78966
  • saiyanjin
    #56625
    Okés most már vágom, sikerült utána nézni.Ez egy olyan mód amit karakter indításnál lehet kiválasztani ?
  • saiyanjin
    #56624
    Bocs de nem vágom mit jelent és mit takar a HC és az SC ...
  • Noodlee
    #56623
    Persze, ha HC karaktered van, amúgy sehol nem az, ha SC a karakter.
  • saiyanjin
    #56622
    Nightmare difficulty-n a halál az végleges halál ???
  • Rogerke
    #56621
    Te perfect Star-t nézed és igen az 6 milla
  • cataflam02
    #56620
    és egy perfect square ruby 6 milla ? vagy csak én nézem rosszul ?
  • SLICK
    #56619
    persze, van. Nagyo nsok gembe kerül egy jóval anygobb kovácsolása... Tegnap én is kovácsoltam, szóval tapasztalat.
  • Frankie87
    #56618
    Köszi!
  • cataflam02
    #56617
    gemeket van értelme ah-ba tenni ? veszi valaki ?
  • Tatyla
    #56616
    persze a kettő nem függ össze
  • Homlokvillás
    #56615
    A botozók sehol nincsenek a koleszos baráti társaságokhoz képest akik akár 4-en 5-en visznek egy karit non-stop, egymás közt megbeszélve ki-mikor ér rá, hogy az a kari legyen a No.1.
  • Frankie87
    #56614
    Ebben is van azért...

    Ám DH-nak a Elemental Arrow - Ball Lightning skill-jét az is használhatja, akinek a fegyóján nincs lightening dmg?
  • attiGT
    #56613
    én meg nem értem hogy miért veszed támadásnak azt amit írtam, szarok a rokonodra kibaszott magasról elhiheted, és egy büdös szóval sem mondtam hogy botozik az első se a második. mekkora egy pancser fasz vagy a rokonoddal együtt megsúgom :ASD
  • Különc
    #56612
    Mire vagy kíváncsi?
  • Rogerke
    #56611
    nem aztmondtam hogy nincsenek botolók, hanem arra akartam kilyukadni,hogy nem mindenki botozik
  • who am I 7
    #56610
    Na szóval, különc adataira lennék kíváncsi pl.Abból lehetne kiindulni...
  • who am I 7
    #56609
    ok, márpedig akkor botozók nem léteznek, csak gruppen accok :D you win.
  • Rogerke
    #56608
    Nem, valóban nem tudom de a Világ 2. DH, az friendlistemen van mivel kinnt külföldön laknak rokonaim és gyakran látogatom őket. Ők 2 en játtszanak felváltva ígykihozni a dologból a maximumot. De tudod mit rádhagyom te biztos okosabb vagy, és csak a botra van berögzülve az idegrendszered
  • attiGT
    #56607
    az a durva, hogy ebben semmi siker nincs. ez számomra egyáltalán nem olyan mintha valaki egy realmen first 90es lesz pandába vagy nem is tudom mennyi a max szint már ott... oda kell taktika és persze idő is, de nem hetekről beszélünk mint ennél az agyatlan farmolásnál hanem 1 max 2 napról se
  • who am I 7
    #56606
    mert tiéd az account?vagy melletted játszik?vagy mit fogjak föl?100%-ban tudod bizonyítani, hogy nem botozik?akár legyen mondjuk, még este elmegy dögleni, 8-10 órát pl?
    Ki játszik itt a legtöbbet? Hány órája van benne? és mennyi a collected goldja?plusz elite killek..persze, ebből sem lehet 100%-ig megmondani, mivel nincs külön csoportba a normal-nightm-hell-inf elite kills..de 100%ig biztosra sem állíthatod, hogy nem csinálja.Fogd már fel.
  • Frankie87
    #56605
    Te jó ég!!!!
    lvl 90... azért tart már itt az emberiség, mert vannak emberek akik bármiről le tudnak mondani a sikerért. Hihetetlen.
  • Rogerke
    #56604
    diabloprogress.com

    twitch.tv
  • Frankie87
    #56603
    Hányas most a legmagasabb, és hol lehet megnézni?
    Esetleg lehet nézni most is játékosokat, mint anno kungen-t?
  • Frankie87
    #56602
    Én is csak inf act III-ba ölök. Persze nem egyedül, hanem partyval. Ott is a legutolsó (azt hiszem: heart of sin) részt farmolom. Tegnap 7-szer mentem végig, de semmi értelmes nem esett... ma 3-szor mentem eddig, de semmi. Viszontr már 8-as paragonom van. Nekem mondjuk nem is cél a 100 mert sose lesz meg. 10 a cél, onnan nem is fogom nézni majd.
  • Rogerke
    #56601
    de fogd már fel hogy nem botoznak : D
  • who am I 7
    #56600
    inf act3-ban is haladok így..mf cuccal :D ..volt 89-es killem is +12k xp-vel :D de inkább 40-50 körüliek...másrészről, engem k-ra nem izgat, hogy mikorra érem el a 100-as paragont..amíg botozók az elsők.Nekem ez inkább egy könnyítés, h gyúrhatok nagyobb dps-re..és jöjjön az ójró meg a gold :)
  • Amiga
    #56599
    Hali! Már a második karakterrel tolom hell fokozaton, de az egész játékban kétszer dobott nekem legendary cuccost, epicet meg egyszer sem. Miért nem jönnek a magasabb fokozatú itemek???
  • Frankie87
    #56598
    Na igen, videó elején nem tudtam hogy ilyen szettje van. Max a sapkára gondoltam volna...
  • setuh
    #56597
    91%-os bonus exp-evel lehet,h megeri,csak kepzelem mennyibe kerulhet egy olyan set meg a ring...
  • Frankie87
    #56596
    Üdv!

    Lehet hogy nem is inferno, hanem hell szinten kéne paragon-ozni??
    Ebben a videóban n em erről beszél a srác?
  • Rogerke
    #56595
    lehet inkább csak 0/24-ben játtszanak
  • who am I 7
    #56594
    eléggé bot gyanús...elég lenne mazsolázni ezek közül, és mehetnének a bannok :D
  • Action
    #56593
    Tudnátok segíteni abban hogy mit alakítsak még a barbáron, hogy kicsit könnyebben menjen act3-on?Eddig Ghomig mentem el,de elég sokszor megfeküdtem...vagy ehhez szokjak hozzá?:)
    Előre is köszi!
  • Különc
    #56592
    lol
  • j0nNyKa
    #56591
    :DDDD
  • Homlokvillás
    #56590
    Ha jó vagy én adok neked 200-at is óránként, vagy ha tudsz vakolni vagy árkot ásni azért 500-at is:)
  • gandrus
    #56589
    Most ment el kb. 10 perc alatt 15000-ért.
  • Carmang
    #56588
    Akinek van élete, annak több hónap :)
  • clio1616v
    #56587
    2884ért tetted volna be akkor se biztos hogy valakinek fennakad a szűrőjén, se socket se crit...
  • gandrus
    #56586
    Köszönöm a segítséget.

    Dr Devilking!

    Az AH-ban rákerestem, amik hasonlók voltak, jóval drágábban voltak. Ezek szerint azokat is túlárazták. AH alapján tájékozódtam, de az se mindig mérvadó.