78966
  • Petersson
    #56745
    Jómagamnak is patch előtt sikerült 2 legendaryt találni, azóta semmi 320MF-fel.
    Tegnap haver nyavajgásáraújrakezdtük másik karakterrel. Csak +XP-s tárgyakat vettem rá, semmi MF. 2 órát nyomtam csak vele. Erre kedves blizzard meglepett tegnap este egy legendary barbár övvel. Lv18!! JEEEE!!!
    Gondolom most újabb egy hónapig befoghatom pofámat. Lényeg skacok: 0 MF a megoldás!!!!
  • Oriza
    #56744
    Elméletileg úgy van ahogy mondod. Act3-ban több az xp, jobb a loot, de a gyakorlat nekem mást hozott. Act2-ben találtam az értékesebb tárgyakat. Mostanában hiába tolom csak a a Heart of Sin-t és hiába esik 3-4 rare egy csapatból, fos az összes, de nem is kicsit...éljen a random. Valorral, paragonnal, cuccokkal kb. 180 MF, biztos csak nincs szerencsém :) Ja meg abban sincs, hogy tegnap csekkoltam, 10 packból 7 fixen molten, esetleg desecrator (hozzá frozen vagy jailer). Monkkal megyek, 800 allres, simán rommá ég ezekben, tuti véletlen ez is. :)
  • Marfy
    #56743
    Sajnos ezt nem tudom, szinte mindig csak act1-2 ben játszok.
    Igazából még Diablo-t sem öltem meg infernón, de számomra nincs is jelentősége.
  • Lammer
    #56742
    de kar, hogy ketkezes... egykezeskent ekkora LOH, meg socket (amibe mehet a nagy zold) ... eleg jo lenne :)
  • Skill
    #56741
    valaki tudna adni diablo 3 starter keyt?
  • tarti19
    #56740
    Ennyit a legendásakról. Köszi Blizz!!!
  • Frankie87
    #56739
    Én eddig abban a tudatban voltam, ahog act 3 a legjobb hely, farm szempontból. De akkor ma megyek ezeken a helyeken ahol írtad.
    Ám ac I-II-ben kevesebb pontot kapok a paragonhoz, vagy ugyan úgy fejlődök?
    Mert azért az is kell:))
  • Lammer
    #56738
    OFF: En tartok egy regi gagyi kis pendrive-ot (4 csigas), erre a celra boven jo :) Nem nagyon romlik el, es a telepites is folyekonyabb ;)
  • Marfy
    #56737
    Desolate Sands-en, ahol Zoltán Kula egyik darabja is volt.
    Mindig van lent 6-7 elit group.
    Act3-ban "semmi" nem esik, Act1 Leoric Manortól vagy Act2 Vault of Assasin, mind2 már 5 stackkel.
    Act1ben Manor előtt az 5 stack összeszedéséhez tudom ajánlani Festering Woods-ot. A barlangokban fixen van 1-1 group, illetve kint is szokott leni 1-2. Valamint Manor előtt is van fixen 1 és meg is van az 5.
    Jó farmolást
  • oneal1
    #56736
    Imgburn progival sima kepfalj irasa . Csak az iso filet kell kivalasztanod es irhatod is. En ezt max 8x os sebesseggel szoktam
  • attiGT
    #56735
    OFF

    valaki, aki tudja, hogyan tudnék win7 telepítőlemezt kiírni DVDre (csak egy ISO fájlom van, vagy annak a tartalma egyértelműen), hogy be is bootoljon a telepítő újraindításnál, az pls PMben írja le. HÁLÁS VOLNÉK!
  • Frankie87
    #56734
    Vault assasin hol van?
    Én az utóbbi egy hétben, csak act3 utolsó részét nyomtam partiban. Asszem vmi sin a neve.
    És egyetlen egy sárga gyűrű esett, ami nem "annyira" rossz...

    Hol érdemes farmolni?
    Drdevil - az az IK chest hol esett a haverodnak?
  • Dr DeViLKiNG
    #56733
    Ez is tökig lett nerfelve szerencsére.
  • j0nNyKa
    #56732
    The requested URL /galeria/1076410558/10764105581346801783.png was not found on this server.
  • Dondark
    #56731
    Jah és mielőtt irnátok hogy tuti 1 hitelték hozzáteszem egyszer sem halt meg, végig elől harcolt...
  • Dondark
    #56730
    Most toltam egy barbárral publicban siegebreakertől azmodanig másfél óra volt. A barbárról amit tudni kell 8K armor,800 all res,37K health és 180K dps. Igen jól írtam 180.000, és mindenkit kettétört :D.Ha nem látom el sem hiszem :D
  • Dr DeViLKiNG
    #56729
    Vagy ezt én néztem el. Megártott a sok a3 levelup farm...
  • Dr DeViLKiNG
    #56728
    Tessék, ezt az találta, aki az ik armort is. Utobbi egy hétben legalább 1 milliárdnyi cuccot kiütött már...
  • ZOLCHI
    #56727
    Hello !
    Segítséget kérnék.
    Ujraraktam win7-t. Game is fel lett telepítve , de nem akar indulni. "Play" után csak a feladatkezelöben a folyamatok között látom, hogy fut.
    Manuálisan tom patchelni? Mert automatikusan nemigen akarodzik neki.

    Köszi a válaszokat !
  • Hedgehunter #56726
    a jo cuccok eseset ugy kellene szabalyozni hogy minel tobbet nyomod annal kevesebb essen es megszunnenek a farmolo emberkek..

    Ezt csak ugy kiadtam magambol..
  • Homlokvillás
    #56725
    Persze hogy nem lehet eladni a 60-63-as cuccokból csak a legjobbakat, mert mindenki farmol mint atom és tele van átlagos cuccokkal az AH.
    Most tolok egy Monkot 42 jelenleg, bármit találok el bírom adni pártízká goldért mert nincsenek alacsony szintű cuccok AH-ba.
    Arra hogy eladható cucc essen magas szinten olyan pici az esély már...és ez így is marad, bele lehet törődni, max egy új peccs vagy kieg változtat majd rajta.
  • pimpi001
    #56724
    en ugyanigy vagyok. par naponta belogolok, semmi valtozas, es lepek az abba a gameba amit te is tolsz most, de nem nevezem meg.
  • Psychedelic #56723
    Így is kellene, én is 2-3 naponta belogolok, meglátom, hogy se pénzem nem lett több, se gearem nem lett jobb, és már lépek is ki.... vicc ez az egész játék.
  • 1Darton1
    #56722
    Mocskos szemét imperialista népellenségek, nekem sosem esett!
  • jazzy
    #56721
    Ássa el magát mindenki akinek valaha esett legendary vagy set.
  • Dr DeViLKiNG
    #56720
    Nem kell aggódni, majd itt is ki lesz sírva, hogy márpedig A LOOT JÁR annak is, aki negyed annyit nem játszik a játékkal, mint a másik. Wownál sikerült.
  • Különc
    #56719
    Én csak azt várom ki lesz először jelentve mod topikban, mert naponta többet játszik mint egyes emberek itt

    Vagy mert valaki jól kezeli az AHt
  • Ferrari23
    #56718
    Ja és ezt 350% feletti MF-fel..
  • Daell Drow
    #56717
    Nem tudom mi a keves, en csak egy karakterel jatszok. Es abban a jatek szerint 245 oram van.
  • MEdievil
    #56716
    Csekkoljátok az AH-ban a legnagyobb DPS-es Xbow-ot (Warden's Mayhem):)
  • Ferrari23
    #56715
    Ne nyomj teljes act run-t. :D Nekem az új pach óta vagy 11 legendary esett, volt olyan nap, hogy 3 is. Ennek 90%-a vault assasinban. Én csak azt farmoltam. Összeszedtem valor 5 és aztán gó be vault assasin, ahol mindig van 7-8 elite. Valut assasint ha megkeresed és úgy lépsz ki, hogy azt kitakarítottad, akkor resume game-nel oda tesz ki, nem kell állandóan megkeresni.

    Ott kitesz, teleport ki városba, majd wp-vel black canyon, ott 3 elite van, aztan wp-vel arcanus-ba ott meg általában van 2. Így megvan a valor 5. Aztán vissza városba és a TP-n vissza vault és puculás.
  • Frank99
    #56714
    szeva!
    leírták, keveset játszol !!!
    .
    én is csak 145 óránál járok, majd ha (ugyan az soha nem lesz) 1000 óránál dob majd jót....
    :-()

    ennyit a randomitásról..... ugyan.
  • Daell Drow
    #56713
    Hat akkor en mit mondjak? majus ota ha talan 6 legendary esett, persze mind alacsony lvl-es szemet. Setet nem is lattam. Egyszer volt 1 milliom talan, azota letminimumon elek gold ugyben. Az euros dolgokat nem is emlittem.
    Es midnen nap 2-3 teljes act3 runt nyomok, es igy sincs semmim.
  • Dr DeViLKiNG
    #56712
    Mondjuk úgy, hogy ember kérdése az egész. Van casual ismerősöm is, akik mind a3-at farmolják, és így vagy úgy csalás nélkül mindegyik felöltözött magától.
    De igaz, sírni egyszerűbb.
  • Frank99
    #56711
    valahogy így van. jól megfogalmaztad.

    :-)))))))))

    380 MF király... mondom, hogy a királyok járnak ide, a többinek kuss....
  • Frank99
    #56710
    nem, csak úgy néz ki, hogy aki ide ír, annak mindenkinek hullanak a millák, hullanak a nsárga itemek, mert ez így megy.
    De KÖZEL sem. A többi csóringer meg nem ezt látja, és bizony felmerül a bot farm kérdése..

    ahogy a legtöbb esetben így is van....aki meg kevesebbet játszik, az egy láma, ugye? Nem erről beszélünk? Hogy akinek az ágytársa a koleszben nem vereti tovább a másik nyolcban (órában), annak esélye sincs (vagy kiba ritkán) normális itemet szerezni? Mert ha így van, nekünk esélyünk sincs normális cuccot szerezni, hacsak meg nem vesszük AH-ban.
    Írjük már le ezt így. Mert korrektebb.
  • Ferrari23
    #56709
    + akinek 380% MF-fel esik 1-2 jó cucc csak vault assasint tolva , ahol 7-8 elite van, az csak és kizárólag 24 órában játszó szánalmas kis fax, aki macire gyűjt, mert lógatja a farkát egész nap otthon, minthogy eltakarodna dolgozna.

    Ez az ő véleménye kb. :D:D
  • Dr DeViLKiNG
    #56708
    Tehát, aki nálad többet farmol az már botter akkor?
    Olyan emberről beszélünk, aki folyamatosan a wow achievement ladder top10-ében volt, amíg abba nem hagyta azt.
    194str, 149 vit, 79 allres ik chest, mostmár csak 350-400 millát ér. Rá lehet keresni.
  • Ferrari23
    #56707
    Az lehet, hogy csak elkényeztetett a játék kibaszott jó loot-tal pecs után, és most szarul esik a normal :D:D
  • Frank99
    #56706
    alma a fa alatt....

    királyok vagytok, mi meg gyíkok. ennyi.