78966
  • attiGT
    #56265
    Hogy került a Btagem oda nevem mellé? látni milyen brutál gearbe farmolok act3 runonként 20 milliót minimum. meg most mindenki zaklatni fog hogy adtam el másfél billió goldot 1347.47 euroért kappe johnnnyka
  • Dr DeViLKiNG
    #56264
    Igen a fasznak se volt kedve ez elött annyit szórakozni vele, hogy minden egyes cuccnál kikeresgélem, így-úgy rendezem. Megvolt a pár fixen vehető/eladható cucc, és még csak a falat se kapartam le a botok miatt.
  • jazzy
    #56262
    Nem is menőztem ők követelték te homár :(
  • attiGT
    #56261
    FEJEZD MÁR BE A MAGDI ANYUS ÁLDJON MEG, HA VAN 50 MILLA KEZDŐTŐKÉD ÉS ÉRTENÉL A JÁTÉKHOZ, AMI ANNYIT TAKAR, HOGY TUDOD MILYEN CLASSNAK MILYEN STATOK KELLENEK AKKOR TUDNÁL AHZNI IS, MOST HOGY TIME LEFTRE IS TUDSZ SZORTÍROZNI SEMMI ÉSZ NEM KELL HOZZÁ CSAK GYORS REAKCIÓ.

    ezért tudnok most pl ilyen jazzykék meg devilkingek menőzni SGn hogy milyen ügyesek ;D
  • jazzy
    #56260
    Ezt értelemszerűen nem neked válaszoltam, hanem Franknak. Csak 2 db 96-os hsz van. Csaló botozók.
  • Frank99
    #56259
    meghajolok...
    de ez hetente(havonta) hányszor is van? Bocs, de ez nem magyarázat több száz milla goldra.

    de mindegy.

    sajnos a való világban nem így mennek a dolgok....
  • jazzy
    #56258
    Lebuktunk, botozunk mind, alja népség vagyunk. Részemről befejeztem, ha az 1796 aukciómat egyenként lefényképezném se hinnéd el.
  • jazzy
    #56257
    Azt a cipőt most azonnal kérem annyiért. :/ Olyanra vadászok napok óta.. igaz 50-60 allresesre, de annyiért..
  • Frank99
    #56256
    akkor nem jól láttam. gondolom ilyen neked rengeteg jött az AH-ban, ja meg esett is (ha már Üvegtigris) .... hogy csak egy csizmára megérte 23 millát költeni..


    ha lenne időm én is vennék pár accuontot, meg kifizetném a pár 10 dolcsit pár botért....

    :-)))
  • Dr DeViLKiNG
    #56256
    Tessék, ettől most sokkal okosabb leszel..
    Aztán mostmár elég lesz a mai nyáladzásból.
  • ToCsEk
    #56255
  • jazzy
    #56254
    1m 575k jött belőle. Most bizonyítottam képekkel, ennek ellenére azt hajtod amit eddig. Ezzel pedig bizonyítod, hogy fölösleges bármit is linkelni és vitázni veled.

    Vannak botok, én nem állítom, hogy nincsenek, de a hülyéken lovagolva simán össze lehet kaparni a pénzt.
  • Daell Drow
    #56253
    En csak WD-t tolok, es eletkepesek a petek. Ma delutan soloban siman vegig mentem ACT 3-n, es azmodant is le csaptam harmadszorra.
  • Frank99
    #56252
    ha jól láttam, 675.000,- jött belőle, vagy nem?

    23 milláért sok ilyet kell eladni de amúgy nem érdekel, csak a Neten 100.000 dps-es majmok verik magukat, akik 1000 ezrelék, hogy botokkal jutottak olyan cuccokhoz, ami rajtuk van. és királyok. vicc.
  • Frank99
    #56251
    ez tiszta Üvegtigris:

    It van ez a szemüveg, látod? 3000-ért vettem. A boltban 300. Na ezzel átbasztak..
    :-)
  • jazzy
    #56250
    Ott linkeltem 3 kibaszott képet, amiről semmit nem takartam ki, nehogy már itemenként leírjam, hogy mit mennyiért vettem és adtam el, csak azért, mert te nem látod..
  • Frank99
    #56249
    egy cipő 23 milla.... nem kevés pénz...

    TUDOM mindenki sokat játszik, naponta 22 órát.....

    itt van -ismét - szegény blöki elásva...
  • Frank99
    #56248
    mert nem írja egyik sem, mit is vett konkrétan, amit jóval drágábban adott el.

    itt a blöki szegény elásva....
  • jazzy
    #56247
    Semmiből. Ez üzlet, semmi más, van ami a nyakadon marad van ami nem. Most van nálam 1 cipő 23 milláért vettem és 19ért árulom, mert nem viszik, ez a kockázat része.

    Frank kérdezz, mit nem értesz? Lehet cancelezni aukciót 1.0.4 óta, mi ezen ilyen bonyolult?

    #55816 itt is linkeltem, ezt 30 milláért vettem és 150 euroért adtam el.
  • Frank99
    #56246
    10 ajró nem győz meg.
    Mit vettél, mennyiért adtad el? ez érdekel. ha nem tűnt volna fel.

    10 milliók nem iönnek csak úgy....
  • berlinboy6329
    #56245
    Már csak az a kérdés,hogy miből gondolod,hogy amit megveszel óccsón, azt el fogják vinni drágábban és nem marad a nyakadon.
  • Frank99
    #56244
    ccccc. ez kevés
  • Dr DeViLKiNG
    #56243
    Goldos ahban rá lehet keresni. Inna gatya 25 millánál kezdődik, a pox meg 150 intes min damages jelenleg 36-ért fut, de lehet inkább átrakom majd drágábbra az estére. 25+35-15(1 euro=1milla)-15%=38 milla.
  • jazzy
    #56242
    Mi volt hogy, megvettem beraktam, változott a kínálat, kiszedtem, megint változott, kiszedtem és egyszer csak elvitték.
  • Frank99
    #56241
    inna vas expand érdekes, hogy is volt pontosan?
    annyi oda-vissza volt?
  • jazzy
    #56240
    Amúgy csak megsúgom, hogy már 3 képet linkeltem be amit epic kurvajó áron vettem és egyiket rmahban adtam el másik 2t úgy döntöttem hordom, de akkor le se szarta senki így nem linkelgettem tovább, most meg azt mondod nem linkeltem sose. Tessék ott a profilom, wizardom setes gyűrűje 14 milla volt, a bracer 300k. Lehet találgatni mennyit érnek.

    A ratyi itemeket tessék nem nézni, vállas, fegyver, offhand, gatya, cipő még cserére szorul. Meg az öv is Witching Hour lesz.
  • jazzy
    #56239
    Tessék elemezgethetitek

    Első
    Második
    Harmadik
  • Frank99
    #56238
    várjuk öreg, sokan, hogyan is csinálod. a faxomnak sem kell a gold, 1xűen kíváncsiak vagyunk, mit is vettetek, és mennyiért adtátok el. Már ha igaz....

    de kizárólag saját btag-al fogadom el....
  • Carmang
    #56237
    "1,5 órát ahztam ma"

    Én meg 40 percet játszottam, és nem esett semmi értékelhető, és még pénz sem jött sok.
  • Frank99
    #56236
    Nem, legyen már valóság!

    Kit érdekel, mennyit kaszált? Mit vett, mennyiért adta el? Eddig ITT egyik sem rakta be, mert 90% botol. Vagy ha nem, miért nem rakják fel? Azt a cuccot már nem tudjuk megvenni, mitől félnek? Persze névvel, kérem, mert anélkül mese...
  • ToCsEk
    #56235
    +1 jaja képet vagy meg se történt (geciirigy)
  • Frank99
    #56234
    tedd ki te is!

    Te, amúgy majd a való világban nézd meg, hogyan is működik egy cég...

    Majd írd ki ide, mikor, ki mikor nem akar fizetni, holott a munkát elvégezted.... egy vicc, amit írtok... Apu-anyu valami közalkalmazott? Ha nem, majd kérdezd meg, hogyan megy a vállalkozás....
  • Frank99
    #56233
    tegyed ki, hadd lássuk!
    Mit vettél, mit adtál el!
    Enélkül mese!!!!!!!!!

    persze egy virtuális világban DE Pistike megkapva a havi appanázst, költekezik. De nem zsemlét vesz..... innentől..
  • jazzy
    #56232
    Legalább 15x leírtam már, hogy tudni kell ahzni, kb 1,5 órát ahztam ma és úgy lett ekkora forgalmam. Nyilván nem fogom elárulni pontosan hogy csinálom, mert akkor magammal basznék ki, de egyet mondhatok, ha összeesküvés elméleteket gyártanék a fórumon, hogy egész nap játszol / botozol, akkor nem tudnám ezt megcsinálni. Ehelyett gondolkoztam és meg tudom. Pedig nekem még 2 cégem sincs.
  • Dr DeViLKiNG
    #56231
    Ma kb fél órát nézegettem rmaht, és 35 milla profit. Majdnem beleszakadtam, olyan nehéz volt.
  • berlinboy6329
    #56230
    Jót tett ez a patch WD-nek,röhögve viszi eddig act3-at,most kell szétszedni a katapultokat,de kurva könnyű.

    Reflect dmg hatalmasat tud szopatni, kell egy kis loh,azon kivül csak minden nagyot üt el kell őket kerülni.
  • gandrus
    #56229
    Ezt vajon szétbontassam a Haedriggel?

    Gladiator gauntlets
  • Frank99
    #56228
    Jazzy!

    Valami diák vagy ugye?

    hogyan jön ilyen értékű cucc? mint Attigt, ugye?

    Normális szintem szinte SOHA nem jön ilyen cucc. Tehát vagy éjjel nappal játék, (és/vagy) bot... ne nézzük hülyének a másikat.
    Innen, mivel nem ismerjük a másikat, ne okoskodjunk.... botok és mást nemcsinálunk (max, exünk, xarunk, néha alxunk) azért nem mindenki tőzsdecápa....
    a bot az bot marad. ennyi.

    az én legend axomat miért nem veszitek meg? olyan király...

    mert az 1.0.4 a botok ugyanígy hordják.... ennyi.
  • jazzy
    #56227
    Én is innen raktam össze a buildemet a jó ötletekből Wizardhoz, mert nem igazán volt jó amit eddig használtam.
  • Lammer
    #56226
    mindegy... nem sirok ;) azert koszi az effortot!