78966
  • Sunrider924
    #60391
    Amennyiben egynel tobb upgradet tudsz venni az arabol, akkor megfontolando hogy eladjad.
  • szektor20
    #60390
    Hát lehet, hogy többet mint te :)
    Rajtam van szőr...
  • SLICK
    #60389
    pedig nem kevésért kínálják a hasonlókat
  • Rogerke
    #60388
    Crit damage híján nemsokembernek fog kelleni 10 milláér : S
  • SLICK
    #60387
    Most esett életem legjobb lootja egy amulet személyében ^^
    El voltam keseredve ma regel mert amire bideltem az már bőven túllépte azt a keretet amiért még tudtam volna bidelni rá.
    erre kárpótol a game :D

    a statok
    175 str
    133 dex
    146 vit
    Attack speed 7%
    Crit chance 10%

    De kurva nagy dilemmába vagyok mert több 10 milláért eladhatnám amiből vehetnék végre mégtáposabb cuccokat, de valószínűleg megtartom
  • Lammer
    #60386
    (most mar 513, para 61 xD)
  • Ferrari23
    #60385
    Ezért mennyit kérhetek?

  • Lammer
    #60384
    cc... manaregen jon passzivokbol, meg miegymas (totem, spine dart stb)... SZVSZ! meg ha kiteszed a szettet majd onnan is... (meg jo tort kellene talalni, lecserelnem en is az enyimet, csak meg nem talaltam meg az igazi regenes daggert xD)

    jelentem hulyet kapok... 5 percen belul 2 sultan :SSS
  • Systore #60383
    witch doctor úr, milyen zunimassa fejes éri meg jobban? cc-s vagy mana regenes?

    felhúzom a wd-met, azt majd játszogatok vele :D
  • Sunrider924
    #60382
    En meg most talatam egy 1100 dps slayert es nics rajta se crit se socket, FAIL :(
  • Lammer
    #60381
    mp6-on ha nincs agyonrakva cc-vel (es nem reflectes), und "csak" extra health, akkor nagyon hamar... 5-10 mp :)

    mekkora fun, talaltam egy ovet:
    300 str, 140 vit, 76 dex, 37 fire res(MIERT NEM ALL???) 210 armor, melee kap vissza az arcaba x sebzest... ez eladhatatlan, mi? az all hianya :S
  • tugyiti
    #60380
    Felkelés utáni csekkolás ,hogy mennek e a szerverek ,inferno public act 3 full run ,ilyen se volt még -.-

  • Ferrari23
    #60379
    Istenem, hogy már megint megszopat ezzel, hogy elfelejti, hogy mp-be játszok.... Majdnem végigértem már act 3 runomon, akkor látom sima infernoba vagyok... Hát BAZD+

    Mi a szartól felejti el magától?
  • SLICK
    #60378
    megnézhetem a karakterlapodat? Meg szeretném nézni milyen cuccaid vannak. Jó lenne hasonló dps-t elérni mint ami neked van, csak hát nem sikerül :c
  • Sunrider924
    #60377
    Engem az erdekel konkretan, hogy mennyi resivel tolod es mennyi ideig tart legyakni egy huzosabb extra hp+reflectes phasebeast pakkot mondjuk. A te szamaidbol viszonyitanek a sajat gearem oszeallitasahoz, azert kerdezem.
  • Lammer
    #60376
    hoppsz, egy tal source...

    felkeles utani elso kor :)

    katt


    Peti: mp6, valor5 -> MF: 510
  • Sunrider924
    #60375
    Nem mertem ide irni, hogy a chat szerver meg mindig meg van dogolve :S
  • attiGT
    #60374
    Sun, még mindig nem kapod meg a whispereim, csak a tieid latom, de abbol se sokat.
  • MrAndree
    #60373
    Tegnap óta olyan bugom van, hogy ha partiban vagyok nem dob be a játékba. Ha egyedül elindítom a játékot és utána az ismerőseim rám joinolnak amikor én már bent vagyok akkor megy rendesen. De ha behívnak partiba vagy én őket és úgy akarjuk indítani akkor őket bedobja játékba én meg kint ülök egyedül a partiban és nem tudok semmit csinálni mert minden gomb szürke. Másnak volt már ilyen?
  • attiGT
    #60372
    hol maradnak az olyan kerdesek hogy na es hany csajt dugtal meg az elmult 1-2 honapban vagy van e kulonbseg a feher fal es a fejed kozt?
  • Sunrider924
    #60371
    Kocabarbarkent sajat velemeny, szerezz be egy lifesteal ovet 2,9 korulit, de 2,8as is jo, es az offhandet esetleg probald kicserelni egy 1,5os sebessegu dagerre, amin loh es/vagy ls van.
  • Aradebil2
    #60370
    http://eu.battle.net/d3/en/profile/Aradebil-2520/hero/15900973
    (ez még tegnapi kép, azóta 53k unbuffed dps-em egy kicsit jobb mainhanddel és több str-es gatyóval)
    ww-barb,kéne egy kis help upgradehez, olyan 5 milla körül(ha megoldható) szeretnék költeni és az lenne a cél hogy normális tempóban tudjak vele mp3-on kulcsokat farmolni
    előre is köszi az ötleteket!
  • sz4bolcs
    #60369
    omg :D
  • szektor20
    #60368
    Hoppá :D
  • Lufinyul
    #60367
    Thx :)
  • sz4bolcs
    #60366
    az gg :D
  • Lufinyul
    #60365
    Echo fury :O
  • horpeti
    #60364
    Mennyi most az MF-ed? Nekem Max -39. Ledobtam kis MF-et, de erősebb lett a kari. 13 szintet kéne lépni, túl gyorsan upgradeltem, nem volt idő fejlődni. :DDD

    Tegnap nekem is szépen dobott leg-et, max. 1 milla értékben, de olyanokat is kidobott, amiket még életemben nem is láttam. :) Tegnap elmaradt a nagy fogás, bár egy pár misis rare azért esett.
    Na majd legközelebb.
  • Aradebil2
    #60363
    erről az jut eszembe hogy amikor haverral farmoltunk hordott magánál egy gibbering gemstonet, és amikor meghalt az elit ledroppolta, és buktam rá mint gyöngytyúk a takonyra,hogy LEGENDARY:D
  • Lammer
    #60362
    lefekves elotti gyors kor, dobott is egy brekit... 267 dex... kerem kapcsojjjjaki' :C

    szerk: na jo, ez most mar jelzeserteku gagyi sultan... tenyleg off :D
    szerk2: LOL! mondom meg kulcsert letolom stonet... este vettem zuni cipot, erre white mob dob egyet xD (nem allreses sajnos, de eleg jo main statos 132 int, 170 vit)
    szerk3: wow, likas windforce stoneban xD
    1 es negyed ora 3 narancs, 1 zold (tegnaphoz kepest -18 mf) + kulcs... de mar lefordulok :)
  • Lammer
    #60361
    gz :)

    en mar atleptem tobbszor is :)
  • Sunrider924
    #60360
    Ma sikerult nekem is az egy nap 10 legendary treshold :)
  • Geno
    #60359
    nekem is game terminated, visszalépek, az utolsó köröm lootjai hiányoznak, köztük egy legendary wand...még nem csomagoltam ki, remélem szar volt..
  • who am I 7
    #60358
    most esett egy IK irons..előtte egy diggers leg...erre game terminated
  • Sunrider924
    #60357
    Hat irigylem a humorodat, en nem tudom olyan viccesen felfogni hogy mar megint beszart ez a csodalatos, tokeletesen kidolgozott, jateknak csufolt tragyahalom...
  • Ferrari23
    #60356
    The game eas terminated... Na a qrva anyád blizz :D:D
  • Ferrari23
    #60355
    Ja ezzel szórakázik...
  • Sunrider924
    #60354
    Bakker, game terminated...
  • Sunrider924
    #60353
    Most majd dobalj zoldet :P
  • Ferrari23
    #60352
    Na most dobott ki ez a szar....