78966
  • Pukkka
    #56185
    Így van. Valószínűleg, a 367-re rábidelt mondjuk 1kk-t. Így amíg te a fölé nem bidelsz, ő fogja vinni.
  • Különc
    #56184
    367 ezer most az item ára, rátettem 400 ezret, ahogy rányomtam a bidre, már azt írja, hogy "Not Winning" és az új ár, amit felül kellene írnom. Ezt megcsinálta egymás után ötször, mióta nem bideltem azóta nem mozdul az ár
  • Pukkka
    #56183
    Ha miután rányomtál a bid re, és azt írja, hogy winning, és utána rögtön outbid, akkor igen, nagy valószínűséggel bottal versenyzel.
    Ha bidelsz, és rögtön kevés vagy, akkor valaki föléd ígért. Az hogy az ára semmit nem mozdult, az nem jelent semmit, mivel nem a legnagyobb bidet mutatja.
  • Különc
    #56182
    Ha egy itemre bidelek, és amint megnyomom a gombot, instant felül vagyok bidelve, illetve ha nem bidelek 1 óráig és nem mozdult az ára az itemnek, akkor valszeg egy bottal versenyzek, igaz?
  • setuh
    #56181
    Meg megnezem AH-ba,de ha nem tudom eladni tobbert a tied.
  • Tatyla
    #56180
    adok 1 millát érte jó lesz az enchantressemnek :)
  • j0nNyKa
    #56179
    hagyjad, kispesti :D
  • j0nNyKa
    #56178
    anélkül nem értem a tied :)
  • setuh
    #56177
    Most esett,de meg nem lepek ki,mennyit erhet ez kb?Tudom,h tul sokat nem...
  • Petersson
    #56176
    egyszer se tapaszaltam gondot szerverrel, igaz nem 24 órában nyomom.
  • Dondark
    #56175
    Gold most mennyibe kerül kb? :)
  • tom36
    #56174
    te meg vegyél illemtanórát meg fogd be a szád ha csak erre vagy képes
  • Klemice
    #56173
    szia, előbb vegyél egy helyesírási szabályzatot, és tanulj meg helyesen írni
  • tom36
    #56172
    Üdv all

    nemsokára tervezem megvenni a game-t, de halottam 1 ojan hírt miszerint gondok vannak a server- el
    ebben van valami igazság ?
  • jazzy
    #56171
    Igen, főleg a kinti rész, ha ügyesen manőverezel, ha nem annyira akkor inkább a fortified barracks a kinti rész előtt balra és a keep depths 2-3. Lvl1en ilyen ugrálós békák is vannak, simán ölhetőek ha jól kiteolsz. Illetve ha van 1 barbár / monk / wd haverod akkor siegebreaker utáni rész is ölhető, egyedül elég szivatós.
  • sz4bolcs
    #56170
    fuck :D Így jó, hogy nem érti a viccet.
  • sata75
    #56169
    a kovácsnál nem is lehet eladni:(
  • sz4bolcs
    #56168
    Anélkül nincs humorod?
  • Különc
    #56167
    Poruljartal, te vagy az?
  • AssholeHater
    #56166
    Vicc, hogy ez a topic, még nem változott, nem tettek még itt rendet.
  • skinnyman
    #56165
    Hat jah, regen pedig meg durvabb volt, azota jelentosen gyengitettek is
  • pimpi001
    #56164
    jo nagy a nehezsegi szint ugrasa inferno act1 es act2 kozott. olvastam itt tolletek de nem gondoltam volna ekkora ugrast. act1 sima liba, meg a hentes is a vegen, act ketto kis szunyogjai meg siman feladjak a lecket. na lol.
  • skinnyman
    #56163
    Kedve sztem nem sok mindenkinek van hozza mert jo hosszu harc es semmit nem szokott dobni :-) De ha mas nem lesz lehet h majd tudok menni nem sokara
  • j0nNyKa
    #56162
    hozzáadtam a ma küldött battletagokat is, privikre külön nem válaszolok
  • oneal1
    #56161
    na senki nem segít leölni dio-t?
  • Noodlee
    #56160
    A koma se :)
  • Noodlee
    #56159
  • MoLc
    #56158
    mondjuk ez a része igaz,sajnos ez miatt dobtam a buildem egyszerűen nem tudtam tovább menni , belial esélytelen teljesen. Act3 azt mondod esélyesebb ?
  • jazzy
    #56157
    Ez azért lehet, mert rangednek az act2 és az act4 a legrosszabb választások ha az actban lévő szörnyeket nézzük.
  • MoLc
    #56156
    én próbáltam all res nélkül de act2-be soloba úgy hullok ,hogy öröm nézni pedig buffolt 122k damagem volt. meg 310 crit dam... sz.tem egy 200-300 res azért kell.
  • pisztácia
    #56155
    AZt néztem, hogy szinte semmin sincsen all res. Én meg mint régi barbár, elég fontosnak tartottam, de már látom, hogy nem nagyon kell DH.nak a resist. Csak a crit dmg, dex, crit chance, vitality... na majd máskor ezeket veszem figyelembe.
  • pisztácia
    #56154
    Ty.
    Ez a DH nem kispályás...
  • jazzy
    #56153
    EU
    US
  • pisztácia
    #56152
    Üdv!

    Pls egy régi tapasztalt DH, adjon nekem egy jó buildet.
    Köszönöm előre is!
  • jazzy
    #56151
    Még egyszer leírom, az AH nagyon is pörög. Mondjuk nekem nem ritka 5ös valor alatt a sárga sem. Kedvezményezett vagyok.
  • j0nNyKa
    #56150
    én azt kérem amit te szívsz
  • sz4bolcs
    #56149
    Srácok, engem annyira frusztrál, hogy a ratyit a merchatnál kell eladnom.
    Megvan!!... Eladom a kovácsnál.
  • sz4bolcs
    #56148
    Jók a meglátásaid Májkül!

    ...Helyesek az észrevételeid Májkül!
  • oneal1
    #56147
    Valorral kapcsolatban én azt vettem észre pl tegnap act4 en, hogy felmentem venni potiont- és eltűnt az 5ös valor...mondom anyááááádat:D

    AH megy azért csak a régi cuccoka nem sokat érnek az újakhoz képest, ennyi.
    Meg kell nézni az árakat rendesen, megy az!
  • raja
    #56146
    Más is észre vette, hogy ha nincs rajtad az 5 valor b@szik sárgát dobni pedig van rajtad 300MF?
    A dobot itemek 70% nem éri el a 60szintet, ami szinte eladhatatlan!
    Az Ah szinte teljesen leállt.
    A sok belterjes fan most már cserélgetheti egymás közt a kacatokat mert játékos az egyre kevesebb.
    Oda voltak ezzel a paragon újítással de az így egész l..aszt se ér :(