78966
  • Frank99
    #59951
    amúgy abszolút nem érdekel (irigység?), de mintha egy kicsit (nagyon...) dicsekednél, és nagy arcú lennél nem?

    Vagy a fele sem igaz, amit ide kipakolsz...

    ez a két lehetőség van....

    :-)
  • Frank99
    #59950
    nem akarok flamelni, ezért voltam a partvonalon nemrég.

    nekem a RANDOM az érdekes.... egy vicc, amit ide kiraksz, az egész SG játékostársadalom (sőt sztem más oldalakkal együtt sem...) nem kap annyit, mit te... jó lenne tudni, valójában hogyan is müxik a drop...
  • Lammer
    #59949
    irigykedsz a forintot nem ero natara (160K?)? vagy mi? java resze szemet... ok, ma osszeszedtem belole egy kis casht... gyorsan el is koltottem egy jobb diggersre (90M, 2 socket, 254 int, akkor raktak fel, szvsz jo vetel volt), meg nezegetek witchinget, csak olyan rohadt dragak a jo allresesek, es megint le fogom tenni magam nullara :S

    pl. amit nata mellett talaltam sarga wandot, 10X annyit er, nem minden a legend...
  • Frank99
    #59948
    lehet igazad van....
  • Frank99
    #59947
    annyira unalmas, hogy csak na..

    ahogy nézem egy valakinek xarásig legendary,másnak meg 500-600 óráig semmi????

    hogyan is van ez????? ez egy vicc... ez a véletlen?????

    de mindegy, már amúgy sem játszom ezzel a fossal....
  • Lammer
    #59946
    imagerz meghalt? :C

    mindegy napi 11-ik egy unity, ami meg jo is nekem
  • attiGT
    #59945
    megmondom mi hiányzik a játékból, offline mód amit szét lehetne hackelni, beállítanám hogy 1000000000000%os legyen a drop rate mindenből essen az áldás maxos rollokkal. fél órát játszana mindenki vele majd visszamenne livera és nem lenne ennyi stressz :D bár a mai meg a tegnapi napom eddig a legszerencsésebb volt dropok terén diablo 3as karrierem alatt.
  • rage
    #59944
    Tegnap óriási meglepetésre esett nálam is egy legendary
    Kb 160 óra alatt ez volt a harmadik. Act3 inferno, mp3-ban, valor 5-tel 350 mf-fel.
    Egy Stomrshield volt, AH-ban akár 4000 goldot is adnak érte :-))

    Én már tényleg nem tudom, hol, merre s hogyan mászkáljak, hogy ne csak két havonta essen egy :-D
  • Lammer
    #59943
  • Psychedelic #59942
    Hmm, most pl. 2-es nv stackel, egymás melett álló 2 sima mobból esett 2 legend. Star of azkaranath amu, meg IK fegyver. Semmit nem érnek, de ez totál vak szerencse.

    Lammer annyiban különbözik a többi embertől, hogy neki az ilyen vak szerencse helyzetekben, IK és Natalya chest esik. :)
  • Cortinaar
    #59941
    na átállítottam Mp3-ba és ugyan nem esett semmi jó, de 3 legendary drop volt 1 óra alatt, illetve több esetben 3-4 sárga esett a pakkokból. hmm. Roppant érdekes, mert MP4-ben meg 10 run alatt 1 szett, semmi legendary és sárgákból is nagyon kevés. Ez mi? Átváltok Mp1-be és megnézem ott is. :D Biztosan állítgatják a droppot,. az már bebizonyosodott. Egyik lila miniboss két legendaryt is dobott egyszerre, igaz mindkettő gyenge, de ilyen sem volt még soha nekem.
  • Lammer
    #59940
    na, mai tizedik (harmadik szet) "jubileumi" lett xD

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Balra van a tobbi 8 + IK pancelt mar eladtam :) most vadaszok egy jo trailt vagy egy allreses witchinget, nem tudom mi legyen, tiprodok


  • Psychedelic #59939
    A rare drop érezhetően nő több mf-el, 0 mf gearel, amig alacsony volt a paragon szintem, ritka volt hogy 5 stack elött rare essen, most paragon 45 vagyok, annyi mf-em van amit ez ad kb, és már van hogy az elsö pack is kidob 2-3 raret, és amig 5 stacket összeszedem is ritka, hogy 1 pack ne dobjon legalább egyet, viszont ezeknek nagyrésze semmit nem ér. Most is tele van ah rare itemmel, 500k-1 milió körüli értéküek, és senki nem vesz meg, ilyenekből telitve az ah, és alig veszi már valaki, csak az értékeset tudod eladni, az meg ritka mint a fehér holló. A pénzem 90% legend, set loot eladásából jött, kb. az egyetlen ok amiért még felszedem a rare itemeket, mert kicsit olyan érzésem mintha lottóznák, megnézel 1 milió rare itemet, és hátha egyszer ott lesz közte a nyertes item ami több száz miliót ér. Persze sose fog megtörténni. :)

    Én inkább a vak szerencsére bizom a dolgot, nem az MF-re. :)

    És amúgy sokan pont emiatt unják be a játékot, mert rágörcsölnek a lootra, látják, hogy ide linkelgetik a legendeket, és azon idegeskednek, hogy nekik miért nem esik. Csak azt nem látják, hogy mondjuk aki linkelget, mar paragon 50-100, ök meg csak paragon 5, és ilyen rövid idő alatt másnak se nagyon esett semmi. Én paragon 25 körül voltam, amikor az első értékes 20 milla fölötti item kiesett. És kb ez a tendencia azóta nálam, hogy 5 paragon szintenként esik 1 item amit 25-50 milió körül el tudok adni. Persze ha szerencsém lenne érhetne többet is, jobb statokkal, de nincs. :)

    Egy haverom is újra elkezdett játszani, és minden paragon szint után elmondta, hogy hát neki nem esik semmi, lvl 10-en beunta, mert neki nem esik semmi. Hiába mondtam el neki 1000x, hogy ez nem így működik, és többet kell ennél sokkal játszani, hogy az ember kifogjon valami értékeset, nekem se esett semmi annyi idő alatt amit ő játszott, hajthatatlan maradt, és csak sopánkodott, hogy dehát nem esik semmi értékes neki.
  • attiGT
    #59938
    Valakinek van kedve SG-s uber farmokhoz vagy szimpla farmhoz groupban?
  • Ferrari23
    #59937
    Lehet igazad van én valor 5-tel 416% MF - fel megyek és a rarek 100%-a fos. Ekkora MF-nél általában minden elkezdett körben esik 1 max 2 legendary azok 99%-a is ilyen max 200k-s kategória, de a legtöbb 5000-1000 ért se kell kutyának se. Viszont a 416% mf miatt elég szenvedős néha a haladás. Szóval lehet inkább kisebb MF-re váltok én is, de erősebb cuccal megyek.
  • Psychedelic #59936
    Én nem tulajdonítok sok jelentőséget a magic findnak, olyan ritka, hogy használható rare essen, nem igazán mozgat, hogy magas mf-el menjek, és több rare essen, hetente ha 1 olyan esik ami 10 milla fölött eladható.
    Legendaryra meg szerintem olyan kevés az esély, hogy a sok MF se fogja jelentősen megnövelni a drop esélyt. Nem véletlen, hogy legendaryk, set-ek, nagyrésze nem packból esik, hanem sima mobból. Olyan kicsi a drop chance, hogyha arányokat nézünk, és egy gameben megölsz 30 packot, azalatt megölsz melette vagy 1000 sima mobot, és nagy számok törvénye alapján, inkább sima mobból esik.
    Legalábbis én így állok hozzá a dolgokhoz, igy nincs is mf gearem, runolás közben se csak a packokra utazok, hanem hogy minél több mobot öljek minél gyorsabban, és minél hamarabb lépjem a paragon szinteket. Az meg ugyis adja megától az MF-et. MP1-en farmolok, pedig mp7 is lazán megy, de itt hamarabb betudom fejezni a runt, és paragon xp is több jön időarányosan. A magas MP szinten se éreztem azt, hogy több legend esne, ugyanugy van hogy sokáig nem esik semmi se MP1-en, se magas MP szinten, aztán meg van hogy potyognak itt is ott is. Én minél elöbb paragon 100 akarok lenni, mire eléri az ember, addigra ugyis bőven esik annyi item, hogy megszedje magát, felgearezze a karakterét, nem érdemes a lootra görcsölni.

    És amúgy is, inkább csak a szerencse dönti el azt már, hogy értékes legend esik vagy sem, a legendary drop-ok 90% is kuka, azt meg nem fogja befolyásolni az mf, hogy mondjuk a kiesett echoing fury 800 vagy 1300 dmg-es, és hogy van e rajta socket és crit dmg vagy nincs. Ez már csak szerencse kérdése, és inkább ez dönti el, hogy miliókat keresel, vagy semmit.
  • Ferrari23
    #59935
    Black Kanyonban meg 3 elit egyesével nyírva 19x nyírt ki... Szal kapja be az act2.
  • Ferrari23
    #59934
    Act2 elitjei mp4-en szarrá nyírnak, de az a fura act3 meg ugyanúgy mp4-en mint mint kés a vajon :D:D
  • Hentes75
    #59933
    Ismét elkezdtem a gamet.Magic find értékemet azt a 16%-ot mivel lehet növelni?Azt olvastam minél magasabb érték,annál jobb droppok esnek.
  • Sunrider924
    #59932
    Nem az igazi
  • Systore #59931
    ennyit ér kb. a 400-500% mf... tal rasha source 147%-al

  • Lammer
    #59930
    APA kezdodik... most meg egy stormcrow :S

    2 percre ra meg egy sever... na, jol van mar...
    uncsiiii... majd tenyleg akkor linkelek ha nem junk jon -.-

    szerk:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    meg van a nyolcadik is ma... kivancsi vagyok megdontom a 10-es rekordomat :)
  • Lammer
    #59929
    na "vegre"...

    masodik set ma... Sajnos csak egy 785.3-as Bul-kathos fegyo :S

  • Cortinaar
    #59928
    Amúgy előtte MP3-ban toltam és szinte minden run alatt (30-40 percenként) esett 1 legendary, illetve 1 szett, de sárgákból is szórta rendesen. Igazából amióta MP5-ön vagyok, azóta rosszabb a dropp, pedig MP3-ban 400 körüli volt csak az MF-em, most meg 475.
    Érdekes, köszönöm a tanácsokat, ki fogom próbálni újra Mp3-at, vagy Mp1-et. :) Majd referálok.
    Ja, IK nekem is eshetne már végre. Grat.
  • Systore #59927
    kesztyű kivételével ma találtam őket, 144% MF

  • attiGT
    #59926
    2 run 2 leg, elso sky splitter 1.1k dps, most meg ez :( kar hogy nincs ms rajta
  • Sunrider924
    #59925
    Ha nezed a kepeimet akkor lathatod, mp1en esnek a cuccok nekem, AttiGT-nek az este coopba velem mp1 act3 field of slaughterbe esett a 150 millas IK fejes egy ubermegagigapull utan. MP1.
  • Lammer
    #59924
    most, hogy igy mondjatok... nekem is csak a korai szet meg egy ratyi brimstonenak valo leg :S
  • Geno
    #59923
    Detto. MPL 5, 3-4 napja semmi...előtte volt hogy egy nap 3set meg 4-5leg...
  • ErrOrHUN
    #59922
    3-4 napja 0 legend drop, előtte körönként volt 1 legalább.
  • Sunrider924
    #59921
    Jah, ismeros, ekkor tettem felre a wizard mp5ot farmot es inditottam barbart mp1en. Probald ki, mi tortenik, ha mesz 3-4 kort mp3 vagy mp1en. Hulyen hangzik, de szerintem ez a "legendaryadagolo"(JAJ akarom mondani RNG) hulyesege, es eppen az eloszlasi gorbe lefele tarto agara kerultel, mp szint valtoztatas esetleg resetelheti, SAJAT VELEMENY.
  • Cortinaar
    #59920
    Sziasztok!

    Kb. 3 napja alig van legend és szett drop, illetve azt vettem észre, hogy a kék pakkok is sok esetben csak 1-2 sárgát dobnak, pedig MP4-ben tolom 475 MF-el, valor5-el természetesen. Megyek 3 kört Vaultban és semmi.
    Történt valami, nálatok is ez a tapasztalat? Sőt, kb. 10 kör óta 2 szett item esett, legendary egy sem, még ritkább, mint szett.
  • Sunrider924
    #59919
    Paragon 50+ vagy, fene a sok szabadidodet :P
  • attiGT
    #59918
    GIEF SOCKET :'(
  • attiGT
    #59917
    OMG
  • Lammer
    #59916
    nekem most par napja 7-8-nal nem adja alabb :)
  • Sunrider924
    #59915
    Valtozo. A rekordom wizardon az egy korbol 7 legendary, aztan beallt napi 2-3ra, majd leesett napi-egy-es-az-is-szar-ra, ekkor tettem felre a varazslot, mert mar hulyesegeket varazsolt. Barbaron indult napi egyrol, de tegnap megvolt az 5, sajna tobbszor megzavartak, el kelett mennem hazulrol, ami nagyon bosszantott, mert az "addig usd a vasat amig meleg" elgondolas hive vagyok.
  • horpeti
    #59914
    Én is ezt olvastam. Ettől függetlenül a semminél jobb, ha több pl. a res arányában, mintha azon szenvednél DH-val, hogy 700 allres mellé legyen 7000 armor. :)

    És minden egyes rárakott resisttel érzem, hogy jobban bírja a kari, szóval jó. De abban természetesen egyet értek, hogy kevésbé hatékony egy bizonyos pont után res-t tenni ahelyett, hogy armort tenne az ember, de ha a rest tudja megoldani, az armort nem, akkor a semminél az is jobb. :)
  • Sunrider924
    #59913
    Volt a WDnek is egy, visza fogom nezni majusig a topicot, mert egyszer mar leirtam ezt a szerencsemalac dolgot es ott meg megvolt a WD skill vagy passziv is. Akkor azt kifogasoltam, hogy miert kiveteleznek ezzel a ket classal ilyen szempontbol, es a coop volt a valasz.
  • Lammer
    #59912
    biztos, hogy nincs ilyen :))) mennyi a napi atlagod? :)