78966
  • radical
    #58426
    Van egy achi amihez Ghom's Log kellene egy Half-eaten Guardból ami a Larderben fekszik. Már lementem 20x és mindig csak gold esik belőle vagy semmi. Nem tudjátok hogy bugos-e?
  • horpeti
    #58425
    Mondjuk, ha azt nézem, akkor az elmúlt 30 órában jött nekem is 3-4 legendary meg egy set (abból talán az elmúlt 15-ben van MF-em).

    Igaz az előtte levő 150-ben nem nagyon. De akkor lassabban is haladtam (tank barb, kezdő játékosként), meg MF nélkül is, meg nem is kimondott farmolás volt, hanem játékkal, karival ismerkedés, csak a végén farmoltam, azt is act2ben, mert nem tudtam 3ba menni vele (aztán 1.04-nél igen, de aztán váltottam DH-ra), meg nem volt paragon lvl se akkor még, stb.

    Szóval ilymódon nem is annyira irreális a legendary dolog, főleg ha hatékonyan is csinálja az ember.
    Igaz, eddig egy nagyot találtam egy inna pantot, amit eladtam 30ért, a többi az kukázás volt. :) De az is igaz, hogy akt3at csak kb. 25 órája nyomok, hatékony farmként még annyit se.
  • horpeti
    #58424
    Ja, az úgy nice. :DDD Akkor úgy szépen jön minden, paragon is.
    Nem is értem, Blizz mit fog csinálni, már most marha sok embernek van nagy paragon szintű karija, aztán nemrég jött csak ki... Mivel itt nincs karakter reset, mint D2ben, viszont a fejlődés D2 ütemű, ha nem gyorsabb.

    Persze ha minden kariból akar az ember egy magasabb szintűt, az sok idő. :)
    Meg hát sokan nyilván nem játszanak annyit, de a HCk hamar kijátszák ezt is.
  • Lammer
    #58423
    sajnos tegnap nem esett, mivel dolgoztam :DDDD

    de ma, ha felkelek, akkor nekiindulok par kornek... :)

    (hmmm, nem tudom, de napi atlag 10-14 rangeben mozog)
  • horpeti
    #58422
    Kipróbálom akkor majd a multit is, csak nincsenek ismerőseim (akik vannak, ők nem játszanak annyit emiatt gyengébbek is), és random emberekkel nem dob fel. Egyedül hatékonyabban mentem előre.

    Egyébként ha van itt valaki, akihez lehet csatlakozni, csapatba, akkor szívesen megyek.
    De a lenti szájkaratéból azt veszem ki, hogy az én karakterem messze elmarad attól, amit ti képviseltek. Vagyis visszahúznám a csapatot. :D

    De persze attól még jó lehet, én szeretek csapatban, azért is csináltam a tank barbárt, csak aztán nem lett csapat és amikor áttértem a DH-ra akkor 2-3 milliós gearből minden nagyobb nehézség nélkül elmenve info diabloig kicsit azt mondtam, hogy miért is a barbárral szarakodtam eddig (1.04). :D Meg tetszik is a DH, nekem való. Csak hát csapatban lehet gyengén muzsikál, magányos farkas, mint D2ben az amazon. :)
  • horpeti
    #58421
    Az szép.
    És mennyi a paragon leveled? :)
  • LocalPatriot
    #58420
    Én eddig a kiscsajjal mentem (kb hetente esett egy legendary), de multiba nekem valahogy sokkal jobb a drop.
    Tegnap 4 legendary 3 óra alatt...:) (A héten kb 10 esett)
    Persze MF hidegen hagy... kb 0.
  • horpeti
    #58419
    Amúgy megy valaki még DH-val?
    Milyen followert használtok?

    Nekem bejött a fagyasztós scoundrel, bár pont az MF miatt gondolkodom, hogy átváltok enchire, vagy templarra. Bár ennyire nem kéne "szarrágónak lenni". :)

    Viszont a 300-tól messze vagyok a 12es para lvlel (193 MF).
  • horpeti
    #58418
    Érdekes kérdés az MF. Eddig 70 óra DHm, és 110 óra barbárom van (áttértem DH-ra). Találtam kb. 5-6 legendaryt (+1 set) a DH-val, barbárral is néhányat.

    Kb. 15 órája váltottam át 190 (+75) MF-re a 20-30ról.
    A set item még előtte esett. Utána azt tapasztaltam, hogy sokkal több a rare, és esett 2-3 legendary is. Szóval talán picit sűrűbb lett, de nagyon messze vagyok a napi 1 legendarytól.

    12 a para level most - amúgy utóbbi időben jöttek a legendaryk, kérdés para lvl vagy az mf miatt.



    Lammer: te mennyit játszol egy nap? A napi 1 az kb. hány óra játék után jön?
    Nyilván ez csak irányadó, mert más ütemben haladunk, stb. ,csak érdekel.


    Korábban azon a véleményen voltam, hogy a paragon lvlt húzom, és mindent megteszek érte (gyorsabb haladás), aztán kb. 15-20 órája átváltottam az MF-re, mert akartam egy kis találás hatékonyságot is növelni. Végülis szemre láthatóan megérte, viszont azt nem tudom, hogy a Paragon vagy a az mf fejlődésére estek a legendek.

    Minden esetre nem semmi a napi 1 legend, ha 5-6 órát játszol, akkor is. :) (lehet 18at, nem tudom :D)
  • Petersson
    #58417
    Kiegészítve:
    For example, if a monster has a 4% chance to drop a 6-affix rare item and you have +50% magic find, it now has a 6% chance to drop that item.

    Maradok 300MF verziómnál. Cimbimnek 200MF-je van, akivel együtt nyomulunk és általánosságban több és jobb rare cumó esik nekem. Legendary kapcsán viszont befogom a pofám, mivel eddig csak a 60-as szintig felhúzós időszakban találtam 4-et közel 0MF-fel, azóta semmi. :)

    Dondark karija ütősebbnek tünt számomra, de who am i-nak nem véletlenül lehet több pénze... ennyi.

  • Sunrider924
    #58416
    Erdekesseg a dologban, hogy mar meglehetosen regota ismert egy hivatalos allaspont az mf-el kapcsolatban magic find -game guide
    Kiemelek 3 dolgot, hogy meg erthetobb legyen:
    -When a monster drops an item, Diablo III randomly determines the item’s quality from a chart that includes item quality
    -Item quality is checked in the following order:
    -Legendary
    Meg egyszer, ez a hivatalos magyarazat, nem az en vagy a mas velemenye.
  • sz4bolcs
    #58415
    Én azt elhiszem, hogy te ezt gondolod, nekem csak az volt a kérdésem, hogy miből gondolod ezt. Hogy van-e valami érved szubjektív megérzésen kívül, amiről leírtam, hogy miért nem lehet helytálló.

    Kiforgattam a szavaid? Visszamásoltam a kérdéses mondatot elég autentikus forrásból..
  • Dondark
    #58414
    Szerintem az mf a rare itemekre hat, a legendary drop random és paragont tudom elképzelni ami alapján jobban dobhat(beleölt játékidő alapján).
    Látom imádod más szavait kiforgatni gondolom az élet sokat bántott hogy ezt teszed!:D
    Sok sikert az életben ;)
  • who am I 7
    #58413
    elég sok :) legend és set egyaránt.
  • sz4bolcs
    #58412
    Tessék: #58354
    Idézem: "Mellesleg az mf-nek nincsen hatása a legend dropra az teljesen random..."

    Legjobb érved eddig eme teória mellett who am I 7 karijának belinkelése (noha ez az infó még arról sem mond semmit, hogy neki hány legendary esett). :D
  • sanyiiiii
    #58411
    Ehhez elég ~100k dps átlag, esetleg egy kicsit több, ami manapság azért nem mondanám hogy különösen nagy.
  • sz4bolcs
    #58410
    Azért vicces, hogy ebben a hozzászólásban kb. elismered a paragon szintek és a legendary drop gyakorisága közti összefüggést. :D De az mf-nek tuti nincs hozzá köze..... :D

    Még1x: Miből gondolod ezt?
  • Dondark
    #58409
    3-4 emberhez csak akkor kell nagy dps mindenkinek ha 1-1,5 óra alatt speedfarmolod egész act3at.
    1 elit 5-10 mp max általában ha jó a banda.Én nem fogok más miatt szívni az tuti
  • Dondark
    #58408
    Elhiszem hogy leszarja mindenki csak arra világitottam rá hogy milyen karakterrel rendelkező emberek szidják mások karakterét, teljesen bevakultak az mftől:).
  • sanyiiiii
    #58407
    3-4 emberhez csak akkor kell sok dps ha a többieké szar :D

  • oneal1
    #58406
    hali!

    eladó ez a pár cumó, beteszem hátha érdekel valakit vmelyik:)



  • Systore #58405
    Azmodan ma dobott natalya cipőt, 55 millióért vitték is.
    most meg egy skorn :D

  • jazzy
    #58404
    Egyébként leszarja mindenki a dpsed is meg a teóriádat is, ha nekik az mf tetszik arra gearelnek, semmi közöd hozzá, hadd csináljanak azt amit akarnak, kösz, hogy megengeded.
  • Dondark
    #58403
    ÉN a randomot mondtam már bocsi...
    0 mf visszamásolnád?:)
  • Lokker
    #58402
    "Küldjék ők a hivatalos blizzardos bizonyitékot hogy mennyit hat rá:D!"

    Ember, te ennyire buta vagy? TE erőlteted itt a 0 mf-es tézised NULLA bizonyíték nélkül, így mégis mit vársz, hogy reagáljanak az emberek?
  • Dondark
    #58401
    Miután a többiek felháborodtak a véleményemen hogy randomnak tartom az egészet meg bizonyíték kértek mit vártál?:)
    Küldjék ők a hivatalos blizzardos bizonyitékot hogy mennyit hat rá:D!

    "Amire a te hiper szuper, csilivili, dps e-penis karaktered nem képes"
    Ezt még mindig nem értem:)All resistben jobb a karaktered elnézést így tényleg képtelen vagyok, +1000armor nekem hoppá;)Mellesleg várok a megfeleő cloakra hogy több hp legyen.

    Köztünk az a nagy különség hogy te soloban tolod ahová egyszerűen nem kell dps, 3-4 emberhez meg kell.Ne gyere nekem azzal hogy fehér sebzés, 25-30K leirom ide tessék de minden 2. lövésem crit ami 200-300K simán lehet.
    Nem birom elképzelni hogy a fehér sebzéssel jössz, ennyire buta és sötét nem lehet valaki XD.Neked oké hogy csak azt látsz mert 13% a crit chance igy már megértem:D.
    Nem néztem le senkit csak olyan emberek mint te okoskodnak miközben nem látják át az egészet;). Nézzél pár buildet légy szíves aztán okoskodj,de ők is hülyék tudom mivel van crit chance és nem full mfben tolják:).
    DPS unbuffed 128K(mindenféle passziv sebzésnövelővel)
    Mit mondtál neked mennyi is kisokos?:)
  • who am I 7
    #58400
    Ne legyél buta..szúrjál be plz egy act3-as fehér sebzést, steady aim nélkül.Csak, h nevessünk egy jót :P:D

    Még kb egy 5-8% critet bedobok (ha paragon 70 körül leszek), de marad az ss, a te szetted meg nem igazán izgat, elhiheted..és valóban soha nem leszek a közelében, mert én több vagyok 1 ütésnél, nem úgy mint te :D max critre pedig pár%-kal, ha jobb vagy, nem gáz :D de mondom, ennyi.Még oltogathatsz, nincs kedvem belemászni jobban az epenis háborúdba :)
  • who am I 7
    #58399
    Amúgy nem volna veled problémám, mert végülis mf-ed is van, meg dps-ed, csak nem értem a többiek leszólását, ez ügyben..mármint, a stílust, amit elő adsz, nem vótátemindigilyen :P
    Ad1:Semmire nem tudsz alapozni mf ügyben, mégis leszólsz mindenkit.Ha lenne egy papírforma, egy log,vagy bármi config a blizztől, amit mutogatsz, h gyerekek ez hivatalos, az mf-et így számolja, xy tárgyaknál ez oké, bár a tahó stílust, itt is fölöslegesnek tartanám.
    Ad2:Annyira vagyok skót a karakteremmel, amennyire szükséges (magammal nem vagyok skót, aki felnőtt az valószínű érti, h mire célzok evvel, de nekem nem fontos az e-penis, ebből a korból már kinőttem, inkább a balance-ot keresem, és jobb helyen van számomra a számlán az eddigi több száz eur).Eként ami rajtam van cucc, azzal simán farmolom 400 mf-el act 4-et, ráadásul elég gyorsan...SOLO-ban.Amire a te hiper szuper, csilivili, dps e-penis karaktered nem képes :D még jóval alacsonyabb mf-ben sem csak, h tudd, ráadásul 10x többe kerül (mp-ről meg még nem is beszéltünk) :D.Másrészről a steady aim, kb fele annyira kamu dps számláló, mint az SS...az a 10 yard az annyira fölösleges, mint ide okinava.Persze, ha hátulról pötyögsz, suttyomban, úgy valóban érhet valamit olykor-olykor...de, akkor sem értem, mire fel a nagy arc?Szerintem beszélj normálisan, fölösleges a fellengzés.
  • Dondark
    #58398
    Mellesleg téma lezárva nálam, sejtem milyen módon vannak felépítve azoknak az embereknek a karakterei akik felháborodnak ha nem hiszek a magic find legendary-re hatott titokzatos erejéről. Saját vélemény , én a randomot tartom valószínűnek vagy paragon level szerint.
    Who am I 7 rajtad meg elcsodálkoztam hogy leszarozol egy olyan buildet aminek a közelében sem leszel jó ideig ráadásul ott vagyok friendlistben így láttad korábban.
    40K valós (ss nélkül) dps jó az neked a medzsikfájndoddal együtt act1re.
    ui:nem a lenézés volt a célom az előbb csak az elrettentés hogy egymás mellé linkeltem a kettőt, csak ilyen emberek védik a magic findot foggal körömmel...
  • Dondark
    #58397
    Szerinte az enyém szart se ér akkor az övé?:)
    Mielőtt írnátok hogy ott az magic find nálam én a rare itemek miatt használom.
    who am I 17
    Dondark

  • Dondark
    #58396
    Mivel a mikrofon végig megy és dumálunk így társaságnak nevezem:D
  • sanyiiiii
    #58395
    Te honnan szedtél olyat hogy társaság ebben a játékban ?:D
  • Dondark
    #58394
    Nah csak ne szólaltál volna meg.
    Te magic findra alapozod az egészet nyilván nem fogsz más állítani...
    De te még a rosszabik eset vagy mivel az összes crit chance-t feláldoztad a magic find miatt mondván ott a sharshooter ami add crit chance-t.(1lövés és kidobott skill):))))
    Miután megemlítettem neked hogy a 0-val egyenlő a crit chanced, azután voltál hajlandó venni egy félértelmes quivert.
    Te vagy a nagy farmoló aki eladja a cuccokat igazi pénzért a saját karakterével meg skót, mert 10 millát nem ér miközben több 100milláért adott el cuccokat...
    Monster power level 2-3között van a mostani helyzet és lazán tudnék haladni de nem vagyok FOREVER ALONE játékos már bocsi ezért társasággal tolom;)
    A sok magic findal kétlem hogy olyan sok mindennel többet találtál volna nálam, a játékélmény meg össze se hasonlitható azzal akinek tényleg 130K a dps és nem csak parasztvakitás mint nálad a sharpshooterrel:)


  • who am I 7
    #58393
    szerintem azért, kicsit fogd vissza magad :) ha nem számítana mf, akkor akik itt mf nélkül rohangálnak, folyamat tolnák be a sok set, meg legend itemet.Másrészről, a karaktered soloba, szart sem ér..mp levelen pedig, jó, ha 1-esen tudod tolni majd.Persze, lehet hívni a többieket mankóba, és tenni a nagyot, de azért, nem kell olyan fellengzősen lámázni.
    Kicsit elszaladt nálad a ló..meg pár kis értetlen társadnál.Játszogassál velük, ha meg nincs értelmes, megalapozott és bizonyítható érved, akkor inkább ne böfögd tele a topikot.
  • Masakari
    #58392
    Támogatom a pofára megy dolgot,én set itemet még életemben nem láttam pedig nem 2 percet töltöttem már el a DH-val, és legendary is kb havonta 1 esik(ha szerencsém van,és nem gyök 2 az MF-em).
  • transceps
    #58391
    Sziasztok az alábbi problémával találkozott már valaki?
    Az öcsém abbahagyta a diablót kb. majus környékén. Most kért új pass-t mert a régivel nem tudott belépni. Passreset után a Blizzard accountra belépett megvolt a jatek es be is tudott lepni de a battletag-je megváltozott.
    A régi nálam fel van véve friendlistre és azóta nem lépett be vele senki, de az újat is fel tudtam venni?
    Persze az email-re basznak válaszolni vagy 1 hete.
    Lehetséges a blizz account alatt hogy megváltozzon a battletag?
    Köszi
  • Dondark
    #58390
    Te meg tényleg naiv vagy és hiszel a télapóban?:)
  • sz4bolcs
    #58389
    Te tényleg nem nagyon érted, mit jelent a valószínűség, igaz? :D
  • Dondark
    #58388
    Mellesleg nekem 300milla fölötti witching hour esett ládából...nesze neked medzsikfájd.
    Aztán 4 napja találtam két zöldet 2 perc alatt, rá 30percre még1 legendary! :D
    Még hogy nem random....kacagok a sok lámán akik a medzsikfájdra alapoznak:D
  • sanyiiiii
    #58387
    Működik MP10en a WW DH :D