78965
  • TomStorm
    #68648
    Nem lesz olyan RoS csomag ami tartalmazza az alapjátékot is?Én most kezdeném Pc-n mert X.Live-ról váltottam Pc-re
  • yesname #68647
    A legjobb amit csinálhattak, hogy kivették az AH-t és a loottablet helyrepofozták. Az AH miatt volt olyan a loottable amilyen. D2-ben sem volt sírás-rívás. Eleve így kellett volna megjelennie 2012-ben. Így valóban örül az ember ha esik neki megfellő vagy jobb, nem az van hogy egy vállvonás aztán megveszem AH-ban ami kell.
    A régi loottal persze lenne sírás, az egy katasztrófa. Az AH-t csak a mindentazonnalakarokminimálbefektetéssel vérpistikék sajnálják.
  • tugyiti
    #68646
    nyócszáz ecsém :DDDDD na még mindig gyors ?
  • hawkie22
    #68645
    Nagyon régóta nem nyúltam a játékhoz, tegnap letöltöttem az új patchet, meg is lepödtem a menün, elsöre kicsit átláthatatlan volt, aztán hozzászoktam.
    Elövettem kicsi kis varázslónömet, mondom nézzük meg Master-en. Lvl 60, Paragon lvl 2. Kb. fél óra játékkal léptem 4 Paragon szintet.
    Nem gyors ez egy kicsit? Vagy ennyire jól adja az XP-t kisebb szinteken?

    Ja, másik, a Paragon szint meddig mehet fel? Lvl 150 vagy 200? Vagy maradt 100-on?
  • LocalPatriot
    #68644
    Elírtam. Nem expert fokozaton, hanem Masteren, simán ölök.
  • LocalPatriot
    #68643
    Én annó eladtam minden cuccomat, amivel simán farmoltam mp10-en.
    Tegnap vettem merchantól pár cuccot, és kb egy óra játék után a lootból simán famolok expert fokozaton. Ma lehet már megyek egyből torment 1-re.

    Viszont lenne pár kérdésem. Van értgelme most gem-eket venni AH-ból?
    Hogy lesznek a gemek a kiegben? Úgy rémlik, mintha a marquis már semmit se érne ott...
    Valamint, a paragon pontokat, bármikor, bármennyiszer lehet resetelni?
  • who am I 7
    #68642
    ja, magaddal viszed a halálba :) SC-n elég lenne, h bizonyos mennyiségű repair után törik, azt kuka.Lehet sok munka lenne...
  • Lammer
    #68641
    "mert a kiütött itemek feltorlódnak az AH-ban"

    haha, hc-n ez azert mashogy van :)
  • who am I 7
    #68640
    " blizz meg NEM osztja úgy, mint" így a helyes
  • who am I 7
    #68639
    Az szép...retek ez így amúgy, majd lesz sírás.Már, aki T6-ot akarja farmolni lvl70-el..meg egyébként is, aki top cuccokat akar..ami végülis a lényege lenne ennek a szarnak.
    Másrészről, érthetetlen számomra, hogy miért nem balance-olták az AH-t és a Loot-ot?Felezték volna a max bo limitet, és a tárgyak meg eltörtek volna simán x idő után...Így sokkal több ember kaphatott volna (játék közben!), jobb cuccokat, mindig cirkulált volna...nyilván nem top geart, de olyat, aminek egy átlag józsika örül, és nem érzi úgy, h kivan bszva vele...mert a kiütött itemek feltorlódnak az AH-ban és a usereknél és a blizz meg osztja úgy mint a cukorkát, törni meg nem törik, szóval sakk-matt.
    Sokáig csinálták az ah-t, legjobb platform, erre meg sem próbálják balance-olni...és kapunk ilyen lút2es mutáns szart.Megszokta, hogy több buildet kipróbálok, és ne kelljen már 1000-2000 órákat farmolni, 1 rohadt itemért...csak bementél AH-ba, megvetted és mehetett a fun...vagy a craftinghoz való cuccokkal.Aha jó poén pár óráig, de nem 1000ig...szóval, sztem szar döntés volt elvetni.
  • Lammer
    #68638
    mar nincs hell, ha megcsinaltad a kveszteket az elozo fokozatokon, akkor barhol elkezdheted, mindig az adott szintedhez igazodik a monster erosseg/loot drop :)
  • undY1ng #68637
    Kicsit össze vagyok zavarodva. Tehát ha én most Hell Act 1 (HC) Pók után vagyok a kis wizard nőcímmel, milyen fokozatra számíthatok? Minden vendor cucc sokkal jobb lesz mint ami rajtam van? Minden rúna változott (Changelogban vagy kihagytam vagy nem volt class skill változás)?
  • Sunrider924
    #68636
    Az ugy volt, hogy amikor amikor a PTR-en elkezdtek kajabalni a jatekosok, hogy szart se er a torment csuszka, mert nem jon a tobb/jobb leg, akkor kitalalta a blizzard hogy dehat tooltip error. Aztan dontsd el te magadnak majd amikor t4 vagy afolott elkezdik dobalni neked a kek szart(csak keket semmi mast) az elitek vagy a questbossok.
  • tugyiti
    #68635
    Nagyjából sehogy nem felelnek meg ,míg a régi rendszerbe szépen normal nightmare hell végére értél kb. lvl 60 voltál hell közepére itt ilyen nincs mivel dinamikus a nehézség mire végig viszed eléred a lvl60-at ,de tapasztalatból mondom ha elkezdtél húzni egy karit és hellen jártál úgy ,hogy hell mp5 simán ment akkor itt felejtsd el azzal a gearrel még a normált is :DDD irány a merchant és vegyél jobb geart,én azt mondanám ,hogy ha nagyon akarod a nehézséget hasonlítani akkor
    normál = ilyen nincs most 2.0 után
    nightmare = na ilyesmi most a normál
    hell = hard talán most vagy expert
    inferno mp0 = master
    inferno mp 1- 10 = torment 1-4
    torment 5-6 meg még nem volt nehézségbe majd meglátod mikor törlöd az izzadtságot a homlokodról :))))
  • sanyiiiii
    #68634
    Jó fej ez a blizzard nemrég letöröltem a d3at, battle.net launcher maradt hearthstone miatt, most amikor elindítottam a launchert a meghirdetetett fájlátrendezés címén felrakta magát...
  • Lokker
    #68633
    spéci stat
  • Dodo55
    #68632
    Szerintem a rerollolhatóságát jelzi a statnak. De hogy a rerollolható a teli jelzés, vagy a nem rerollolható, arról már nekem sincs ötletem.
  • ktm99
    #68631
    Egy kerdes a keppel(targgyal) kapcsolatban, az mit jelent, hogy a "Chances to deal 15% ..." property elott a kis rombusz "ki van emelve"?
  • jocika
    #68630
    Feltelepült a javítás és rögtön gondolkodóba is ejtett. Az új nehézségi szintek a régieknek hogy felelnek meg? Illetve gondolom itt is lehet szabadon változtatni a szinteket? Úgye?
  • TBTPumpa
    #68629
    Belenéztem én is. Rengeteg mindent módosítottak, mióta utoljára játszottam a játékkal. A főmenün alig igazodok ki. A Loot 2.0 nagybetűs zsír. Eddig csak olyan cuccokat dobált, ami az adott karakteremhez jó volt. Ráadásul csupa olyat, ami 3-4x jobb, mint a régi cuccaim. Többnyire Rare cuccokat dobál, de befigyel 1-2 Legendary is, ami régen nálam hatalmas "hiánycikk" volt. És a Craftolás után is szuper cuccokat ad. És még a karakterem is gyorsabban fejlődik. Mondjuk az eddigi skill + rúna beállításaim közel használhatatlanok lettek. Ideje utánanézni a dolgoknak. Sajnos rég játszottam már a játékkal, még tavaly nyáron. Azóta csak a gépen foglalta a helyet, várva a kiegészítő érkezését.

    Ezek után azt hinném, hogy könnyebb lett a játék, de közel sem. Több monszta jön, mint eddig és ütnek is szépen (már értem miért dobál ilyen jó cuccokat a játék).
    Na végre. Így már van értelme a játéknak. Jól díjaz a játék és kihívás is van benne! Pirospont a Blizzardnak. Nagy kár, hogy anno 2012-ben ezt nem így adták ki...
  • who am I 7
    #68628
    lecigányabb 200%-os movement speedes rare pack után semmit sem kaptam, az jó?(torment 3) :köp:
  • setuh
    #68627
    Tornment fokozat nehezebb mint mp5 is,legalabbis kb az a szint.
  • TBTPumpa
    #68626
    Diablo 3.hu-nál is ennyi (és ott még szállítási költség is van).
    576-nál 18999 Ft + szállítási költség
    Media Markt: 19999 Ft a CE, nincs szállítási költség, viszont van Diablo 3-as füzet és póló (+ aki közel van a tűzhöz még posztert is kap).

    Konzolok szervize boltban 18200 Ft, de őket nem ajánlom semmiképp. Még ők sem tudják mennyi a szállítási költség. Egyik játéknál 900 Ft-ot írnak a másiknál már 500 Ft-ot. És, mikor a futár hozza a csomagodat, akkor jössz rá, hogy nem 900 és nem 500 Ft volt a szállítási költség, hanem 1800 Ft. Amúgy a futárcégük is pocsék.

    CD Galaxisnál nekem a GLS-el még nem volt gondom, bár most PickPack pontra rendeltem a csomagot, mert az nagyon közel van a munkahelyemhez és megspórolok 1000 Ft szállítási költséget.
  • Jabar
    #68625
    Nekem meg egy ilyen nyaklánc esett, jópofa kis cucc :D
  • Mydgard
    #68624
    Egyenlore erdekes ez a patch... Torment fokozat nehezebb mint Inferno MPL 0, a drop kevesebb, de normalisabb, egyenlore zavarja a szememet, hogy mas szavakkal jeloli a statokat.
  • attiGT
    #68623
    bizony, pont ez a fegyver kellett. elő is rendeltem a kieget :P
  • pimpi001
    #68622
    elkezdte a konfiguralast. megyek. majd egy helyet szoritsatok a klanban nekem is. :D
  • MrStokes
    #68621
    Hmm, ez eredetileg a WoW-ban volt legendary fegyo. Nem is tudtam, hogy mas jatekaikbol is szerepeltetnek dolgokat...
  • SLICK
    #68620
    az mák!
  • attiGT
    #68619
    Esett egy thunderfury egy chestből, pont jó a barbáromnak, woohoo
  • Mydgard
    #68618
    Bejelenteztem. ;-)
  • SLICK
    #68617
    Kész van a Klán is SG néven JokerFacer jóvoltából!
  • Lammer
    #68616
    jaja, koszi :)

    HC-n 192 pontot kaptam, tok ql! :)
  • who am I 7
    #68615
    megy az eu, amúgy :)
  • Lammer
    #68614
    najo ladabol leoric signet... erre butcher is dobja! :D
  • setuh
    #68613
    Elindult az EU!!:D
  • Hosszas
    #68612
    vissza alt 3PM...
  • Hosszas
    #68611
    baszki mar 11AM re tettek.. kuva anuk :))
  • Lammer
    #68610
    ez mekkora lol!

    USA szerver amig ugye nincs EU... es pesze only HC :)

    level 12on kidobja skeleton king ODYN SON kalpit... megyek fieldsen, dob egy BROKEN CROWN-t 13-on, erre a madarijeszto kidob megint egy ODYN SON kalpit meg 13-on szinten xD

    nagyon erezni, hogy nincs paragonpontom xD
  • who am I 7
    #68609
    rossz helyen választottam ki a régiót..pedig csak abba a szar bnet appba kellett volna.Most már jó...fasza, kicsit kémkedtem usa ah-ban, kíváncsi leszek, milyenek lesznek a cuccok..első ránézésre nem túl nagy számok.