78966
  • ricsa008
    #62597
    igen igen eddig eljutottam de semmi...
  • skinnyman
    #62596
    Basszus most olvasom a ptr patch notes-t, hat nem mondhatni hogy csak apro csiszolasok vannak benne :) A legtobb valtoztatas mondjuk esszerunek tunik, mert pl sok skillt tenyleg a kutya nem hasznalt, de akkor is durva :)
  • devlking
    #62595
    Error 3.
  • ricsa008
    #62594
    mi a tökömet kell csinálni az error 3 -al hogy tudjam használni ezt a ganét?
  • sanyiiiii
    #62593
    Velem most történt először, bár igaz általában nem sokat foglalkozok salvege-el.
  • Sunrider924
    #62592
    Megtortenik, nekem eloszor a monkom jart igy, meg itt kerdeztem forumon hogy ugye nem egy legendasat tortem be veletlenul(meg 1.02elott)
  • sanyiiiii
    #62591
    Hmm kék itemből brimstone.
  • ricsa008
    #62590
    Kibaszott szar
    Itt van a rohadt játék kiadtam rá megjelnéskor 13-14ezret a fasz tudja már és a kibebaszott védelmek sora miatt nem tudom elinditani...
  • Sunrider924
    #62589
    A fair fightrol jutott eszembe, hogy milyen lesz az, amikor bedobjak a pvpzok a chance to freeze, chance to fear stb proccos cuccokat is a felszerelesukbe
  • Sunrider924
    #62588
  • sanyiiiii
    #62587
    Blue postból: "Dueling isn’t intended to be balanced, though, so don’t expect a fair fight."
  • Sunrider924
    #62586
    Ja gondoltam erre is, akkor viszont garantaltan nem lesz semmi balance, oldjak meg az emberek gearbol.
  • sanyiiiii
    #62585
    Pont az a cél hogy az emberek vegyenek defenzív geart is az rmahban.
  • Sunrider924
    #62584
    Marmint neked nem eri meg. OK azert farmolnak hogy olyan gearbe mehessenek be amivel komoly elonyre tesznek szert startbol.
  • Pyotr
    #62583
    onnantól kezdve , hogy 4 ember bemegy 2secig egymást irtani a semmiért ugyanúgy több hp-val több óráig sem éri meg ha legendaykat meg essencéket kéne farmolni :P
  • Sunrider924
    #62582
    Na az fincsi, az meg nem is olyan hudehajde.
  • devlking
    #62581
    50k hp, meg 700 allres mellett már egész élvezhető.
  • who am I 7
    #62580
    szubjektív firkálmányokra nem adunk, ha csak nem konkstruktív és mindent "átlátó".De ez nem teljesen az.
  • BladeW
    #62579
    Lehet, hogy nem tűnt fel, de nem egy mmorpg-vel játszol. Új tartalom majd a kiegészítőkben várható.
  • Sunrider924
    #62578
    Most eppen hogy nem futkosol, mert lelolenk 2 sec alatt. Kiveve ha valaki hajlando teljesen atgyurni a karijat vedelemre.
  • Pyotr
    #62577
    addig amig percekig futkosol a semmiért gyakorlatilag orákat is eltölhetsz benne. a pvp eddig erről szól
  • Sunrider924
    #62576
    Igen, pontosan, vanilaban a rugo oneshotolta ambushal a clothosokat minden pardon nelkul, jo szar is volt. A resilience(vedelmi stat) azert volt jo, mert nem tizedmasodperces oneshotokrol szolt utana a pvp hanem percekig ment a csihipuhi. Itt is az lesz, meg fogja oldani a blizz hogy elhuzodjon a pvp idotartama, ettol valik elvezhetove a felnott modra gondolkodo jatekosok szamara, az fps huszar jatekosok meg futkosnak majd hogy (HEAD) ONESHOT!
    Egyebkent meg miert ne agyalhatnank a teman?
  • TurboX
    #62575
    Wowban is ez volt a pve gear nem adott semmi vedelmet pvp-ben

    - a resilience bevezetése után, vanillában bárkit szétcsaptál pl. egy nax gearben (de ez nem az a forum..)

    - mivel még itt sincs pvp gear a setup a lényeg értem én, de akkor se arról szóljon mondjuk egy barb vs barb meccs hogy ki tudja előbb elnyomni a wotb-t és oneshot-olja a másikat, mert ennek is mint számtalan más skill-nek nincs megfelelő alternatívája

    de nem morgok tovább, elvégre ptr csak többet vártam (pl. egy globális sezéscsökkentést mindenki részére a dodge, dodge, you are dead helyett:)


    #62571: legyen ez a végszó:)
  • clio1616v
    #62574
    milyen játékkal játszol?
  • Sunrider924
    #62573
    Szerintem a Haunt az nem er semmit megfelelo vedelem ellen. A leirasbol meg Devil szosszeneteibol mar annyit kihamoztam hogy a rangedek csak akkor tudnak ervenyesulni, ha 2-3 sec alatt szetkapjak a meleet. Monkok ellen ez nem megy, mert van 4 seces immunitasuk serenitybol plusz rateleportalnak a targetre es akkor azoknak kampo. Barbarnak nincs teleportja, de immunitasa van Ignore pain stilusban 7 secig, plusz a leirasban a csavonak iszonyat ehp-ja lehet, 85k hp,valszeg 8k folotti armor, dodge az egekben gondolom, a passzivjai dmg csokkentes meg hp toltes. Na ez a pvp setup, nem az hogy bemegy pistike mp10es pve gearben es kilovik a szemet mielott pislogna. Wowban is ez volt a pve gear nem adott semmi vedelmet pvp-ben.
    Ize- szoval nem te vagy a pistike, hanem az adott forumban volt par barbar hogy nekik megy a 250k dps-el mp8+ is erre pvp-ben bealazzak oket a rangedek. Hat ezert.
  • Carlos
    #62572
    Sima diablóban mennyi nektek a latency-tek?
  • Carlos
    #62571
    Szerintem elfér. Akinek tetszik tolja, a többi meg úgyis leszarja.
  • Lancus
    #62570
    Ha jól látom az új patch, - mint ahogy az előzőek sem - nem tartalmaz érdemi előrelépést egy témában sem. Továbbra sem tesz lehetővé offline módot, nem javítja a belépés utáni fél percig tartó szaggatást, a dobási arány normalizálása sem várható. A hellfire ring megszerzésének lehetősége is marad a megszállottak vagy botosok privilégiuma, ami vagy egy hónap farmolást jelent normál esetben. Nem nyílnak használható új pályák, nincsenek új küldetések, csak marad a "végtelen farm" ugyanazon ellenfelek ellen, ugyanazon pályákon. Itt már rég újdonságokkal kellene előugrani, charmokkal, pályákkal, új ellenfelekkel, random mapok stb. de semmi, tologatják táblázatokon a százalékokat, bizonygatva hogy minden egyre jobb. továbbá : http://www.ign.com/blogs/rkownage/2012/12/30/the-treeter-awards-2012
  • TurboX
    #62569
    nyomjon el egy hauntot :D

    am blizz helyében ezt a duel dolgot kihagytam volna (ha már egy normális pvp-t nem tudtak összerakni) nagyon házi barkács jellege van
  • Sunrider924
    #62568
    Haha, mit talaltam masik forumon :

    "WD-vel mentem, találkoztam egy paragon 100as 1h+shield-es barbival.
    Nem nagyon lehetett vele mit kezdeni. Tele volt a gearje dexterity-vel (jó sok dodge) és a socketekben is dexes kövek voltak. 85k HP, unbuffed 90k dps.
    ha messze voltam, megdobált weapon throw-al, ha közel, 1-2 HOTA és nyikkantam.
    nagyon durva passzívja a relentless, ha lement a hp-ja 20% alá, nem fogott rajta semmi.
    az inspiring presence pedig regenerálja a hp-ja 2% át mp-enként. 85k hp-nál az csodálatos… :D
    ez volt eddig a legbetegebb akivel összefutottam, a többi mind verhető volt…"
  • devlking
    #62567
    1. Start the 1.0.6 version of Diablo
    2. On login screen go to "Options" - Account and select "The Americas" instead of Europe.
    2a. You should see down on the login screen "Region: The Americas" instead of "Europe".
    3. Login with your u/p.
    4. Create a lvl1 Character (any class, any name).
    5. Go to "Options" - Account and switch back to Europe. Accept.
    6. Logout

    7. Start the PTR client and go to Options - Account and change language from English (British) to English. Click accept. Diablo 3 may crash. Doesn't matter, change is accepted.
    7a. Login. If Error 12 pops up, change your password for that account.
    8. When you login you will see lvl1 char and in upper right corner option to copy the characters to PTR.
    9. Select "Copy from: Europe" and press Copy.
    10. Wait a bit and game will kick you out to login screen.
    11. Login again and you will be on PTR with all your chars from 1.0.6
  • momoxp
    #62566
    senkinek nem dobott 12es hibát a ptrre való bejelentkezéskor?
    Nézegettem mi lehet a baj de olyat nem találok sehol hogy create ptr account!
    Valaki ha tud segítsen plz..
  • LocalPatriot
    #62565
    Na most sikerül:)

  • LocalPatriot
    #62564
    Húha, ezer bocsánat, Véletlen többször küldte el:S
  • LocalPatriot
    #62563
  • LocalPatriot
    #62562
  • LocalPatriot
    #62561
  • LocalPatriot
    #62560
    Szépen lassan::)

  • Sunrider924
    #62559
    Majd ha fagy es ho lesz nagy
  • who am I 7
    #62558
    mezesmadzag effekt, pedig lehetett volna 1300as 2 luku is :D