78961
  • edios
    #141
    Warcraft MMO 3. add on - lol.
    Warcraft 4 - megalol!
    Starcraft 3 - GIGALOL!!!

    Ghost kifagyizása esetleg, bár mivel már készül egy SC játék, elég valószínűtlen, h csinálnak mellé még1et. Diablo viszont már régóta nem volt, szal még mindig az a legvalószínűbb.
  • raziel.
    #140
    én nagyon imádtam...single, multi haverokkal, fsgs, b.net, ladderok najó bele se merek gondolni <3
  • Aurelianus
    #139
    A veterán "öregek" tíz éve imádkoznak eg új diablóért...a blizzard leszarja őket.(lásd kalózkodás, Titan Quest(7évig fejleszteték) szomorú sorsa intő marketing jel)

    úgyhogy valószínűleg az alábbiak egyike lesz

    Starcraft 3

    Starcraft: Ghost FPS

    Warcraft 4

    Warcraft: FPS ?

    Warcraft MMO 3. add on (lásd Age of Conan nagy sikere, nagy profit, kalózkodás kiküszöbölhető mmo-kkal)


    Én a magam nevében Diablót szeretnék de a pénz nagy úr, és biztos nem az lesz... adná az ég hogy ne legyen igazam.
  • TurboX
    #138
    "6 év kockulás zsinórba egy gaméval"

    csak ezért félek tőle énis.... dio2nél addiktívabb játékkal még nem volt dolgom, 5 év nálam is legurult elég hc szinten és még néhanapján ismét előkapom ha elkap a játszhatnék
  • TDC Geronimo
    #137
    Várjuk mi is... :d
  • raziel.
    #136
    ha bejelentik dio3-at akkor itt világ vége lesz most mondom, d2 után ismét 6 év kockulás zsinórba egy gaméval ;>

    hali dav amúgy
  • TurboX
    #135
    áá ez nekem is megfordult a fejemben :D
  • Davidus
    #134
    world of starablo
  • Zomil
    #133
    :DDDDDDDDD
  • Dant0r
    #132
    Szerintem pont azért nem volt eddig D3 bejelentés, mert nem gondolták elég jónak.
    De eljött az idő!:)
    (bár sztem még mindig csak wotlk hivatalos dátum:D)
  • Rettenthető
    #131
    Nekem csak annyi félelmem van a dio3-mal kapcsolatban, hogy az még előfordulhat, hogy maga a játék nem lesz mmo, de félek, hogy amit most a Ladder nyújt, nos az a része már igen...
    De nem akarom az Ördögöt festeni a falra.
  • TurboX
    #130
    ennyi.

    aznap vetített dio3 cinematic trailer esetleges sokkhatásaira pedig nem árt felkészülni ^^
  • Davidus
    #129
    mindenki örülni fog mert
    SC2 be van jelentve
    WotLK is
    D3 meg szombaton lesz
  • PunkZoli
    #128
    hogy számoltad ki?:D
  • edios
    #127
    diabloii.net:

    "With this week's speculation over the Blizzard teasers, more and more reports in the media, and numerous tips coming direct us at IncGamers from reliable inside industry sources in the past 24 hours, we now have confirmation from inside sources to say that Diablo 3 WILL be announced on Saturday at WWI Paris 2008."

    Nem mintha, de mégis.
  • ToCsEk
    #126
    most már 99% hogy lesz diablo 3 :)
  • TurboX
    #125
    fel is kötném magam
  • PunkZoli
    #124
    amúgy sztem vmi kurvanagy mix lesz ebből, mert aszonták mindenki örülni fog :\
    énnem örülnék egy diablo wow mixnek:D!!! botrááány!
    :ÐÐÐ
  • PunkZoli
    #123
    a próféciám!! :D
    #85
  • TurboX
    #122
    FS érdekeset posztolt
  • Aradebil2
    #121
    1. Frostmourne első rúnája
    2. Hel rúna
    3. Protoss Tribe rúna

    erről ennyit

    viszont az eddigi számok alapján,lehet hogy lost játék lesz xD (4 8 15 16 23 42) 4,15,23 kilőve xD
  • Zomil
    #120
    bal odali warcraft is lehet :)
    nem kell mindig wow-ra gondolni

    mert ugye arthas nem csak wow-ban van
  • ToCsEk
    #119
    a mostani fagyos képen 3 karikában lévő ábra látható ugye, szerintem a 3 nagyágyú gameből berakott valamilyen kép látható, bal oldalt a wow, jobb oldalt a dibalo, 3? alul meg a sc2.
    szerintem..
  • Davidus
    #118
    Diablo lila köntösben szomorúan néz hátra. mint a szamár:D
  • TurboX
    #117
    nahmég1poszt


    mi az isten ez?..
  • Sheltem
    #116
    ez kizárt
  • TurboX
    #115
    a sc2pod meg kinyiffant

    "Hi there, the server is almost on fire from all the traffic after the latest blizz splash update.
    Migrating to a better server, should be done in an hour or so.

    //sc2pod Staff"
  • TurboX
    #114
    vagy ez
  • TurboX
    #113
  • Kandurex
    #112
    no, majd akkor megnézük, hogy mi is lesz ez...
  • Kandurex
    #111
    mit számít bármiféle bolthálózat? :) ha itthon kirakja a fogarasi tesco jövőhétre, akkor megjelenik? :)
  • Sheltem
    #110
    Frissült a kép a www.battle.net nyitóoldalon, de nem tudom eldönteni , hogy az alsó szimbólum melyik rúnára hasonlít. Ötlet?
  • Adam5
    #109
    Nagyon kíváncsi leszek hogy mi lesz ebből :)! Amúgy erre az elméletezgetésre még az is rátesz egy lapáttal, hogy pont a WWI napján lesz a Diablo születésnapja! Túl sok minden ez így hogy ne legyen igaz ^^.
  • TurboX
    #108
    "külföldi bolthálózat ugyanis dátumot biggyesztett a játék adatlapján a megfelelő rublikába"

    Mint nálunk az 576? (mellesleg megjegyzem már fél éve az októberi időpont van kiírva, persze ez tőlük megszokott..)

    De sztem a témát már épp eléggé kiveséztük, lesz ami lesz alapon bevágunk minden jöttment hírt, ezzel arányosan növekszik a pofáraesés terhe ofkorsz

  • Sas6
    #107
    Forrás : PC dome

    StarCraft 2 decemberben?
    2008.06.23. 17:18 | kategória: Játék | szerző: Retee | játékinfo | szólj hozzá! (3)

    Most ugyan mindenki a Diablo III esetleges létéről beszél, de ne felejtsük, hogy egy kultikus névnek már biztosan készül a folytatása, méghozzá a StarCraft-nak. A második epizód ugyanakkor még nem rendelkezik hivatalos megjelenési dátummal, fél-hivatalossal viszont már igen. Több nagy külföldi bolthálózat ugyanis dátumot biggyesztett a játék adatlapján a megfelelő rublikába, eszerint pedig a StarCraft 2 december 3-án kerül a forgalomba.
  • Zomil
    #106
    warcraft 4? :D
  • Kandurex
    #105
    ja, a jégkard meg nem is feltűnő :p
  • Sas6
    #104
    :D reménykedünk :P
  • TurboX
    #103
    furcsán mutatna egy ekkora állat a jobbszélen^^
  • Aradebil2
    #102
    vajon miért Diablo van középen?:)