78966
  • Action
    #56345
    120INT,80STR,10%CRIT Chance,46% CRIT DAM,60 ALLRES asszem ilyesmi volt:)
  • Action
    #56344
    Nekem meg szintén patch előtt esett a sok legendary...volt h 1 perc alatt 2 Andariel's Visage...azóta meg semmi.:) Most kicsit jobban járnék vele...:D
  • jazzy
    #56343
    Milyen kesztyűt adtál el 40 milláért tejóisten?
  • who am I 7
    #56342
    ja, diabloprogressen meg is nezheted a 60k-sat, o az elso a paragon lvlnel sztem meg...65os volt tegnap....hat lol.
  • Action
    #56341
    Amúgy tényleg lehet nagyon sokat keresni AH-ban akár egy itemmel is...tegnap vettem egy kesztyűt 90k-ért és eladtam 40millióért.:)
    Ezt csak azért mondom Neked mert Te kételkedtél benne ha jól emlékszem hogy ez működik.Félre ne értsd a dolgot,csak gondoltam megemlítem.:)
    Tényleg csak egy kis mázli kell hozzá,meg kis idő...illetve vki aki baromira nincs tisztában azzal hogy mi is van a birtokában...:)
  • who am I 7
    #56340
    legend drop nekem jobb mintpatch elott, 1250es lukas skorn, 80milles mojo meg egy digger gatyesz..bar jobban orulnek vmi 1400as windforcenak :D
  • Fpocok
    #56339
    Nem kicsit :D
  • who am I 7
    #56338
    a 60000 elit kill es 1mill sima kill az bot gyanús? egyebkent feljegyeztem egy masik format is, 135000 elit kill 280M gold collectesd :D kerdeztem milyen botot hasznal, de kilepett utana :/
  • radical
    #56337
    Nekem meg patch előtt esett hegyekben most meg egy sem pedig ugyanannyit játszok és már 300az MFfem. A random az random.
  • balty
    #56336
    Az biztos, hogy növelték a dropratet, mert nekem patch előtt egy esett csak, most patch óta kettő és kevesebb időm van játszani mint előtte. épen tegnap esett a második:

  • BlazeH
    #56335
    Az kamu hír volt hogy minden 500. után garantált legendary. Felejtsd el.
  • Frank99
    #56334
    hát nem tudom.
    az elmúlt két napban 5 órát játszottunk a gyerekkel.

    1 olyan sárgát dobott, amit 100.000,-ért vittek el, a többi csak vendor, és db-ra sem volt sok. 1,5 óra single volt, Act 2 eleje, a többi idő multi Act 3.... Legendaryt egyet nem dobott, pedig túlléptem a 3000 elilet, azt írták, 500-anként garantáltan dob. Nincs nekem ezzel szerencsém. Bár lehet a patch utántól számolja.
  • AntiHero
    #56333
    Diablo® III FREE Starter Edition Now Available
  • Dondark
    #56332
    Valaki tudna egy linket adni milyen az itemdrop az új patchnél? :)
  • j0nNyKa
    #56331
    +
    de csak btaget, más nem kell
  • Rogerke
    #56330
    Online profilt, battle tage-t kinek kell it küldenem ? : )
  • TurboX
    #56329
    kb. mint tétversenyen a royal flush
  • HUmanHunter
    #56328
    de gondolom nem ez a jellemző?
  • oneal1
    #56327
    nem fogok, de tőled előbb
  • jazzy
    #56326
    Le kell cserélnem majd kisebb fire damage takenesre a sapkát, mert a fire chain keményen megrak :D
  • Különc
    #56325
    Akkor mostmár damaged is lesz és nem halsz meg 15 másodpercenként?
  • TurboX
    #56324
    ha belootolsz egy komolyat az első monsztából akkor elég napi fél perc is
  • jazzy
    #56323
    Úgy nagyjából kész a kis Wizard.

    Öv cserélve lesz Witching Hourra, meg cipő Zunimassa's Trailre, a többi item marad, csak a statok lesznek javítva ha találok jobbat.

    Érdekes ingame 2317 intet ír, meg 680 allrest, kicsit félrevezető, de mindegy, egyébként 68k buffed dps, +12% arcane damage Archonon, +30% elitek ellen és +11% démonok ellen, ami nyilván majdnem a full act3-4.
  • HUmanHunter
    #56322
    hali! mennyire megy a real money ah? napi 3-4 óra játékkal vissza lehet hozni a játék árát?
  • Rogerke
    #56321
    desok *
  • Rogerke
    #56320
    esők vicces ember van itt...
  • clio1616v
    #56319
    654-et ér
  • rhazid
    #56318
    milyen körülmények között halsz meg ?
    csak mert nekem volt olyan hogy pl butcher ellen rámcharge-olt és instant kihaltam mert rossz helyen volt a physical body-m és olyankor meghalsz egyből, de a cd-t rárakja.
  • Daell Drow
    #56317
    Hat en nem igy hasznalnam, ennyi pet melle folosleges pl a fetish. Helyette valami teruletre hatot ami segiti a peteket, pl grasp. Hex-en is varialnak.
  • Jowanson
    #56316
    Spirit Walk
    Leave your physical body and enter the spirit realm for 2 seconds. While in the spirit realm, your movement is unhindered.
    Your link to the spirit realm will end if your physical body sustains 50% of your maximum Life in damage.
  • TurboX
    #56315
    hoppá, nem ártott volna méretezni a képet sry..
  • TurboX
    #56314


    ...ha érdekel, a barbim sokáig használta egy viszonylag alacsonyabb sebzésű de magas loh-es egykezes mellett és bevált.
    mellesleg kapod vele a fjúrit is rendesen
  • andorr1984
    #56313
    Mi a véleményetek erről a WD buildről ? Szerintetek jó, vagy nagyon gáz ?

    http://eu.battle.net/d3/en/calculator/witch-doctor#SiYfPT!adV!cYcYYY

  • Különc
    #56312
    Azért ne törj meg
  • oneal1
    #56311
    köszi!

    mindenesetre azért örvendek, hogy van itt olyan is aki szerint 0-t ér kb...
    Fpocok...
  • radical
    #56310
    inkább 50k minbid 100k buyouttal
  • radical
    #56309
    Tudod az a vicc hogy lescreenshotolni, feltölteni, belinkelni több idő mint rákeresni AHban.
  • j0nNyKa
    #56308
    1) igen
    2) azon a részen, ahol a jelenlegi fegyvereddel összehasonlítja a sebzést, beleszámítja a critet, és minden egyebet is
    3) ok
  • j0nNyKa
    #56307
    az nem olyan rossz ring, párszázezret megér
  • Petersson
    #56306
    Sziaztok!

    Fegyvervásárlási tanács kellene Act3-hoz általánosságban.
    1, Jól gondolom, hogy az átlag sebzésbe gép belekalkulálja a +MIN/Max Damage-t, a +% Damaget és az +Element damaget? Ilyen alapon elég átlag DPS-t nézni?
    2, Egyéb nem kalkulált növelő pedig (Barbárnál) a +critic Dam, +Attack speed és +Str?
    3, Ami pedig barbárnak jól esne LOH és esetleg socket.

    1-3 milláért nézegetek 1 kezest 800 damag, min 500LOH és socket/crit damage-gel. De úgy néz ki valamiről le kell mondanom.... :(

    Ahogy mifelénk mondják: "b.szni is és szűznek maradni egyszerre nem lehet!"