk mindig volt, sot, ketteszedve a rendelest duplan is :)
  • cikasz
    #78693
    Én direkt ezért mentem a kfc-be és azt mondta a csaj, hogy kaptak összesen 40db kódot. Másik étterem szintén. Bekaphatják, mert nem látom sehol, hogy limitált darabszám!
  • TBTPumpa
    #78692
    Játék a fejlesztőkkel videóanyag:
    Adventure with a Dev
  • MletHUN
    #78691
    Elkelt.
  • TBTPumpa
    #78690
    Közösbe ne dobd be, mert olyan is elviheti, akinek nincs meg a játék.
    Privátot javaslom, mert úgy nagyobb eséllyel jut oda, ahol valóban "szükség van rá".

    De ott a Prohardver-es Diablo IV fórum és a Facebookon is van több magyar Diablós közösség is, szerintem ott is örülnének az üzenetednek (és lenne rá érdeklődés)! --> Arra az esetre, ha itt nem lesz rá igény.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2023.07.13. 14:31:55
  • MletHUN
    #78689
    Van egy Thrumming Axle - Sorcerer pálca KFC-s skin kódom. Írjam ide be a közösbe vagy privátban adjam oda valakinek? Nem tudom mi lenne a helyes eljárás.
  • bendáj17
    #78688
    Én úgy olvastam hogy nem: "Ha a szezon véget ér, akkor ez a hősünk átköltözik majd az Eternal részlegre, és hozza majd magával a tárgyait és minden elért eredményét (leszámítva az adott időszakos cuccokat, mint esetünkben a Malignant Heartokat)"
  • Kojiro
    #78687
    Azt nem tudom, hogy a seasonban bejövő új játékmechanikai elemek, mint pl. az új socketelhető cucc (nemtommostmianeve - legendary gemszerű izé) majd át fog jönni a retailbe season végén, mint a kari vagy sem?
  • PiszkosFred
    #78686
    Kiderul, de elvileg kezdenek valamit a stash meretevel. Siman benne van a pakliban az, amit irtal, hogy ingyen +1 helyet a season journey utolso szakaszaihoz kotik, mint a D3-ban.
  • hawkie22
    #78685
    Lesz egyébként olyan "jutalom" a szezonban, mint D3-ban a season journey-ben? Hogy ha végeztél vele, akkor kaptál plusz 1 stash-lapot? Mert az megérné nekem, 4 oldal a stashben baromi kevés tud lenni több karakter esetén. :)
  • PiszkosFred
    #78683
    A mostani karakteredet ne hagyd abba, jatssz vele, fejleszd, semmi sem valtozik szamara es szamodra. Annyi extra lesz majd jovo hettol, hogy csinalj egy uj karaktert es naponta par percet jatssz azzal az uj szezonalis alttal is, azzal csinalj meg par napi vagy heti feladatot es kesz is, mehetsz vissza jatszani a regivel. De, igy megkapod a kozmetikai cuccokat meg a premium valutat, amelyet megint tud hasznalni a regi karaktered.

    Persze, lesz olyan kihivas, hogy legyel 50-es az uj karakterrel, vagy old meg XY-t WT4-esen, de hat akkor ahelyett csinalsz mas kihivast, konnyebbet es gyorsabban vegrehajthatot. Vagy, idovel elersz oda az alttal is. Akarhogy is, a szezonalis karakterek kesobb normal karakterek lesznek, vagyis ha barmikor is gondolkodtal egy uj class kiprobalasaban, akkor a szezon a legjobb megoldas erre. Ez volt mar a D2 es a D3-ban is.

    (Hozzateszem, a PCG tegnap mar arrol irt, hogy a kovetkezo szezonokban "lehet", hogy nem kell uj karaktert kezdeni a battle pass jutalmakhoz, pont azok miatt, akiknek ez az uj karakteres megoldas ujdonsagkent hat (pedig regi bevalt modszer, volt ladder reset mar az oskorszakos D2-ben is))

    Ha viszont nem lesz uj karakterhez kotve, akkor az viszont azt fogja jelenteni, hogy mindenkinek lesz 1-1 maxos karaktere, BiS cuccokkal es kesz, malmozik mindenki a varos foteren es 2-3 het alatt lenyomja az uj szezont/BP-t. Ertelme? Semmi... A D2-t es a D3-at a ladder reset/uj szezon tartotta eletben evtizedekig, mert mindig visszatert mindenki par hetre/honapra, amig letolta az uj szezont egy uj karakterrel, megint osszeszedve a cuccokat, stb.

    Persze, kivulallonak orultsegnek tunik, mint Komuves Kelemen es tarsai, ujra es ujra es ujra eljatszani ugyanazt, jogosan teszi a fel kerdest valaki, hogy "minek??!!" :) Hat, ezert kell majd a Blizznek a szezonokban elerheto ujdonsagokat ugy utemezni, hogy ugyanaz a D4 legyen, de nagyon megsem, legyen ertelme ujra es ujra nekivagni.
  • TomStorm
    #78683
    Nem újdonság nem a szezon karakterrel van gondom.A BP az amit nyugodtan adhattak volna régi karakterre is.
    Ez nekik is jövedelmezőbb lenne.
  • TBTPumpa
    #78682
  • hawkie22
    #78681
    Én csak azt nem értem, ezen mi az újdonság? A Diablo 3-ban is ez volt, minden szezon új karakter vagy akár több is, attól függöen, mennyire van ideje meg kedve az embernek. Itt az egyetlen különbség, illetve újdonság a Battle Pass. Ami viszont ugye egyáltalán nem kötelezö, mivel csak kozmetikai cuccokat ad, illetve Platinum-ot (666-ot), de azt is csak kozmetikai cuccokra lehet elkölteni.
    Szóval nem értem ezt a hözöngést.
  • TBTPumpa
    #78679
    Diablo IV | Season of the Malignant | Gameplay Trailer
  • TomStorm
    #78679
    Ez milyen hülyeség?Most azért töröljek egy karaktert hogy újrakezdjem és befizessek?
    Hát biztos hogy nem.
    És ha lejár 3 hónap akkor újra ezt eljátszani.
    Na mindegy ez nem nekem szól azt kész:D
  • TBTPumpa
    #78678
    Igen, mindenképp szezonos karakter kell hozzá!
  • TBTPumpa
    #78676
    Legalább tudjuk, hogy meddig tart az első szezon:


  • TomStorm
    #78676
    BP is csak új karakterrel lenne?
  • PiszkosFred
    #78673
    "A negatív effektek amiket az enemyre pakolsz, (vulnerable, stun stb) bárcsak ki lehetne kapcsolni mint a sebzés mutatót."

    Pedig olyan szep szines igy az egesz :D
  • TomStorm
    #78674
    Meg azt se hogy közös a Stash:DD
    Nem tudom honnan vettem hogy nem közös mikor Main.-al mentem pedig előző részekbe is közös volt na mindegy:)
    Jól kidobáltam mindent ami most jól jönne de skineket lehet használni az Alt-al
  • TomStorm
    #78673
    Ja hogy Alt.sztoris karakterek is megkapják mount-ot kezdő városba,ezt nem tudtam..
  • undY1ng #78672
    A druidommal néha-néha ráközelítek és tetszik a látvány ahogyan fel van öltöztetve. :D De természetesen harc közben nincs jelentősége.

    Más dolog.: A negatív effektek amiket az enemyre pakolsz, (vulnerable, stun stb) bárcsak ki lehetne kapcsolni mint a sebzés mutatót.