78966
  • tarti19
    #57826


    Bocsánat...
  • Fpocok
    #57825
    Te meg velünk. Nem látni semmit :D
  • tarti19
    #57824


    Egy goblinból!!!!!!!! Nem hiszem el... sajnos jól kibacott velem.
  • Skill
    #57823
    van itt olyan aki segítene felöltöztetni a friss 60as dhmat?
    ja meg keresek farm groupot. skill#2715
    + eladó gold ha valakit érdekel pár m.
  • Fpocok
    #57822
    Amikor levettem az autentikátort és be akartam rakni rmahba cuccot, paypal volt az alap beállítás. Most raktam fel autot, mert lett új telefonom... és minden alkalommal át kell állítanom balanceról paypalra. Ez az aut miatt van? Eddig nem így volt. Tudom, hogy kis dolog, de zavar nagyon :D
    Közben találtam egy 900dpses egykezes axet, 250int 250vit, sockettel... majdnem nem is vettem észre bankomban, annyi minden szar van benne :D
  • Lammer
    #57821
    3200-ot tudnek most adni erte xD

    vagy egy frissen esett Andariel's Visage-ot xD

    [nincs penze] :(
  • who am I 7
    #57820
    nem komoly, haggyátokmá :D
  • Looooser
    #57819
    mai lootom linkben mert nagy kiskariknak vagy friss 60-asoknak olcsón adom vigyétek
  • Rogerke
    #57818
    ez olyan 1 hetes kihagyás után történt : D
  • Különc
    #57817
    Nekem nincs, pedig WoW előfizetés, Diablo 3, Starcraft 2, Diablo 2 + LoD van az accounton

    Nem kattintok minden idióta e-mailre meg nem adom meg hülyegyerekek haverjaimnak az accountomat akik szintén nem kattintanak hülyeségekre

    Szerk: sőt, nekem kell is hogy valaki be tudjon lépni az accountomra ha van valami, így nekem amíg nem muszáj nem is lesz authom
  • BlazeH
    #57816
    Az ilyen beírásoktól mindig kedvet kapok játszani, aztán 3 óra act3 farm után úgy lépek ki hogy na ma se esett semmi.
  • Davidus
    #57815
    crit meg 30%+ blokk
    peccs után ez jó cucc lesz:D
  • Rogerke
    #57814
    Kicsit meguntam, visszamentem LoL-ozni, mivel még nemvoltak itt a csapattársaim gondolom felmegyek egy kicsit. Első mob:

  • setuh
    #57813
    Kosz!
    Am ezekbol ez a legroszabb amit rololhatott es 40mill az ehez hasonlo vagy szinte pont ilyen es ennal olcsobb nincs,de isten ments,h panaszkodjak :D
  • Lammer
    #57812
    gratu! :)

    most neztem AH-ban, ezeknek boduletes arai vannak... makod volt rendesen :DD
  • setuh
    #57811
    Most esett ez a kis gyongyszem

    Elso set letudva,johet a tobbi :D
  • Noodlee
    #57810
    Ezzel az a gond, hogy csak flémelni jött.
    Ha komoly a komment, akkor beszarááás :D
  • setchoo
    #57809
    Hali!

    Pár héttel ezelőtt én is hasonlót kérdeztem itt a fórumon. Építő jellegű kritikák után most így farmolom Act III-at. Barbár
    A durva eliteknél kell egy kicsit észnél lennem. Amúgy elég szépen adja a Legendary-t. Szépen lassan hízik is a kincstár.
  • ToCsEk
    #57808
    ban
  • MoLc
    #57807
    az kemény :D
  • gosumofo
    #57806
    tiattok letöltittem nkórrol a játék 2. részét meg valami lordot is hozzá van vmijjen javításh hogy 3.ra legyen fell tunningolva ha?
  • Dondark
    #57805
    Az 1.05 patch mikorra várható kb?
    Az itemekből fognak jobbakat a piacra dobni?:)
  • Lammer
    #57804
    ez azert odavag ^^
  • Lammer
    #57803
    juhuuu! talaltam egy andariel's visage-t! :)))

    update: megneztem AH: 9 millios a legolcsobb ami compare evvel... es annak nagyobb a fire damage takene! mondjuk ez mekkora hulyeseg! :(

    act2, vault utolso snake fajter pack... :)
  • Noodlee
    #57802

  • Traky70
    #57801
    Ez valamivel több volt, de gyorsan lehet haladni.
    Barb profil
    Van egy plusz 12% movement speed bracers-em és csizmám is. Ha azokat felveszem, akkor +24% movement speed mellett is marad 78K dps.
  • Pukkka
    #57800
    Értem köszönöm. Igazából az alap kérdés az lett volna, hogy ~50 millából össze lehet e rakni egy olyan dt barbot, amivel félkézzel végigmegy az ember rövid idő alatt act3-on jelenleg.
  • tarti19
    #57799
    Az állítható nehézségi szint miatt. Könnyebb lesz akkor belőni , hogy neked mi a jó s így igazítani hozzá a geart, mert 1-1 stat esetén akár több 10 milliós ugrás is lehet...
    Mivel 1-10 között lesz állítható, így nem mindegy mire költöd el a pénzt, feltéve, ha nem a csapból folyik nálad··
  • Davidus
    #57798
    crit damból inkább 250% a minimum
  • Akuman
    #57797
    Köszi, megnézem mit tudnék összehozni
  • Davidus
    #57796
    minimumok kényelmes act3 farmhoz

    kell 35% crit(mighty weaponnel 25% is elég)
    300%+ crit dam
    800+ life on hit
    35k+ hp
    800+ allres(buffal)

    offhand az dagger vagy sword legyen mert a tornádók pörgését az offhand alapján számolja(sebzésüket a main hand alapján)

    main hand axe/mace vagy mighty weapon
  • Pukkka
    #57795
    Miért érdemes emiatt várnom? =)
  • who am I 7
    #57794
    eleg funny arban vannak a grand planek :D
  • tarti19
    #57793
    Várj a patchig , mert ott jön az új nehézségi szint ami jobb xp/lootot ad.
  • 1Darton1
    #57792
    Igen, de minimális rá az esély, és 10 másodperc leszedni a lockot.
    Bár gondolom nincs olyan, aki auth nélkül játszana manapság.
  • Pukkka
    #57791
    DT Barbal játszik valaki? Mennyire macerás Act3-at farmolni.
    Valami olyasmit keresek DH mellé, amivel minimális koncentráció mellet gyorsan és lehetőleg kevés halállal lehet haladni.
    ~50 millem van fel gearelni.
  • vidu01
    #57790
    http://eu.battle.net/d3/en/profile/vidu-2897/hero/12777348
  • vidu01
    #57789
    Én kb 4 millát költöttem gearre, Ghom kivételével végigmegyek act3on egyedül. 16k dps, 7500 armor, 80k hp, 800 resi buffal. Viszonylag ritkán halok csak néhány kevésbé melee barát pakk izzaszt meg. De összességében betankolom őket gond nélkül.
  • Akuman
    #57788
    Üdv,
    Barbár tippekre volna szükségem, miszerint milyen buildel lehetne infernoban act-3-ban mozogni legegyszerűbben. Nyilván cucc kérdése is de mi az ideális kezdésnek.
    Aki tudna tippeket adni azzal ingame jó lenne megbeszélni. Köszi
  • tibe
    #57787
    Act1-ben még elmegy, de act3-hoz ez már kevés :P