78966
  • Betonfal83
    #60431
    Köszke!
  • mkfdd
    #60430
    http://www.d3rawr.com/
  • Pap1ka
    #60429
    Néhány napja próbáltam épp. Legtöbbször arany esett mikor használtam, vagy sima fehér item. Olykor kéket is láttam kipottyanni, de sárgát csak 3-szor, a kb. 8 órás etap alatt.
  • Betonfal83
    #60428
    Nem tudtok 1 prógit amivel meg tudnám nézni mennyivel adna több dpst az új fegyom?
  • Lammer
    #60427
    jajjjmar de szani... goblinbol kiesik a mai masodik azurewrathom -.-
  • sz4bolcs
    #60426
    35-40 millió?
  • Wlanseraf
    #60425
    Van még motyó ami %-ban ad bonus expet? gyűrű esett 29%-os.. az gut:)
  • Skill
    #60424
    én a leírást úgy értelmezem , hogy amikor elszenvedi az ellenfél a shoutot akkor megy 1 roll.
  • mucsácsó
    #60423
    - valamiért lemaradt a kép, sorry :D
  • mucsácsó
    #60422
    Ez mennyiért raknátok ti be AH-ba?
  • Pacho
    #60421
    És ez vajon hogy működik?
    Tehát leölsz egy mobot és a program végigszámolja a lehetőségeket, hogy mit dob (dob-e egyáltalán).
    Ez a 15% amit aq shout rúnája ad vajon arra vonatkozik, hogy
    1. ezt követően rollol a 15% esélyre és ha bejön akkor mégegyszer végigpörgeti a roll lehetőségeket, vagy
    2. az eredeti rollnál kapunk 15% bónuszt (pl., hogy nem 1% eséllyel dob rare-t, hanem 1,15%-al)
    3. vagy valami más.
  • Sunrider924
    #60420
    Igen csak akkor nem oszehasonlitasi alap egy olyan buildel, amiben nincs meg ez a skill, tehat neki mashogy kell healelje magat.
  • Aspyrin
    #60419
    Nos, igen, nélkülözhetetlen számomra. :P
  • Lammer
    #60418
    Monkkal bohockodtam... mp3... mf 203

    warden mellett egy fabol xD

    es utana bejott a 30% es egy remelem jo sarga amu

    (halalokat nem kell nezni xD meg fejlodni kell res+armor teren)

    cirka 3,5 ora alatt esett 5 amu+8 ring(1 leg most monkkal) x)
    majd delutan puttyogtatok :)
  • Skill
    #60417
    működik, néha nagyra nyílik a szemem egy egy hosszú boss fight közben.
    mivel healt globot is dobálnak annyira nem észlelhető. ha meg sok kis szutyok fehér közt tolod sose tudhatod , hogy ez a skill miatt esett valami vagy valaki meghalt. =) amit 100% hogy e miatt kaptam az rare meg 2ks gold kupac. biztos volt más is de mint mondtam nem érzékelhető megfelelően.
  • Sunrider924
    #60416
    Juhuu
  • Sunrider924
    #60415
    Ez nekem is izgatja a fantaziamat, de akkor mar inkabb HotA buildes barbarokat kellene kerdezni, nekik legalabb reszben hasznalhato a skill a kincskeresos runaval is, mig a threatening shout az kb senkinek sem kell.
  • attiGT
    #60414
    nyílván nem azért kérdeztem mert azok közé tartozom akik nem képesek ezt megtenni, de mivel fingom sincs, hogy jo e az elemental arrow bonus ezert pl talaltam 60 milla kornyeken is ilyet, es vhogy nem erzem azt h ez erne annyit...
  • Pacho
    #60413
    Barbárral játszóktól kérdezném, hogy próbálgatta-e valaki a Threatening Shout-ot "Grim harvest" rúnával, és hogy kinek milyen tapasztalati vannak ezzel kapcsolatban. (Működik-e, vagy bugos, pontosan mire adja a pluszt stb.)
  • Pukkka
    #60412
    Eladó sorba került két DML.

    1,
    Dex - 188
    Vit - 174
    AtS - 20%
    CC - 10%
    Dic - 5
    Bola Shot Bonus - 11%

    2,
    Dex - 179
    Vit - 199
    AtS - 20%
    CC - 10%
    Dic - 6
    Hungering Arrow Bonus - 8%

    Ha esetleg erdekelne valakit...
  • Skill
    #60411
    occó arany nálam jöni kérdezni árat/alkudni. =)
  • Avenger
    #60410
    Hát az lehet, de ha ezután megyek 2-3 kört nulla használható droppal, akkor úgyis hagyom megint az egészet. :D
  • BlazeH
    #60409
    Nem te vagy az első aki ilyet ír. A Blizzard féle 'random' algoritmus úgy tűnik legendaryval vagy settel üdvözli a régi felhasználókat, hogy újra kedvet kapjanak :)
  • Avenger
    #60408
    Tegnap hosszú kihagyás után megnéztem, változott e valamit a játék. Belőttem mp2-re, mivel a wizardom elég gyenge. Elindultam act 1 cemetery, hogy gyűjtsek pár valort. Alap mf gear(110-130% közti) meg 5ös paragon szint. Második elit pakk egyből IK belt-el lepett meg. :)
  • Geno
    #60407
    AH-ba kerselel hasonló tulajdonságú cuccot es belovod az árát.
  • attiGT
    #60406
    mivel halvany lila dunsztom sincs mi kell a DHknak, ezert megkerdem mennyit illetve er e ez vmit..
  • Psychedelic #60405
    Akik az elején sokat tolták, azok mire kijött ez a patch már jó gearben voltak, gyorsan farmoltak, illetve volt elég pénzük vásárolgatni.
    Míg aki nem játszottak csak most jöttek vissza, azok gatyából kiálló seggel kezdtek el tök 0-ról szenvedni. Mint pl. én.
    Elöbb utóbb jön egy újabb patch, amivel beraknak, új és jobb itemeket, most akkor mondhatod azt is, nem érdemes most elkezdeni játszani, mert majd ugyis le kell cserélni 1x ezeket az itemeket is. És ez igy mehet tovább amig világ a világ. :)
  • skinnyman
    #60404
    Patch ota mondjuk nem volt meg idom jatszani. De ha tenyleg ilyen durvan valtozott, az eleg nagy kicseszes azokkal akik az elejen nyomtak sokat amikor sokkal nehezebb is volt megsem kaptak lofaszt sem erte es szinteket sem nottek...
  • Lammer
    #60403
    Patch ota megemelkedett drop rate miatt, neked is szepen kellene, hogy jojjon a cucc... decens MF-el, persze :) nekem napi 7-8 atlag azert befigyel... a kvájölti kerdese mar mas teszta
  • skinnyman
    #60402
    Baszod en 300 ora alatt szereztem 1-et ami egy 60 alatti teljesen ertektelen fos volt, te meg 1 nap alatt 13-at, wat da fak
  • Lammer
    #60401
    Andi el is ment 10 perc alatt, kozel br. 7m kornyeken xD

    #60398: en irogatok neked, de akkor nem latod... jol ereztem :S

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    szerk: nah... slorak... 12-ik, belehuzok ejfelig... hatha meg lesz a 15-ik is xD

    szerk2: nah 13! xD meg van 25 percem xD

    szerk3: ennyi... maradt :)


  • tugyiti
    #60400
  • Sunrider924
    #60399
    Csalsz
  • Systore #60398
    játékban nem kapom meg a whispert, nem látom mit írnak. wtf?
  • Lammer
    #60397
    11-ik, egesz jo Andi, likas, okes int, es 5% taken csak, kar hogy mar teli van veluk az AH :)
  • Sunrider924
    #60396
    Hat bazzeg, nekem mara eddig csak 2 frostburn kesztyu jutott, juhuu mar 18 brimstone-om van...
  • Lammer
    #60395
    napi tizedik leg eleg jora sikeredett :)

    (mindketto 538-as MF, partyban)



    puszilom a keepben levo masik skele packot, mert ilyet dobott:




  • SLICK
    #60394
    egynél többet tudnék szvsz.. de inkább megtartom, eldöntöttem :)
  • Sunrider924
    #60393
    Picit mas a builded, aka Revenge :P
  • Aspyrin
    #60392
    Fene se tudja, én most vele egész jól haladok.