78966
  • Action
    #57025
    Rendesen rosszul érzem magam hogy ma nem ment a sírás,hanem érdemben a játékról volt szó...:) Bár még korán van...
  • attiGT
    #57024
    Eladó a barbárom gearje, aki olcsón akar felöltöztetni egy MF gearben lévő barbárt, aki act3 farmolásra képes egész gyors haladással az most megteheti.

    irányár: 25 millió gold, 20-ig le tudod alkudni.

    GYORSAN meg szeretnék válni ettől! PM ha érdekel
  • Fpocok
    #57023
    Jegyezd meg az autentikátor kódját és akkor nem lesz ilyen gond. Amúgy már nem kell neked autentikátor, hogy ahzhass...
  • attiGT
    #57022
    Leszedtem az accról az authenticatort majd visszaraktam. Kaptam smst hogy egy security cucc hozzá lett adva az accomhoz, most meg olyan smst küldtek hogy le lett törölve egy :D lol
  • Fpocok
    #57021
    Az vagy.

    Ha megvan az autentikátorhoz a kód, akkor csak felrakod a másik gépen és beírod kódot és voilá.
  • attiGT
    #57020
    megoldottam! geciintelligens vagyok
  • attiGT
    #57019
    ja várjunk winauthot használtam
  • attiGT
    #57018
    Új gépen lépnék be battleneten de ugye nincs fent az authenticator, hol lehet letölteni anélkül, hogy be kéne lépjek oda? Vagy mi a módja ennek ilyenkor?
  • Rogerke
    #57017
    Énis már csak a dh-mat nyomom, mindj 20 vagyok és kiba nagy osztást kap mindenki bármelyik act-ban : DDDD
  • Frankie87
    #57016
    Nekem a kiba nagy dmg jön be. Mondjuk egy jobb elite-nek 1 hit vagyok, de így legalább van kihívás:)
  • Lammer
    #57015
    most nagyon elvezem! :)

    ez a multishot orgia, nagyon beszt :D
    Tiszta sátgán feeling xD
  • Frankie87
    #57014
    Jó is az a DH. Annó nekem is volt, elvittem 23-ig, majd töröltem. Kb 2 hete visszajött a kedvem hozzá, és már 12-es paragonom van.
    Jó class. ha nem a legjobb:)
  • Ferrari23
    #57013
    Kis vault assasin valaki?
  • Lammer
    #57012
    jo, oke... ennyi... megduplaztm a hapemat... es kicsi mikro, odafigyeles oszt ennyi... :)
  • sanyiiiii
    #57011
    Engem mar normalon oneshotolt :P
  • who am I 7
    #57010
    + trail of cinders
  • Lammer
    #57009
    koszonom sracok!

    update: ayay... diablonal terrorban a mirrorom 1 shotolt :DDDD omg... olvastam korabban valaki szenvedett tole, na de az inferno volt :D

    vátsudájdu? :D (sc, vault a mirror elol? vagy nezzelodjek AH-ban mocsok sok vites targyak utan?)
  • who am I 7
    #57008
    a "véletlenül" elcseszett trail of cinders + sp - gloommal iszonyatosakat lehet kaszálni melee eliteknél...1.05-ig természetesen.Bár ő még nem 60-as, de ha rohan és fontos az elit (fontos), akkor hasznát veheti addig...+ loaded for bear.
  • Dr DeViLKiNG
    #57007
    Patch óta a shadow power gloomal jobb, mint a smoke.
  • j0nNyKa
    #57006
    aha, pont elég 15 mp-enként a gurulás, ha ügyesen csinálod, és tényleg csak akkor használod, amikor valamiért jobb, mint a smoke screen (vagy neadjisten pont ki vagy fogyva a discipline-ből)
    cserébe fontos, hogy csak a smoke-ra kell discipline-t költened, az nagy előny

    persze level 60-ig spameltem a vaultot a haladás miatt nyilván :)
    infernon cseréltem ki csak a trumble-t acrobatics-ra

    még valami, a multishotnak a discipline töltő rúna jobb lenne, mint a hatred cost csökkentő
  • Lammer
    #57005
    kerdesem lenne a DH mestertol, nyilvanosan (legalabb mas is okosodik) :))

    mekkora hulye vagyok... elvittem 33-ig a DH-t (mar nem tudtam visszahozni), oszt letoroltem xD... de most ujra kedvet kaptam a temahoz es ujra 31-ik szinten vagyok :)

    kerdes!
    nagyon bejovos a builded, de miert tetted a vaultot CD runara(nekem meg igy early-mid gameben soxor jol jon, ha tudom szpemmelni)?
    egy tippem van: preparation battle scars + smoke screen lingering fog szinergia miatt mar felesleges az ide-oda gurulgatas... igaz? :)

    meg 4 szint nekem es ki is fogom probalni a combot!
    btw: nekem hianyozna a haladas szempontjabol a gurulas spam :))
  • NecroJoe
    #57004
    KÖSZI!
  • ToCsEk
    #57003
    my bad
  • jazzy
    #57002
    Ha nem 2z-vel írtad volna :/
  • who am I 7
    #57001
    kevés dex, és nincs discipline, de szerintem kevés paragonos botozóknak jól jöhet a gold miatt :_) bár kár azért a goldért..ha discipline lenne helyette nem lenne rossz.
  • j0nNyKa
    #57000
    nem rossz, de:
    1) nincs rajta max. discip.
    2) a quiverek ára a béka segge alatti terület alatt van
  • NecroJoe
    #56999
    Nagyon nem értek a quiverekhez, valaki belőné hogy ez mennyire jó?

  • ToCsEk
    #56998
    hát nem jött be a teleport utánam jött :/
    levittem fél hpra, jött 2 klón, volt kb 50k hpja erre rámvert egy meteort, hát annyi is voltam :D
  • who am I 7
    #56997
    teleport fel, ha van...vagy ha nincs akkor futás..de, egy idő után eltűnik a klón.Ha wiz, lehet elég belassítanod kicsit, blizztneki aztán futás fel.
  • Lantee
    #56996
    Na, feltoltam eBay-re a cuccost. Origi játék, egy lvl60-as Monk karival (paragon 3) és néhány milla összvagyonnal. Gondolom túl sokat nem lehet érte kérni, vagy tévednék?
  • Aspyrin
    #56995
    klassz, wd-mnek jól állna :P
  • ToCsEk
    #56994
    wizzaradal próbálkoztam eddig :D
  • j0nNyKa
    #56993
    dh-val? mert ha igen, akkor vagy stunolnod kell a klónodat flying strike-kal (ez a jó megoldás), vagy smoke screenből ledpselned (ez nehéz), vagy kurvamesszire futni smoke-ban, és valahogy messziről lelőni (ez sem az igazi)

    mondanám hogy segítek, de nem hiszem hogy szükséged van még 1 dh klónra :)
  • ToCsEk
    #56992
    segít valaki leölni infernon diablot? eleje sima, de mikor berak terror realm-ba ott élek 3secig :/
  • Frankie87
    #56991
    Nektek se küld aktiváló mail-t a diabloprogress.com?
  • j0nNyKa
    #56990
    szép, grat
  • Crokin
    #56989
    Gratu!
  • sz4bolcs
    #56988
    Amikor megcsillan a kockacukor:



    Igazából ezt kárpótlásnak veszem, mert 3 év masszív diablo2-zés alatt ez volt az egyetlen, ami nem esett. :)
  • tarti19
    #56987
    Azért jó az Rmah, mertamit nem tudsz eladni még goldért, azt euróért megveszik··
    4 erot kerestem a fél millát érő legendarykon...
  • Frankie87
    #56986
    Mindenféle kötözködés nélkül:

    Egy játék arra van, hogy szórakoztasson... ha nem így van, hagyni kell. Erőltetve semminek, semmi értelme...