78966
  • Sunrider924
    #62637
    Az witching az eleg izmos lehetett, mifele statjai voltak?(ha nem titok)
  • Carlos
    #62636
    Tegnap 3 óra überezés és portálozás alatt nálunk egy legendary sem esett.
    (de a kulcsok és a ring alkatrészek majd' mindig igen).
  • SLICK
    #62635
    az szép Grat!
    Tegnap bezzeg nem voltam itthon nem tudtam játszani, remélem majd ma nekem is esik jó loot. :|
  • Carlos
    #62634
  • SLICK
    #62633
    na PTR fent, már csak a rendes karaktereimet kéne áthúzni, mert ugye egyből új karaktert kellett kezdenem... Hol lehet ezt megtenni?
  • Acidlich
    #62632
    100 millios cuccokrol jut eszembe, reggeli Ah check..
    [IMG]http://[/IMG]
  • Sunrider924
    #62631
    Mar reg tisztaztam a tobbiekkel, hogy US english billentyuzetem van.
    A kozossegi szellemrol az a velemenyem, hogy ha meg a hajlandosag sincs meg benned hogy utananezz/kiprobald amit az a kozosseg javasol neked, akikkel jatszani szeretnel akkor ez megint user error.
    Paragon 29 az 100 magic find startbol, pakolj melle meg 150et folower+ sajat gearedbol es kis kitartassal kellene jojjenek azok a droppok is. De az unalmas farmot semmi se tudja kivaltani.Ennyi
  • Carlos
    #62630
    Értelmes indok nincs, akkor marad a grammar nazi.
    kkthxbye!
  • Lancus
    #62629
    Nem értetek meg egyetlen szót egyetlen mondatot sem azokból amiket írok. Nem tudjátok mi a közösségi szellem, sem azt hogy, mi az csoportban haladni stb. Minden egyes beírásotok valójában projekció, amiben magatok hiányosságait próbáljátok rám vetíteni sikertelenül. Sajnos mindezekkel egyetlen ember sem jut előbbre, írhatunk mindkét oldalról akárhány levelet. Egy idézettel élve "Nem szórom tovább a sertések elé gyöngyeimet, mert azokat meglátva megharagszanak rám, felém fordulnak és nekem rontanak". Így jártam veletek, nem szórok tovább semmit, nyugodtak lehettek, befejeztem. Olvasás céljából sem jövök ide, hiszen teljesen értelmetlen. További jó játékot mindenkinek !
    Ui.: helyesírásotok javításával, illetve Sunrider924 egy ékezetes karaktertábla bekapcsolásával azért megtisztelhette volna az olvasóközönséget. :)
  • Carlos
    #62628
    Áááááá... szóval az a baj, hogy nincsenek barátaid, akik kidobják neked a lútot.
    Télleg a játék a szar!
    ROFLMAO!
  • LocalPatriot
    #62627
    Én nem akarok itt igazat adni senkinek, csak annyit mondanék:
    Sun-al nem vitatkoznék a helyedben, mert Ő eléggé képben van mindig. Inkább fogadd el a tanácsait. Én is így tettem, és sokat is segített.
    Bármikor kérdeztem, 1-2 perc és jött a válasz.
  • Sunrider924
    #62626
    Hat ne hari, de gondolom megerted, ha nekem nincs kedvem menni veled. Miert? jopar ember probalkozott neked csopogtetni kis vilagossagot a fejedbe, de eleg kemeny melo es nem nagyon akar sikerulni. Tulajdonkeppen megis mit varsz? Menjenek veled es dobaljak neked a cuccot? Emberkent nem ismerlek, de a itt a forumon nem eppen a jozan kijelenteseidrol vagy ismert.
  • Lancus
    #62625
    Kár volt ismételten feltételezni hogy valami velem nincs rendben, miután azért nem működött pusztán, mert egyetlen embert sem érdekelt. És ez arról szól hogy 3-4 más kasztból való menne együtt, és kidobják egymásnak a nekik amúgy sem használható cuccot,(már amire szüksége van a másiknak) nem pedig bezúzzák vagy eladják AH-ban. Ilyen rém egyszerű a dolog, ez lenne az értelme a csoportozásnak, kár hogy semmi ilyesmire reményt sem látok, az emberkék hozzáállása miatt. Jöttek itt nekem válaszban bizalmi dolgokkal stb. de egyetlen jelentkező ember sem volt ezen a fórumon aki csoportképes lett volna, vagy hajlandóságot mutatott volna erre. E közben a vízcsapból is a giga méretű dobások, eladások és siker sztorik mentek.
  • Sunrider924
    #62624
    Na akkor meg annyit hogy a timestamp helytakarekossag miatt nem kerult be, de ha ragaszkodsz hozza berakom, es a ket uzeneted kozott semmit se valaszoltam.
    A modszeren frankon mukodhet, gondolom azert megy itt a nyavalygas toled a dropp raterol.
    Ha neked mp5 sima de mp6 mar nem megy akkor az user error, gondolom ugyanolyan jol rakhattad ossze a builded mint az AHbol vett cuccaidat.
  • Carlos
    #62623
    Akkor írd le a közösbe amit kitaláltál.
    (ami nem nagyon működhet, ha eddig semmi sem esett).
  • Lancus
    #62622
    Így ismételten értelmetlen volt a beírásod, miután nem csatoltad hozzá a sajátjaidat, amikre reagáltam. Illetve nekem most nincs kedvem bemásolgatni a priviket, - amit te írtál -, hogy "megmondjalak apunak" mert ebből ovi középső tagozatában kinőttem.
    Megjegyzem, ellentétben az engem fikázókkal, kitaláltam egy módszert amivel 3-4-szeresére lehet növelni a dobási arányt. Tudjátok hány jelentkező volt akit érdekelt ? Elárulom : nulla
    A karakterlapommal semmire nem mentek miután 2db. tárgy kivételével mindenem AH-ból van...Úgy hogy nincs mit nézegetni rajta. WD, Para29, MPL5-öt farmolom simán, MPL6-ot fogcsikorgatva, ennyi.
  • Sunrider924
    #62621
    Na akkor lassuk kinek mi nem vilagos:
    Lancus part1:
    Úgy látom a nagyotmondások császárainak tegnap az eddigieket is túlszárnyaló dobásai voltak, már csak az a kár, hogy nálam ez marhára nem látszott. Nem győzitek feltenni AH-ba a százmillás cuccokat... Grat. ! :D:D:D

    Lancus part2:
    Melyik mondásom volt a nagyotmondás, áruld már el !? Pont hogy sajnos nem tudok nagyról beszámolni, az a bajom, amit írtam értelmezd már, - ha nehezen is megy - mielőtt válaszolsz. Azért írtam priviben hogy elkerüljem a beégésedet, de a válaszoddal sikerült mégis kicsikarnod, amit beírtál közösbe. Soha nem írok senkinek sértőt, nem hazudok, sőt egyetlen alpári kifejezést sem használok, minden tiszta realitás, nálam ezek történnek, ha ti magatokra vesztek bármit mint sértés, az nem engem minősít.

    Innen mindenki leszurheti maganak a lenyeget. Reszemrol annyi hogy le vagy tiltva felesleges a tobbi privat uzi toled.
  • LocalPatriot
    #62620
    Az igen!

    Lancus - Btag-ot kérünk:)
  • Carlos
    #62619
    Egy karilapot tolhatnál már azért, vagy legalább egy tagnevet, mert kezdesz hiteltelen lenni.
  • Sunrider924
    #62618
    PTR baki:

    I was in a dueling game playing my HC barb fighting against a pack of WD. During the fight my health was running low and I was close to the TP so I walked through it. after TPing back into the tavern, I continued to take damage from something. This resulted in my character being killed. Since I wasn't in the dueling grounds my character was killed permanently.
  • Sunrider924
    #62617
    Kar privatuziben okorkodni, mert a nagyotmondas csaszara az te vagy, engem azert utaltak meg ezen a forumon, mert tul sokat linkeltem a legendas dropp screenshotokbol aranyapam, nekem nem kell senkinek semmit bizonygassak de meg nagyotmondanom se...
  • Pukkka
    #62616
    Az ilyen típusú kommentek után mindig három kérdés jut eszembe.
    Hol farmol? Milyen MP szinten? Milyen route szerint?
    El kellene fogadni, hogy ami jelenleg legjobban megéri, az MP0 ACT3 Alakazier run. Lehet bohóckodni magasabb MP-n, de sehol nem éri meg, ha csak nincs 400k+ dps az embernek. MP0 alatt viszont azt értem, hogy MP kikapcsolva. Én úgy vettem észre, így esik a legtöbb jó cucc. MP-t bekapcsolva, 0-ra rakva, nekem leginkább Wizzard Hat-ek hullottak.
    Az egy másik történet, amikor az ember nem tudja felmérni mi, mennyit ér.
    Van egy haverom, 3 hónapja játszott, Paragon 20-on állt, napi 4-5 óra játékkal, és azokkal a cuccokkal, amit tőlem kapott, mikor elérte a 60-at. Folyamatban panaszkodott, hogy nem esik semmi. Kiderült, hogy végig fut az egész pályán, kinyit minden chestet, meg felderít minden zegzugot, ez neki a farm. Kértem linkelje azokat a cuccokat, amiket eladni. Simán eladta volna a merchantnak a 110Dex,70Vit,5.5 Chc, 7 Pickup Radios-os Bracert, és hasonlók. Elmondtam neki hogy mp OFF, Act3, milyen route, nem baszkodunk a különálló mobokkal, csak vault a nagy csapatokig, meg belinkeltem neki a táblát, ami leírja melyik slotokon melyik attrib mit ér, és lőn, ezerszer jobban fejlődik, és egy halom pénze lett.
  • Lancus
    #62615
    Egyet tudok elképzelni, miután 100%-osan egyedül megyek, beállítja a gém a zéró dobási arányt. Csak tudjátok elegem lett a mellettem strandpapucsban rohangászó, mögöttem csipegető barbárokból, meg a 2 db. talált item után eladni rohangászókból, így számomra értelmetlen a csoport rész is, a publicban pedig megy az ahányan annyi felé stílus, szóval ua. Amúgy minden tárgyat 2x megnézek mielőtt megy a kukába. TL2, messze jobb felépítésben mint D3, csak hát a grafikán semmi nem segít (a 3D sem), mert mintha a Skakes and Fidget diablós változatát látnám.
  • Sunrider924
    #62614
    Es meg mindig baromsag, de mar uncsinak se mondanam, max feleslegesnek. Megkertelek, hogy mutasd mar meg ezt a legendasan balszerencses karit, mert ez valami olyan ritkasag, amit latni kell, elhinni maskepp nem lehet.
    Az a kijelentesed, hogy nem esik rare ami legalabb 50 ezret erjen, az nekem azt jelzi hogy abszolute nem vagy kepben a targyak ertekevel, ez nem a jatek hibaja.
    Ha annyira bejon neked a TL2 jatszal azzal, ha a grafikaja bantja a szemed old meg hogy menjen neked az Nvidia fele 3dvision-el, az allitolag drasztikusan feljavitja a grafikajat.
  • Sunrider924
    #62613
    Igen, igazad van, ha az eredeti topicot is linkelem, ott benne van Detoxnak az a kijelentese, hogy az OP monkokat egyelore csak tulgearelve lehet feken tartani es a vidije is ezt prezentalja. Egyebkent nem eleg a neked a harang meg seven sided is kellene?
  • Sunrider924
    #62612
    Akkor nem csak nekem esett a sok cucc tegnap, 2x manti, 2x vile ward, witching hour, tobbit meg se jegyeztem.

  • Carlos
    #62611
    Én játszottam vele éshát egynek elmegy. De nem volt kedvem új karival megint nekiindulni.
    Egyszer végigtoltam, lenyomtam pár mapot amit venni lehet és annyi.
    Igen esik a legend meg a set. De minek?
    Amúgy hidd el esnek jó cuccok a D3-ban is csak azok nálam rare-ek és nem legend-ek (de azért esett szólózás közben múltkor lacuni, tal rasha sityka, meg legutóbb a stormshield). Az meg hogy nem nézed meg mi a sárga hanem instant megy a merchant-nak nem a játék hibája.

    Tegnap este (paragon 10-12):
    Szóló: mp7 act 1 keywarden: 1/1
    Haverral: mp5 act1 keywarden 1/1, mp5 act 2 2/0 -> mp6 1/1.
    Potálok: mp6 Eye: 2/2, Fang: 2/2, Spine 2/1 (csak havernak esett).

    NV5 kiütése közben 0 legendary esett, de estek rare-ek tonnaszám. 1-2 AH-ban végezte max 50K értékben. Szóval esnek a dolgok.
  • Lancus
    #62610
    11 gyűrűből ???? Nálam kimegyek dahlgur oasis-ba 10x valor5, MPL5, para29, és egyszer sem dobja még a kulcsot sem, 1 hónap farm és még a közelében sem vagyok 1 gyűrűnek sem. Ennyit a blizzről, ezt "fejlesztette" fél évig. :D:D:D Érdeklődnék, mikor kezd el használható tárgyakat dobni a játék, vagy legalább eladhatót, amiért kapok 50ezret AH-ban ? 10 évig fejlesztették a játékot, fél éve patchelik, de dobási arány zéró, kezdek kíváncsi lenne hány év mire összehoznak valamit. Csak rá kellene egy kicsit nézniük az új torchlightra, amit a régi Diabló készítői csináltak. Na ott van dobás, hullanak a legendek, szetek, lehet gyűjtögetni, rakosgatni,(pedig nincsenek paragonok valorok meg egyéb parasztvakítás) van miért játszani. Ja, és hogy hogy nem, ők az online-t is meg tudták csinálni kapcsolhatóra. Ha a grafika is rendben lenne, azzal nyomnám.
  • Carlos
    #62609
    ó tényleg... Még az is.
  • LocalPatriot
    #62608
    Látom a monk elég jó a pvp-ben.
    A WD milyen, próbálta valaki?
  • Pukkka
    #62607
    A játék meghülyült, napi szinten dobalja a tobb szaz millas droppokat, pedig kb 2-3 8 perces runt tolok/nap.
  • devlking
    #62606
    Monkon 650 allres, 56k hp, 120k dps, dw.
    Barbár 1k allres, 75k hp, 180k dps, 1h+shield.
    És így is csak éppenhogycsak nyer a barbár, úgy hogy seven sided ki sincs rakva monknak. Jó játék.
  • Crokin
    #62605
    Majd ha 11 gyűrűből 11 szar, akkor legyél ideges... én már feladtam :)
  • Sunrider924
    #62604
    How to deal with a monk as a barb
  • who am I 7
    #62603
    mi a retkes ***?most indult be ptr máris maintenance?????
  • Sunrider924
    #62602
    Isten hozott a diablo3ban. Ha 100%os eselyt akarsz akkor mp10en uberezzetek, amugy meg utobbi 1 honapban mar mp7-8on is dobta nekem mind a 3at. Ja igen, az mf gear is segit.
  • Carlos
    #62601
    Pipa vagyok.
    Volt egy fang-om és egy eye-om a hellfire ring-hez. Haverral összevadásztunk 3 kulcsszettet, hogy megnyissuk mindhármat (neki semmi se volt még meg). Kiesett mégegy fang és egy eye nekem viszont a spine nem (úgyhogy most 2-2 fang és eye és 0 spine).
    Neki kiesett mindhárom... GRRRR...
  • ricsa008
    #62600
    Nem tudtok valami MAGYAR forumot ahol tudna valaki segiteni?
  • sanyiiiii
    #62599
    Erről jut eszembe valami tisztességes gearrel rendelkező monk próbálta már spinning flame kicket PTRen?
  • ricsa008
    #62598
    nem lehet valahogy ezt a Authenticator szart kilőni?