78966
  • Skill
    #57906
    felhúztam egy dht. felöltöztettem és elment a kedvem tőle. :/
    barbárral annyival könnyebbnek tűnik most már.
  • TurboX
    #57905
    2x annyiért biztos

    de azért grat. ahhoz az összeghez is
  • setuh
    #57904
    Csak azt mondja,hogy jobban megeri goldban eladni majd atvaltani,tobb jon ki.
  • LocalPatriot
    #57903
    Azt kihagytam, hogy valós pénzért adó el.
  • tarti19
    #57902
    Én így sem panaszkodom...
    Nyilván nagyobb türelemmel goldból is lehetne pénzt csinálni.
  • Dr DeViLKiNG
    #57901
    Még jóhogy, mikor goldban háromszor annyiért is elment volna.
  • tarti19
    #57900
    Igen az volt az:) 1 órán belül el is ment... Örültem, mint ........... annak:D
  • LocalPatriot
    #57899
    Eladó a full gear-em. Karakter, game nem, csak a cuccok. Értelmes ajánlat PM-ben. Csak egyben!

    http://eu.battle.net/d3/en/profile/LocalPatriot-2631/hero/17375463
  • jazzy
    #57898
    Az ik chestért? Simán jó, grat.
  • Action
    #57897
    Az derék!:) Grat!:)
  • tarti19
    #57896
    177 euro nettoban...
  • Amiga
    #57895
    Mesélj! :-)
  • #57894
    1.0.5 a PTR-en, es patch notes:
    http://us.battle.net/d3/en/blog/7155881/Patch_105_Now_Available_on_PTR-9_21_2012
  • tarti19
    #57893
    Mától nem fogok panaszkodni a játék miatt...:D
    Nem hiszem el, hogy lehet keresni ennyit egy "játékkal".
  • attiGT
    #57892
    már tárgytalan
  • LocalPatriot
    #57891
    Nem szóltam!
  • attiGT
    #57890
    armory link
  • attiGT
    #57889
    19 euroért (azaz egy torchlight 2ért) odaadom bárkinek a teljes barbár gearemet (szerintem a fegyvér ér annyit egymagába), aki paypalra tud most utalni egyből. privi ha érdekel!!
  • LocalPatriot
    #57888
    Itt hol lehet látni az all res-t és a többi adatot?
    http://eu.battle.net/d3/en/profile/Delonius-2787/hero/1777068
  • Dondark
    #57887
    Vitalos andariels visage 150 fölötti dexel az is nagyot tolna azt kifelejtettem :)
    Én szinte sose tolom egyedül ezért nem kell knockback, de azzal a nyillal sztem 15-20K-t buksz kb dpsből a crit damage miatt.
    Mellesleg attack speed+crit chance gyűrűt irtam a manticore miatt:)))
    Sokan mondják hogy lassú a crossbow de én használtam nyilat és hiába gyors de nem éreztem benne az erőt :(
    Most 1.7 körüli attack speedel tökéletes a crossbow

  • mkfdd
    #57886
    Nem veszem magamra van még mit növelnio a gearemben :) Azért ilyen alacsony az attack speed a quiveren mert rengeteget használom a gloomot (jelenleg egyhelyből ki tudom tankolni a elit pakkok 70%át) és kellett a max disc és csak 20-25 millám volt quiverre. Ha perfection alap passzív lesz, smokescreen nem kell mert vault is kiszed cc-ből és shadow power tovább tart lehet nem kell majd ennyi discipline és akkor lecserélhetem jobb quiverre max disc nélkül. Gyűrűknél én is ias+critchance+critdmg-en gondolkodom csak arra még nincs budget :) Amuletten és kezesen ki lehet hozni még +100-100 dexet. Igaz amúgy hogy socketes xbowal magasabb dps-t össze lehet hozni, de nekem túl lassú és nem annyira szeretem. Meg elegem lett belőle az attackspeed nerf előtti glasscannon dh-zásnál. Plusz a knockback iszonyat hasznosnak bizonyult amióta windforcet használok.
  • Dr DeViLKiNG
    #57885
    Ez NEM mutat mindenkit.
  • Dondark
    #57884
    Egy battle taget kérnék :D
    Kiváncsi lettem a gearedre XD
  • setuh
    #57883
    Nah ez az...
  • Dondark
    #57882
    Az armorod meg az all res tökéletes egy dh-nak .
    A sebzésed kb meg kell duplázni hogy zsír legyen:).
    Két gyűrű:attack speed,dex,crit chance,vital
    Fegyver:Socket+crit damage+attack speed 1200körülire magyarul Manticore:). (esetleg 100 fölötti dex még)
    Quiver: Kevesebb chance, 15% vagy fölötti attack speed.
    Nem okoskodás volt ne érts félre pusztán jó tanács ugyanis látom hogy nagyon kevés a crit damage :)
  • who am I 7
    #57881
    Nem kell komolyan venni :D bár nem szabad full tankra gyúrni..de még mindig kifizetődőbb lesz soloban (későbbi player "x"nél coopban is) a tank féle gear...én mondjuk nem érzem magam tanknak, bár unbuff 730 all res van meg 50k life..emellett, buffolva 140-150k dps és 375mf.Szóval, én is inkább a balancra megyek..de legyek inkább több ütés egy mobnak..mint, h hullára kiteolgassam magam, meg 10x respawnoljak 1 elite pakknál..Ami engem érdekel, az mf cap különböző players beállításoknál majd..és jó lenne tudni, h lesz-e értelme mf gearrel menni, a dupla,tripla akárhányszoros erősségű mobok ellen..ott azért már glasscanonnal soloba esélytelen lesz :D:D:D:D:D
  • sata75
    #57880
    nem érzem, hogy bármit is kapott volna a monk, némi nerfbunkót kivéve:(
  • mkfdd
    #57879
    Nem full tankban vagyok inkább balanszra törekedtem.
    http://eu.battle.net/d3/en/profile/Delonius-2787/hero/1777068

    Egy socketes fegyóval, több dexxel a kezesen meg jobb gyűrűkkel, amulettel meg lesz a 80-90k dps is és magasabb paragonnal összejön majd a 100 is ahogy számolgattam. Ha meg nagyon alacsony még úgy is a dps, chest lecserélésével is összejöhet még +200 dex.

    Lehet hogy fele annyi idő alatt ölöm majd az eliteket, de legalább nem kell annyit kiteolni mint glasscanonnal, spórolok időt majd a halálokon is és nem lesznek frusztráló 1hitek max genyább eliteknél.
  • setuh
    #57878
    Monknak is.
  • Looooser
    #57877
    wd-nek adhattak volna még egy kis pluszt
  • Hegi90
    #57876
    gratulálok faszfej blizzard
  • Dondark
    #57875
    Jah és a 4. egy magyar srác sztem ^^
  • Dondark
    #57874
    Itt nyomon lehet követni minden játékost.
    27 embernek már megvan a 100as paragon :D

    link
  • TurboX
    #57873
    viccelsz?
    "azok" után nekem ez a hír maga a kánaán:D
  • pimpi001
    #57872
    pcguru diablo 3: ime_az_1_0_5_patch_szepsegei
  • Noodlee
    #57871
    Nagy az öröm :)
  • Dondark
    #57870
    Tényleg sok időt el lehet fecsérelni tank gearben.
    Mostanság egy tanknak is úgymond kell 50K dps minimum. :)
  • Fpocok
    #57869
    Ebben most... igazat kell adjak neked.
  • LocalPatriot
    #57868
    24 elit-ből, 19 reflect dmg-s... de imádom DH-val.
  • who am I 7
    #57867
    nyilván tank gearben nem választja azt a passzívot.Márészről nem vagyok benne biztos, h dmg gearben 5runt csinál addig..ahányszor hal...jó tank gearben is haladhat gyorsan, és szar dmg gearben is haladhat lassan :D